Великий смуток від “Ворскли”

На жаль, на превеликий смуток, «Олександрія» привезла з Полтави нуль очок. «Ворскла», на противагу «Олександрії», змогла віднайти той шлях, який приніс їй успіх і при тому досить успішний – 3:1. Такого рахунку ніхто не очікував, щоб по завершенні першої частини чемпіонату наша команда так  програвала. Щось не пішло, щось не так було в психології чи майстерності гравців «Олександрії», але вона 3 грудня  програла  найближчому географічному сусіду по чемпіонату.

Два голи в першому таймі і третій у другому довели  тотальну перевагу нашого суперника. І гол престижу вже на доданих хвилинах від Гітченка не стали позитивом для уболівальників нашої команди   . Які можна зробити перші висновки?  Можливо, перегоріли від успішних двох попередніх перемог, а можливо не змогли зібратися духом, не проявили характер, що завжди  притаманний підопічним В.Б.Шарана. Думки різні витають у голові. Різні погляди на хід поєдинку, але все скаже тренер. Він відповідає за всі успіхи і провали. Він і  тільки він здатний знайти основну причину такої безглуздої  поразки в кінці чемпіонату.  Якось не вкладається в голові, коли неодноразово чув, що «попереду ще багато поєдинків»…  Як показує час вони дуже швидкоплинні. Думаєш, що ось в наступному матчі буде перемога, а її немає, в іншому – обов`язково, і знову її немає…

ТЕКСТ-ФОТО

У даному випадку треба лише поспівчувати «Олександрії», її керівництву, яке робить все можливе аби команда  мала  поступальні успіхи .

Останній бій буде 10 грудня – суперником «Олександрії» буде київське «Динамо». Треба ” сильно грюкнути дверима”, щоб  взимку підсилитися і  навесні здобути заповітне місце в першій шістці команд  УПЛ.

Не треба бути песимістом, віримо і надіємося, що всі негаразди тимчасові, що наші перемоги будуть  відчутними навесні.