Упевнена перемога, проти програшу 0:2 минулого року

0
81

18 січня в першому контрольному матчі в рамках підготовки до другої частини Чемпіонату УПЛ  «Олександрія» здобула впевнену перемогу з рахунком 4:0 над болгарським «Ботєвим». Кували перемогу, звісно, що всі  гравці, котрі зіграли цього вечора. А безпосередньо виконавцями голів по черзістали:  Денис Устименко,  28, Дмитро Шастал, 51, Максим Задерака, 66 та Валерій Лучкевич, 81.

Домінували на полі олександрійці. У болгар попереду нічого не виходило, хоча треба відмітити, що команда-суперниця старалася демонструвати комбінаційний футбол, та більше цього вечора  здобути перемогу прагнули олександрійці. Їм краще вдавалося  будувати атаки з завершальним гольовим ударом, чого чекає вболівальник.

В.Б.Шаран у 1-му таймі на полі задіяв: Олега Білика, Олександра Мельника, Романа Вантуха, Дениса Мірошниченка, Антона Шендріка, Артема Гордієнка, Василя Грицука, Алмейду Тейшейруа Євгена Протасова, Богдана Мишенка та  Дениса Устименка.

У 2-му таймі зіграли: Олег Білик (Дмитро Рудик, 72), Андрій Запорожан, Максим Куліш, Максим Задерака, Валерій Лучкевич, Каспарс Дубра, Максим Івахно, Владислав Бабогло, Тимур Стецьков, Олексій Довгий та Дмитро Шастал.

Наш суперник ПФК «Ботєв» цього року зіграв у новому складі і без головного тренера Саши Ангелова: Янко Георгієв, Джонатан Перейра, Костадін Нічев, Крістіан Дімітров, Лазар Марін, Лучезар Балтанов (к), Радослав Терзієв, Станіслав Шопов, Тодор Нєдєлєв, Олександр Тонєв, Антоніо Вутов.

Завтра, 19 січня, суперником «Олександрії» буде празька «Славія».