Великодень в Олександрії

З 00.00 години 8 квітня в соборах, храмах, церквах усієї України розпочалося величне богослужіння в ім`я Воскресіння нашого Господа Бога – Ісуса Христа, який  пішов з життя заради людства… і Воскрес.

У своєму виступі  з нагоди славного ВОСКРЕСІННЯ єпископ Олександрійський та Світловодський Боголєп, привітавши прихожан собору, наголосив:

-Господь пройшов голгофський шлях. Цей важкий шлях проходить і наш народ. Під вагою хреста ми не повинні нарікати і впадати у відчай, тому що з нами наш Спаситель, і силою Його ми просвітимося і оновимося! Очистимо наші серця, возлюбимо один одного і таким чином зустріли НОВУ ПАСХУ! Господь говорить: «Ось, йду незабаром; тримай, що маєш, щоб ніхто не забрав твого вінця. Переможця зроблю Я стовпом у храмі Бога Мого»(Откр.3: ​​11-12). Радійте – з нами Бог!

 А вже після третьої години почалося освячення всього, що було приготовано християнами. Великодні паски, крашанки, сіль, червоне вино, м`ясні вироби… А люди йшли і йшли 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 години ранку… Освятивши дари Божі, люди потяглися  до своїх домівок, щоб розговітися після великого посту…

І.Мельник

ФОТОРЯД

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Істина від Олександрії © 2017 - 2019