Упевнена перемога “Олександрії”

Щойно завершився матч «АЗ Алкмар» – «Олександрія» – 0:3. Олександрійці достойно довели свою перевагу в грі, відзначившись трьома влучними пострілами в «десятку». Спочатку, в першому таймі, вже на 21-й хв. влучним  ударом відзначився Д.Гречишкін. В другому таймі за територіальної та домінуючої ігрової переваги, «аграрії» порадували  понад 700 глядачів. Котрі спостерігали  це протистояння в прямому ефірі до 0:3.

На 56-й хв. в черговій атаці олександрійців  кращим на добиванні був досвідчений О.Довгий, якому вдалося після кількох ударів та відбиття таки забити другий м`яч у сітку воріт суперника-0:2.

Не зупинятися на досягнутому. «Олександрія» повинна  нарощувати успіхи в забиванні якомога більше м`ячів у ворота суперників. І як наслідок, на 81-й хв. намагання К.Ковальця втілилися в третій забитий м`яч у ворота  «АЗ Алкмар». Відбулося це за третім ударом. Ю.Паньків ввів  шкіряного у гру. Хтось з наших гравців скинув головою на ногу К.Ковальцю, а той помітив, що воротар вийшов далеко з рамки воріт – перекинув за потилицю і захисника, і воротаря суперника – 0:3. Хороший результат.

Такі матчі красномовно свідчать про старанність та відповідальність, що повинна  бути присутня не лише на зборах, а й по ходу чемпіонату, та в матчах групового турніру Ліги Європи. До цього і крокує  команда  «Олександрія» – робить перші впевнені кроки в контрольних  спарингах.

Нехай їй посміхнеться вдача у всіх її починаннях цього великого футбольного року.