Так би грати в чемпіонаті

0
16

“МакедоніяГП” – п`ята команда першої ліги зі Скоп`є (Македонія) була суперником «Олександрії».  Перші 10 хв. гра більше відбувалася в центрі поля з деякою перевагою нашого суперника, та вже на 13-й хв. атака олександрійців закінчується голом. А почалося з того, що на підступах до воріт македонців було порушено правила гри, і  Р.Вантух дуже прицільно виконав штрафний. Шкіряний низом, крізь стінку, влетів у лівий нижній кут воріт “Македонії ГП”. Олександрійці повели в рахунку.

Далі гра йшла на зустрічних курсах. У кінці першого тайму автор голу Вантух пішов на відпочинок – його місце зайняв Є.Протасов.

У другому таймі на 53-й хв. виник реально гольовий моменти, коли на ударній позиції був Безбородько, але його удар після прострілу відбив воротар суперника. На 55-й хв. В. Грицук реалізував пенальті, після грубої гри проти Протасова, відправивши м`яч у правий верхній кут воріт «Македонії ГП».

Уже на 63-й хв. швидка контратака «Олександрії» увінчалась голом Шастала, котрий отримав шкіряного та обвів захисника, вийшов віч-на –віч з голкіпером та пробив влучно- 3:0.

Гості вперше гостро відповіли на 78-й хв., але Паньків був на місці. На 8-й хв. вдруге відзначився голом Шастал- 4:0. На 91-й хв. Грицук заробив пенальті, яке чітко реалізував Безбородько – 5:0.

1 тайм: Олег Білик, Каспарс Дубра, Владислав Бабогло, Роман Вантух (Євген Протасов, 43), Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкін, Євген Банада (к), Артем Гордієнко, Максим Третьяков, Валерій Лучкевич, Артем Сітало

2 тайм: Юрій Паньків, Олександр Мельник, Антон Шендрік, Євген Протасов, Денис Мірошниченко, Олексій Довгий, Василь Грицук, Жоао Тейшейра, Богдан Мишенко, Дмитро Шастал, Денис Безбородько.

Голи: Вантух, 13, Грицук, 55(пен), Шастал, 69, 86, Безбородько, 90+1 (пен).

Г.Бухал отримав травму – залишив Туреччину. Лікується в Україні. Т.Стецьков також отримав ушкодження.  Гуцуляк (“Карпати”)- не актуальний для «Олександрії» – його заявила “Десна”.