В.Шаран: «Спочатку ми знітились»

Головний тренер “Олександрії” Володимир Шаран прокоментував нічию з “БАТЕ” (1:1) в першому матчі плей-офф Ліги Європи.

-Гру можна розділити на періоди, тому що спочатку ми знітилися. Прекрасна атмосфера, підтримка вболівальників “БАТЕ” і брак досвіду – було видно, що хлопці розгубилися. Допустили багато тактичних помилок у центрі поля і пропустили гол.

Безумовно, певна перевага була на боці господарів. Але забивши м’яч у відповідь, хлопці заспокоїлися і почали показувати той футбол, який ми хотіли бачити. Безумовно, на лівому фланзі були активні Бацула і Цуріков.

У цілому, першим таймом я задоволений, за винятком дій деяких хлопців, у яких було багато браку. У другому таймі ми трохи втомилися і намагалися зберегти рахунок, – підсумував керманич «Олександрії».