Три голи на рахунку О.Акименка

Перша ліга. Хет-трик Акименка допомагає Інгульцю переграти Миколаїв

У першій половині найкращий бомбардир першого дивізіону заробив пенальті, який сам же і реалізував. Вже на першій хвилині другого тайму “Інгулець” розіграв ще одну атаку, яка призвела до голу. Нарешті, обрізка миколаївських захисників біля своїх воріт призвела до третього результативному удару “річковиків”. У гостей можна згадати хіба що перспективний удар Герасимця метрів з п’ятнадцяти вже за рахунку 3:0.

“Інгулець” до суботи виходить на третє місце, обходячи “Десну”, наступний матч підопічні Лавриненка проведуть проти “Колоса”. МФК йде десятим і тепер буде приймати вдома “Геліос”.