В Олександрії стартували “Ігри розуму”

2
238

В.Дожджаник депутат міської ради, організатор, меценат відродження інтелектуально гри «Ігри розуму» перед стартом розумних і допитливих учасників турніру, відмітив:
– Ми -політична партія «Сила людей», радіо «Маяк», ГО « Нова хвиля» відроджуємо в Олександрії гру «Іри розуму» – клуб вихідного дня для олександрійців, хто бажає і має намір визначити свої розумові якості в інтелектуальній грі якій ми дали назву «Ігри розуму». Задіяти молодь, студентство, зацікавити їх, дати можливість чудового вихідного дозвілля з користю – це наша спільна мета сьогодення. Вулиця, підвали, пиво, цигарки – не кращі вподобання. Існують інші розваги, що додадуть учасникам нових знань, досвіду, швидкого мислення – це те, що завжди рухає людину до нових пізнань, кращого. «Ігри розуму» стануть традиційними в Олександрії, слідкуйте за анонсами.


У змаганнях взяли участь 7 команд: «Бібліошпильки», «Мисливці за мистецтвом», «Кліо+», «МАША», «Донбас», «5-й елемент» та команда «Олександрія». Змагання передбачали 6 турів у кожному за яких було внесено по 7 запитань. На кожне поставлене запитання давалося 60 секунд для правильної відповіді. У бліц- турі – 30 секунд.
Запитання турів стосувалися таких розділів: «Загальні питання», «Кіно», « Історія», «Музика», «Спорт», «Олександрія», «Фрази та цитати».
Протягом двох годин у Палаці урочистих подій (14. 00 – 16. 00) інтелектуали змагалися в швидкості відповідей, в умінні логічного мислення та набутих знань. У впертій розумовій боротьбі перехідний Кубок «Ігри розуму» дістався шкільній команді «Кліо+» – постійному учаснику розумових змагань «Що?Де?Коли?». Друге місце здобула команда «МАША», третє за – «Бібліошпильками», четверте – за «Олександрією»( В.Дожджаник, О.Богоявленська, А.Пилипенко…) та «Донбасом»(однакова кількість балів), п`яте – у «5-го елемента», шосте зайняла команда «Мисливці за мистецтвом». Усі команди отримали Дипломи та солодощі – торти.

І.Мельник

ФОТОРЯД

 

 

 

 

2 КОМЕНТАРИ

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я