Щоб вигравати – треба сповна викладатися на полі

Матч «Карпати» – «Олександрія»  розпочався на швидкостях. Господарі налаштовані на перемогу. Адже їх від «Олександрії» відділяє лише одно очко.  Звісно, почуватися на восьмій сходинці турнірної таблиці УПЛ. Четвертий по рахунку поєдинок між собою в нинішньому чемпіонаті Прем`єр-Ліги.

У попередніх трьох протистояннях матчі завершилися так:  20.08.17 в Львові була зафіксована бойова нульова нічия; 26.11.17 р. в Олександрії «аграрії» здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0;  18.03  в Олександрії була зафіксована бойова нічия 1:1.

Вирішальний матч: хто кого? Чи збільшить кількість перемог «Олександрія» над «Карпатами», чи, можливо, львів`яни зрівняють паритет перемог.

До цього матчу «Олександрія» 8 турів не програвала. «Карпати»  в чотирьох турах перемагали.

Лік кутовим відкрили господарі –  вже на 2-й хвилині гри.  Другий  кутовий відбувся вже на 4-й хв., який і привів до взяття воріт «Олександрії». Наші захисники дозволили Нестерову в сум`ятті наших захисників (Гітченко, Запорожан)  з близької відстані влучно пробити- 1:0.  Господарі  повели в рахунку. Неочікуваний початок поєдинку.

На 14-й хв. наша команда виконала перший кутовий. На 28-й хв. лише поперечина стала на заваді «ОлександріЇ», щоб зрівняти рахунок в матчі. Через мить вже Сітало –Пономар гостро атакували ворота «Карпат».

«Аграрії» на 34-й хв. провели потужну атаку, яка завершилася взяттям воріт «Карпат». Спочатку пробивав Цуріков, від захисника м`яч відскочив до Грицука, а той на Банаду, який потужно пробив – 1:1. І вже Бойчишин засмучений від такого переходу поєдинку на полі. Кінцівка першого тайму була за «Олександрією». Їм більше  вдавалося контролювати шкіряного на полі суперника та атакувати.

У другому таймі  на поле вийшли гравці, що починали грати в першому таймі.

Паралельно з матчем в Львові, у Кропивницькому місцева «Зірка» приймала «Олімпік». На початок другого тайму  на табло були нулі.

Швидкий гол на початку другого, на 52-й хв. тайму вивів «Олександрію»  вперед. І знову Грицук став асистентом для Сітало, який і забив шкіряного у ворота «Карпат».

На 57- й хв. Довгий  отримує гірчичник. Через хвилину вже Банада отримує попередження – жовту  картку. Козак помилився – Банада зіграв у м`яч. Небезпечний штрафний в напрямку воріт «Олександрії» виконав Гуцуляк з підкруткою, але слава Богу мимо цілі.

63 хв. – Бойчишин змінює Ємерсона на Варгаса. На 71-й хв.  автора другого голу в ворота «Карпат» Сітала, який отримав пошкодження, змінив на полі Бацула.  75 хв. – капітана Нестерова змінив аргентинець на ім`я Санчас, який вийшов в атакувальну зону господарів. На 77-й хв. Грицука змінив Протасов. В. Шаран вивів на поле також атакуючого та креативного нападника.  На 77-й хв. Пономар мав забивати, після класного пасу від того ж таки Цурікова, пробив мимо цілі. На 81-й хв.  Гуцуляк отримав попередження  від арбітра в полі Козика за грубість до нашого гравця-збив з ніг та встиг нагрубити ще й арбітру, який не довго думаючи покарав гравця.

На 84-й хв. карпатівці  виконували кутовий, але з цього стандарту нічого не вийшло. І знову кутовий біля воріт нашого Паньківа – наш кіпер на місці. 89 хв. Карраскаль отримує попередження за грубий удар по ногах Банади.

На 90+3 хв. Пономаря на полі змінив досвідчений Шендрік. Усі намагання господарів зрівняти рахунок не принесли їм користь.

Чергова перемога на виїзді «Олександрії»  забезпечує їй надійне місце на сьомій позиції турнірної таблиці УПЛ. «Зірка» також здобула перемогу вдома над «Олімпіком» з рахунком  2:0.

Таким чином, команди з Кіровоградщини 28 квітня принесли велику радість своїм уболівальникам, виконуючи завдання  своїх тренерів – порадували трудовими перемогами. Щоб вигравати – треба викладатися сповнана полі. Так тримати!

Статистика матчу:  Група 2. 28-й тур Львів. Стадіон “Україна”, 6700 глядачів

Арбітр: Ярослав Козик.

“Карпати” (Львів) – “Олександрія” –  1:2

Голи: Нестеров, 4 – Банада, 35, Сітало, 52.

“Карпати“: Шевченко – Мірошниченко, Нестеров (Санчес, 75), Лобай, М`якушко, Гуцуляк, – Эрбес (Варгас, 63), Вербний, ді Франко, – Карраскаль, Швед (Акулінін, 83).

“Олександрія”: Паньків -Цуріков, Бондаренко, Гітченко (Бацула, 72), Пашаєв – Запорожан, Банада, Довгий, Грицук (Протасов, 76), Пономар (Шендрік, 90+1) – Сітало.

Попередження: Лобай, 40, Гуцуляк, 81, Карраскаль, 89 – Довгий, 58, Банада, 59.