Розгромна перемога «Олександрії»

СК “Сільвольде” – ФК “Олександрія” – 0:7 (0:2)
Як повідомляє офіційний сайт ФК «Олександрія», вчора, 28 червня, наша команда провела свій перший спаринг – матч  на навчально-тренувальному зборі в Нідерландах. Суперником нашої команди був СК “Сільвольде”, який грає в 5-й лізі Нідерландів.
Майстерність гри між командами була помітна з перших хвилин і до фінального свистка. Наші гравці протягом 90 хвилин забили 7 «сухих»  м`ячів у ворота суперника. Про те  їх кількість могла перейти межу і в 10 м`ячів.

У першому таймі наші земляки лише двічі розписались у воротах “Сільвольде”, а під час другої половини зустрічі – забили ще 5 м’ячів.
7:0 – переконлива перемога, яка є доброю розминкою перед більш титулованими спаринг-партнерами, бо вже 1-го липня олександрійці поміряються силами з командою, яка в минулому чемпіонаті зайняла 5-те місце – “Вітесс”.

ФК “Олександрія” грав такими складами:

1-й тайм: Рудик (Леванідов, 30), Бацула, Шендрік, Гітченко, Чеботаєв, Огіря, Запорожан (к/к), Козак, Цуріков, Куліш, Пономар.
2-й тайм: Леванідов (Паньків, 60), Стецьков, Басов, Козак, Бондаренко, Старенький, Каленчук, Грицук (к/к), Банада, Полярус, Сітало.
Голи: Куліш, 20, Пономар,22 Каленчук, 50, Старенький, 55, Банада, 70, Сітало, 74, Бондаренко, 81.