Такий рахунок заслуговує на особливу повагу

Матч розпочався з обопільних атак за більшої активності господарів, але ближчими до відкриття рахунку в цьому протистоянні на початку гри були гості – «аграрії» з Олександрії. Шастал мав реальну нагоду відкрити рахунок ще на 8-й хв., коли його удар з близької відстані- не більше 8 метрів, прийшовся в захисника.

До 20–ої хвилини «Олександрія» створила  принаймні два гольові моменти, суперник один напівмомент. Після цього і до завершення  першого тайму ініціатива повністю перейшла на бік «Олександрії». Тиск  на ворота «гарматників» з кожною хвилиною ставав все більшим і більшим. На 22-й хв. удар В.Грицука мав змінити рахунок на табло, але дуже вже скромно – легенько пробив наш гравець. Та гол назрівав, бо так не може бути, щоб мати гольові моменти і не забивати.

А ж ось вона 33–а хвилина, що стала вирішальною в першому таймі, коли Грицук з правого флангу – майже від кутового прапорця  навісив на ворота Сітало, де на дальній стійці з незручного положення  Шастал дотягнувся  – таки зумів влучно пробити головою – 1:0, і  олександрійці вже попереду. Перший тайм запам`ятався  6 ударами в площину воріт господарів з боку гостей, гості ж відповіли 2 прицільними ударами без голів.

У другому таймі знову першими пішли в атаку господарі. Звісно, що Грозний  під час перерви гостро  критикував гру своїх підопічних, налаштовуючи останніх у другому таймі на результат…

На 61-й хв. гра мола піти в іншому ключі, коли Шендрік «заробив» на пенальті в свої  ворота, якого не було. Ну поклав наш гравець руки на спину гравця «гарматників», але це не тягло на пенальті – він не притримував останнього.

Явну помилку судді в полі Абдули на 61-й хв. майстерно виправив Паньків, який «залізними щипцями» вхопив м`яч, який низом летів у правий нижній кут своїх воріт у виконанні вже відомого того ж таки Акулініна, який напередоднів інтерв`ю  виказав думку, що його команда дуже ретельно вивчила слабкі сторони захисту «Олександрії»…

Нереалізоване пенальті додало азарту, запеклих атак і боротьби з боку гостей…

Деякий час дещо знизив темп своєї гри в лінії атаки Сітало, але він чекав свого, як нападник, моменту  – «вистрілив» голом на 81-й хв., коли отримав гарний пас на хід, обіграв захисника і збільшив рахунок до 2:0 на користь “Олександрії”. На 83-й хв. В.Б.Шаран дав можливість відпочити Грицуку, який став асистентом  першого голу Шастала, який доклав чимало зусиль заради комбінаційної, структуровано дисциплінованої гри всього колективу гравців “Олександрії”. На поле вийшов ще один із улюбленців олександрійських уболівальників  – Ковалець, який став «джокером» – автором третього голу. Кирило отримав  чудовий пас,   змістився вздовж на центр поля – на середину воріт суперника, – і з-під захисника влучно пробив в нижній лівий кут воріт Сітало – 3:0! Неймовірний гол! Розгромний рахунок!

Це був один із кращих виїзних матчів за участю «Олександрії» в нинішньому сезоні.

Якщо в «Динамо» лідерами команди стають молоді гравці Шапоренко та Миколенко, то в «Олександрії»   – Протасов і  Шастал. Молодь прогресує – задає  агресивність, молоду войовничість націлену на перемогу. Відмінна  гра всієї команди, коли дисципліна і порядок на першому плані в організації атакувальних дій приносить бажаний результат.

Паньків відбив вдесяте пенальті, що є  одним із найкращих показників в УПЛ. Молодь забиває –Шастал, нападник – Сітало, і заміна добре спрацювала включилася відразу результативно  – Ковалець відзначився голом. Що тут можна ще сказати! Достойна перемога з крупним рахунком, і  – друге місце в турнірній таблиці  до завершення завтрашнього матчу  «Динамо» – «Маріуполь».
Маріупольці мріють про євролігу, тому будуть намагатися, як мінімум, не  програти. «Динамо»  після перемоги над французами – «Ренні», також будуть грати лише на перемогу. Не забуваймо, що полтавська «Ворскла»  буде намагатися реабілітувати себе  після поразки від азербайджанців («Карабаху»)  в протистоянні з донецьким «Шахтарем».

Цікаві поєдинки чекають нас, бо гратимуть  лідери чемпіонату, які є потенційними командами  першої шістки. Такий рахунок заслуговує на особливу повагу до “Олександрії”.