В.Б.Шаран: «Президент клубу вірить у команду»

На після матчевій прес-конференції головний тренер «Олександрії» В.Б.Шаран  відповів  на запитання  медійників стосовно  розгромної перемоги над львівськими «Карпатами» – 3:0.

-Кожен осінній поєдинок дуже важкий, тому що футбольні поля вже не такої якості, як влітку, і, безумовно, що на перший план виходить психологічна підготовка, а потім фізична. В цьому компоненті ми переграли  «Карпати», хоча в першому таймі було важко.

-Володимире Богдановичу, в першому таймі відчувалося  певна тривога, хоча по грі  «Олександрія» явно що домінувала. Що було сказано тренером у роздягальні під час перерви?

– У першому таймі було важко розкрити оборону «Карпат», тому в перерві внесли корективи, щоб більше грати низом, від оборони розпочинати свої атаки. Головне, що хлопці прислухалися. Дуже радий. Це важлива перемога для нас, та й для мене особисто, тим більше з таким рахунком.

– Історична перемога  над «Шахтарем» не призвела до ейфорії гравців?

-Перемога в попередньому матчі над  «Шахтарем»  – історична. Проте, я робив усе протягом тижня, щоб хлопці забули про неї і готувалися до «Карпат». Було видно, що хлопці» ожили», але десь недопрацьовували на тренуваннях. Було звернуто особливу  увагу на недоліки, і сьогодні вони виконали всі вимоги тренерського штабу.  Надто складно розкривати насичену оборону «Карпа»т, коли грає Сітало, який зараз травмований, або Куліш, то довгими передачами і верхом грати легше, тому намагалися грати низом, тим паче поле дозволяло”, – резюмував В.Б. Шаран.

– Чому не грають Чорній, Бацула..?

– Чорній, Бацула, Сітало, Леванідов – травмовані. Повернувся з Хорватії Шендрік, який проходив курс лікування. Надіємося на цього гравця.

Уже після відповідей на запитання В.Б.Щаран в коридорі наголосив, що треба забути цей матч і рухатися вперед – попереду надто складний матч з полтавською «Ворсклою».

-Мої думки вже переключилися на «Ворсклу». Треба виконувати завдання президента клубу, який вірить у команду. Вдячний вболівальникам, які прийшли і палко підтримували під час матчу з «Карпатами». Їх підтримка вартує того.