В.Шаран: “Крім пристойної гри, треба мати і бажаний результат”

Перший тайм 27-го  туру ЛІГА-ПАРІ-МАТЧ між «Шахтарем» та «Олександрією» довів «гірникам», що нова схема гри, яку запропонував В.Шаран, коли в захисті відразу знаходиться 6 гравців «Олександрії», дала свій результат. Господарям не вдалося розгадати та пробити міцний захист суперника в першому таймі. А городяни ще й небезпечно атакували. І першими могли відкрити рахунок у матчі, коли на 9-й хв. при подачі з лівого флангу Банада з 5-ти метрів пробив в поперечину, що і врятувало ворота П`ятова. На 11-й хв. Бернард грубо зіграв проти Шендріка, який результаті отримав серйозне ушкодження, поступившись місцем на полі Бондаренку. І хоча команда «Шахтаря» більше володіла м`ячем, але реальної загрози воротам Новака не було. А на 35-й хв. Банада знову мав шанс відкрити рахунок у поєдинку, але Феррейра, кинувшись під ноги нашому гравцю, не дав забити м`яч. На 41-й хв. знову фортуна на боці гірників. Удар Поляруса і тільки стійка врятувала ворота П`ятова. Через хвилину Полярус знову гостро атакував, і знову голкіпер господарів відводить небезпеку від своїх воріт.
У другому таймі реально могли відкрити рахунок городяни на 75-й хв., коли Грицук наважився з гострого кута пробити, і лише майстерність голкіпера врятувала ворота від вірного голу. Схема працювала до 81- ї хвилини, коли одна помилка дали можливість зробити простріл Срні, а Феррейра підставив голову і таки пробив тактично нову схему захисту олександрійців – 1:0 господарі повели в рахунку, що після фінального свистка і принесло перемогу «Шахтарю» .
В.Шаран: «Ми не заслуговували поразки. Про це мені сказав відразу після матчу Фонсека. Ми правильно організували нову для себе тактичну схему: 5- в захисті, 3 – в півзахисті і 2 – попереду. Полярус – діяв з глибини, а Грицук мав чіплятися за м`яч. З такими командами треба грати. Майстерність є майстерність. Діяли організовано, самовіддано, дисципліновано. Щоб досягти завдання: треба не лише показувати пристойну гру,а й досягати при цьому бажаного результату. Для себе я поставив максимальне завдання: вийти в єврокубки з будь-якого місця.