В.Б.Шаран: «Ми грали з дуже хорошою командою»

0
6

Вчорашній поєдинок «Олександрія»-«Олімпік» надовго запам`ятається вболівальникам. Такого виснаженого, фізично важкого матчу для обох команд  давно вже не спостерігалося. Перш за все до «Олександрії» завітала організована, добре укомплектована команда швидкісними легіонерами, які вже зігралися. Вони легкі на ходу, швидкісні, здатні до реактивних атак (Г.Пасіч, Шахаб, Фабіньо, Траоре, Матар, Ва

нтух). Дуже здорово грав Шахаб, котрий своїм флангом проривав захист олександрійців, постійно загрожуючи навісами та прострілами  на ворота Паньківа.

Матар заявив про свої наміри атакувати наші ворота ще на першій хвилині поєдинку. Якби не офсайд, то було б небезпечно біля воріт нашого кіпера… Небезпечно було на 5-й хв. коли Гречишкін переривав атаку гостей ледве не зрізавши шкіряного у власні ворота.

Травма Ксьонза не дала можливостей колишньому екс-гравцю «Олександрії» грати далі. На заміну вийшов Г.Пасіч, котрий своїми швидкими проходами лівим флангом створював незручності в обороні «аграріїв».

На 13-й хв. Шахаб з вигідної позиції пробивав, але м`яч пролетів вище воріт.

На 19-й хв. відповів невтомний Сітало, який дещо замешкав з ударом – мимо цілі.  Треба віддати йому належне,як і годиться нападнику, він постійно йшов на зближення, він постійно шукав шкіряного, йшов в таку, скидав собі на хід – був у центрі всіх атакувальних дій «Олександрії».

На 21-й хвилині Фабіньо міг реально відкривати рахунок, коли ефектно пробивав п`яткою, і тільки не точність врятувала ворота Паньківа.   краще виходить виходити в атаку нашим гостям. Вони легко розігрують комбінації, швидкі перепасовки, індивідуальна гра, дриблінг  дозволяє гравцям «Олімпіка» більше господарювати на полі господарів.

На 22-й хв. уже Сітало реально загрожував  воротам Бетама, але той був готовий до цього удару, що прийшовся по центру воріт.

На 29-йхв. активні дії Безбородька були зупинені фолом – жовтою карткою від Коваленка.

На 37-й хв. знову на вістрі атаки Сітало, і знову Бетам надійно грає у рамці воріт. Починаючи з цього моменту «Олександрія» перехоплює  ініціативу у грі, бо так далі не могло бути. Вболівальник прийшов побачити гру своєї команди, якою б не була команда суперника.  Гол десь там уже визрівав, бо гості були притиснуті постійно на своїй половині поля, відійшовши в глухий захист.

На 42-й хв. надпотужний удар у виконанні Банади під поперечину відбиває Бетім, але вже за хвилину атака олексндрійців завершується взяттям воріт  «Олімпіка». Шендрік був на тому місці з якого, після другого удару, не зміг впоратися кіпер гостей – 1:0 –«Олександрія» попереду. Цей момент став вінцем першого тайму, бо останні 15 хвилин  першої частини гри були явно, що за господарями. Логічний гол повів гравців у роздягальню з позитивом.

Як далі покаже час, що і друга частина  цієї футбольної картини буде драматично, триматиме вболівальників у підвищеному тонусі хвилювання до кінця матчу…

Бо вже на 56- й хв. Матар віднайшов прогалину в захисті олександрійців  та Паньківа, влучно пробивши в дальній кут воріт нашого кіпера -1:1. Усе треба починати спочатку.

На 59-й хв. Вантуха було видалено з поля за друге попередження проти Сітало. А вже на 61- й хв. атакувальні дії олександрійців довели їх перевагу в ще один забитий м`яч у ворота «Олімпіка».  Відзначився новачок команди Денис Безбородько, котрий  упіймав дуже класно  на ногу шкіряного, та потужно пробив в верхній лівий кут воріт Бетама – такі  м`ячі не беруть.

На 75-й хв. Коваленко зрівняв кількість гравців на полі – видаливши з поля за другу карточку Бухала.

Реально зрівняти рахунок гості мали на 79-й хв., коли Паньків парирував потужний удар від Пасіча.

Повний драматизму матчу запам`ятався двома вилученнями, було показано 8 карток, травмою П.Ксьонза…, і великим хвилюванням уболівальників за позитивну долю поєдинку… І все ж виграє завжди сильніший, хто більше намагається до цього. Віват «Олександрія»!