В Олександрійському районі розпочато процес формування Приютівської об’єднаної територіальної громади

В Олександрійській райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання робочої групи з формування на території району Приютівської об’єднаної територіальної громади. Засідання проводилось за участі голови Олександрійської РДА Богдана Курупа, голови районної ради Ольги Коріненко, голів та членів робочих груп із 6 сільських та селищної рад, які дали згоду на об’єднання в майбутню ОТГ.
Відкриваючи засідання, Сергій Коваленко привітав керівників територій із початком процесу об’єднання і наголосив, що даний процес є незворотнім і для решти територій, проте найбільші переваги і допомогу від держави отримають ті громади, які самостійно на добровільних засадах сформуються до 2020 року. Наводячи приклади інших ОТГ, посадовець зазначив, що після об’єднання вони отримають значне підвищення фінансового ресурсу, але поряд із цим суттєво зросте і відповідальність місцевих керівників перед жителями громади.

Перед аудиторією виступили фахівці регіонального Центру розвитку місцевого самоврядування, які детально розповіли про юридичні моменти процесу створення ОТГ, озвучили економічні розрахунки щодо спроможності майбутньої Приютівської ОТГ після докорінної зміни формування місцевого бюджету. Представники Центру також запропонували суб’єктам об’єднання фахову підтримку у створенні ОТГ та практичну допомогу керівникам уже об’єднаних громад у роботі.
Голова Приютівської селищної ради Вікторія Лисенко, яка була ініціатором об’єднання сільських та селищних рад району в однойменну ОТГ, довела до відома присутніх ґрунтовний план організаційних заходів щодо життєдіяльності об’єднаної територіальної громади, що включає у себе заходи із забезпечення соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення, розвитку інфраструктури, покращення якості медичних, освітніх послуг та ін.
Приютівська об’єднана територіальна громада включатиме у себе території Приютівської селищної, Головківської, Войнівської, Протопопівської, Костянтинівської Ізмайлівської сільських рад. Сільські ради Косівки та Андріївки, яким також пропонувалось увійти до складу ОТГ, не підтримали дану ініціативу, хоча можуть у майбутньому приєднатися до існуючої ОТГ, але вже на інших умовах.

2 Comments

Add a Comment
  1. zoloft buying in mexico
    http://zolftgenwell.org zoloft where to buy vegetal zoloft
    sertraline sertraline zoloft going generic 2012

  2. Excellent, what a website it is! This blog gives helpful data to us, keep it up.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Істина від Олександрії © 2017 - 2019