Тріумф «Олександрії», трагедія «Карпат»

Справді  дивовижний футбол продемонстрували підопічні В.Б.Шарана в 17- му турі чемпіонату з футболу між командами «Олександрія» -«Карпати» («аграрії» проти «левів», – авт.). Безперечно, що наш суперник їхав лише за перемогою, бо гостям далі нікуди відступати.  Призначення нового тренера О.Бойчишина, оголошення «повної тиші» в  клубі, коли забороняється будь- яке спілкування зі ЗМІ від футболістів до працівників клубу… Інтрига від Друді…

Перший тайм видався напрочуд  цікавим для глядачів,бо наша команда з перших хвилин  розпочала  наступ на ворота Підківки, але забити гол у першому таймі таки не вдалося.  Ні Старенкому, ні Грицуку, ні Полярусу, ні Пономарю, які було близькі до цього. Гості здебільшого вели позиційну гру. Перший тайм  краще використали  олександрійці – більш гостріше організовували свої атаки, вивчаючи  диспозиції- позиції, захист та передню лінію атаки суперника. Для того, щоб  у другому таймі «розкрити» оборону «левів» знадобилося зіграти перший тайм і наступні 15 хв.другого тайму,бо вже на 51-й хв. реальний шанс саме забити першими був у «Карпат, коли  на 51-й хв. Мякушко потужно і прицільно пробив під поперечину воріт Паньківа, але  наш голкіпер зіграв краще всіх похвал, – перевівши м`яч на кутовий в майстерному стрибку. Та вже 60 хвилина принесла радість від голу А.Поляруса, який краще всіх був на добиванні в штрафній суперника.  Асистував  нашому автору голу С.Старенький, бо вже  за  6 хвилин забив і сам Старенький, якому асистував той же А.Полярус – 2:0 – олександрійці зробили гарну заявку на перемогу в цьому видовищному і цікавому поєдинку.

У другому таймі манера гри «Олександрії» різко змінилася. Команда В.Б.Шарана «побігла» на ворота «Карпат». Атаки за таками,  два перші голи тому  яскраве свідчення, як треба було діяти  проти суперника. Третій гол на 77-й хв. на свій рахунок мав записати А.Цуріков, який пробив з гострого кута, але реакція Підківки була бездоганною.

ФОТОРЯД-ТЕКСТ

Третій гол на свій рахунок записав форвард «Олександрії» В.Пономар- це його перший забитий м`яч у нинішньому чемпіонаті. Захисник  суперника Сениця допустився грубої помилки, коли не розрахував силу відпасування на свого голкіпера. Наш В.Пономар був першим на м`ячі і йому нічого не залишилося як виходити віч- на- віч і забивати.