В.Б.Шаран: «Я помилився зі складом опорних гравців»

Головний тренер «Олександрії» В.Б.Шаран взяв на себе повноту відповідальності за нічийний результат у протистоянні «Олександрія» – «Олімпік», що завершився  бойовою нічиєю – 1:1. Як скаже він потім на прес-конференції, що він помилився зі складом опорних захисників…

Матч, що засвідчив, що існують певні проблеми в організації атакувальних та захисних дій команди. І це було особливо помітно з перших хвилин матчу, коли наш суперник  відразу “заявив”, що він буде грати на перемогу. І ці перші кроки- атаки на перемогу гравцям «Олімпіка» вдавалося  краще, ніж олександрійцям. Якщо зважити на те хоча б, що в першому таймі двічі поперечина рятувала  наші ворота від неминучих голів.  Серед гостей виділявся своїм азартом і майстерністю легіонер Матар.  Саме він у першому таймі перший спробував міцність поперечини воріт Паньківа, а далі  вже Пасіч також через кілька хвилин повторив  подібне. Дві поперечини – це вже був перший дзвіночок, що існують проблеми в захисті наших оборонців.  Та таки перший тайм завершився нічийним результатом – без голів.

У другому таймі «заряджені»  на повну  «аграрії» пішли більш щільно атакувати ворота суперника.  На 69-й хв. невтомний Сітало, який до цього мав можливість забивати сам,  після подачі зліва скидає грудьми шкіряного на Ковальця, а тому вже нічого не залишається як відкривати рахунок  у матчі – 1:0 – “Олександрія” врешті – решт повела в рахунку. Думалося, що за першим голом послідує другий, третій, бо зачекалися наші палкі прихильники футболу результативної гри від своїх улюбленців.

Не буду переповідати більш детально хід поєдинку, але реально загрожували воротам Алімі Полярус, Цуріков,  котрий змінив на 10-й хв. травмованого Пашаєва,  Задерака, Банада – правда останній не так помітним був на полі, як і Дедечко (на 46-й хв. його змінив на полі Задерака, – Авт.).  Вміло діяв на полі Лучкевич, який в кількох моментах виважено навішував на гольові точки нашим нападникам, котрим залималося лише прицільно пробити…

Видно було, що гості  все більше напирають на ворота Паньківа.  Їх не зупинило навіть вилучення за два попередження з поля Тейшейри на 83-й хв. Залишившись в меншості склалося таке враження, що олександрійці  заспокоїлися, зупинилися, почали грати на догравання часу, що давало  їм право на здобуття трьох очок, але суперник  був проти такої думки та поведінки на полі господарів. І він шукав ту шпаринку, що принесла бажаний результат – «Олімпік» зрівняв рахунок на 88-й хв., коли той же Матар, який був на вістрі всіх атак суперника, дочекався свого моменту, щоб зрівняти рахунок у грі. Після виконання  стандартного – кутового та поперечини вже третьої від Снурніцина, першим  на добиванні  у потрібному місці виявився Матар – 1:1.  Здобути вольову  перемогу за 5 хвилин до завершення  матчу олексндрійцям не вдалося.  Наш суперник вивіз бажане очко.