В.Б.Шаран: «Легких перемог не буває»

І правда, сьогоднішній поєдинок «Олександрія» – «Чорноморець» можна назвати одним із самих нелегких матчів для господарів у першому колі в останньому турі. Почали олександрійці з перемоги в 1-му турі і завершили перемогою в  11- турі, завершаючи перше коло на хорошій ноті маршу переможця.

Біля двох тисяч уболівальників «Олександрії» не пожалкували, що прийшли вихідного дня, аби прийняти заряд бодьорості від чудової погоди та цікавого протистояння футболістів на полі. І вони стали свідками знову таки вольової  перемоги «аграріїв» над «чорноморцями». Хоча першими повели в рахунку саме гості ще на початку першого тайму, а саме на 18-й хв., після першого виконання стандартного Грачову ніхто не завадив на другому поверсі з захисників «Олександрії» влучно  відправити м`яч у ближній кут воріт Паньківа. А до цього, ще на 7-й хвилині мав забивати центрфорвард  “Олександрії” Сітало, після виваженого пасу від Задераки, але наш нападник пробив мимо воріт…

На 29-й хв. отримує травму  тільки-но відновившись від травми Протасов, який залишає поле.

До 44-ї хвилини йшла боротьба за володіння ситуацією на полі з грубими фолами, що завершувалися «гірчичниками»  Банади, Савченка та Пашаєва.

На 44-й хв. лік голам за «Олександрію» відкрив  Кирило Ковалець. Він класно, майстерно розпорядився верховим пасом від Цурікова – на груди і дуже сильно пробив у дальній кут воріт Литовченка – 1:1. Гол колишній команді за яку він виступав ще навесні поточного року. Команди пішли на перерву  зі своїми планами та інтересами на другий тайм.

На початку другого тайму отримує попередження Бондаренко, а за ним  майже похвилинно: 51 хв. – Леонов,   54- автор голу Грачов за підкат з-заду – удар по ногах Банади – попередження, 55 – Мусолітін за грубу гру проти Пономаря.

На 56-й хв. Шастал виконав чудовий стандартний – м`яч влетів у верхній кут воріт одеського голкіпера- 2:1.Це вже заявка на вольову перемогу господарів.

На 70-й хв. своє реноме кращого бомбардира вкотре  підтвердив Банада, який  отримавши шкіряного відчув гольовий момент, – потужно пробив у дальній кут воріт «Чорноморця» – 3:1.

На 76-й хв. незаслужено отримав попередження Ковалець. Здавалося що «Олександрія» після третього голу ще відзначиться у воротах суперник не один раз. Все йшло до цього. Кілька хвилин гравці суперника були в ступорі, але наші гравці не змогли розвинути наступальні дії,  дотиснути – забити ще 4-й м`яч, аби поставити остаточну крапку в цій грі.

Краще використали  свій час до кінця матчу одесити. На 80-й хвилині помилився з пасом назад Гречишкін, чим скористався сповна Татарков, якому нічого не залишалось як «розписатися в дев`ятці» Паньківа – 3:2.

Відучвши промах, до завершення матчу двічі гостро атакував новобранець  «Олександрії» Гречишкін, в обох випадках краще зіграй гравці в нападі, – могли бути ще кілька забитих м`ячів у ворота гостей.

Свисток арбітра в полі Пасхала зафіксував  чергову  перемогу «Олександрії».

З 22 очками наша команда завершила перше коло на третьому призовому місці УПЛ.