Спаринг на користь  суперника

0
70

Це вже видно було, що гра носила більше ніж контрольний поєдинок. Складалося таке враження, що гра була на рівні чемпіонату. Першими почали загрожувати воротам Паньківа дніпряни. І вже на 10-й хв., коли захист олександрійців з 3-х гравців дав змогу Супрязі вийти на ударну позицію і влучно пробити у лівий кут воріт нашого голкіпера. Юрій вгадав політ шкіряного, але не дотягнувся, щоб відбити його. Суперник повів у рахунку. На 12-й хв. вже олександрійці повинні були зрівнювати рахунок, коли удар Мишенка прийшовся в поперечину. На 30-й хв. таки намагання олександрійців відігратися увінчались успіхом. Гол на свій рахунок записав Грицук – 1:1. На 33-й хв. знову Паньківу довелося демонструвати свою майстерність, відбивши м`яч на кутовий.

У першому таймі дуже швидко був замінений Безбородько на Грицука. Причину дізнаємося пізніше.

Здається це всі більш-менш відомі моменти першого тайму. А в цілому гра була жвавою, жорсткою. З великою кількістю боротьби за м`яч у центрі поля і на лінії штрафних, як однієї команди так і іншої, коли була відверта загроза обом воротам. Команди виглядали  досить пристойно з огляду на товариський статус цього матчу. Здається, що це був один із головних матчів збору, котрий повинен підвести «жирну риску» всього збору. Адже вже 23 лютого «Олександрії» приймати ковалівський «Колос».

У другому таймі Паньківа змінив Рудик,  Грицука –Тейшейра.

На 56-й хв. дніпряни вдруге забивають у ворота олександрійців. Після відскоку від захисника, м`яч ліг під гольову ногу Булеци, який вгатив шкіряного у ворота Рудика.

За пропущеного голу В.Б.Шаран відразу змінив Івахна на Бухала.

До завершення гри територіальною перевагою володіли дніпряни. Намагання олександрійців зрівняти рахунок  закінчувалося на межі штрафної зони суперника.  Та й ударів забакрало в олександрійців, бо не було такихмоментів, щоб пробивати…

Дніпряни перемогли. Для них радість, а для олександрійців час підсумувати збори. Обрати оптимальний склад команди  вже на першу гру…