Раціональна перемога «Олександрії»

Установка В.Б.Шарана на перші хвилини матчу – швидко забивати. І вже на 8-й хвилині поєдинку «Олександрія» повинна була відкривати рахунок.

Після виконання стандартного – кутового Стецьков влучно – під ногу Бондаренку скидає шкіряного, а наш гравець не очікував такого пасу, бо його удар підтвердження цьому – Махновський легко відвів загрозу від своїх воріт. Не забиваєш ти – тобі забивають. На 11-й хвилині вдала атака «Олімпіка» після виконання штрафного на добиванні був першим колишній гравець «Олександрії»  Кольцов, який зумів прийняти відбитий м`яч на груди та невідпорно пробити в лівій дальній кут від воріт Паньківа. Господарі відкривають рахунок у матчі.

Та на 25-й хвилині відповіли голом уже “аграрії”. У контратаці вміло зіграв Шастал, який зумів використати непорозуміння між Махновським та Снурніциним, якому нічого не залишалося, як добивати м`яч у пусті ворота суперника.

Та не довго тішились наші гравці, як «олімпійці» відповіли др

угим взяттям воріт «Олександрії». І знову таки через помилки нашого захисту. Політило на 29-й хвилині з вигідної позиції пробив влучно у правий ніжний кут від воріт нашого кіпера. – 2:1, і господарі знову ведуть у грі. Цікавий поєдинок, багатий на моменти, на швидкості, на жорстку справжню футбольну гру, в якій грають справ

жні чоловіки. Але в деякій мірі перевага все ж  була в першому таймі на боці господарів –«Олімпіка».

У другому таймі початок гри, вірніше контроль шкіряного, був за олександрійцями, але до гольового моменту справа не доходила. Суперник вміло захищався, контратакував. На поле вийшли Сітало, Грицук, які змінили Поляруса та Запорожана. З`явилася певна інтрига в поєдинку. Так, багато браку, втрати м`яча, падінь з боку гравців «Олександрії».

73- а хвилина – кутовий у виконанні Грицука і Банада – кращий бомбардир «Олександрії» класно вистрибнув і головою пробиває влучно в лівий кут воріт Махновського – 2:2. Це вже 5-й м`яч Євгена в чемпіонаті УПЛ.

Легше дещо стало на душі. Обидві команди до кінця тайму грали дуже гостро. Були моменти в обох командах, але характер переможця був за «Олександрією, які показали вольовий, відчайдушний, раціональний настрій усіх гравців на перемогу. Заміни В.Б.Шараном були вдало виграшними. Грицук допоміг Сітало заробити пенальті, якого Снурніцин збив у штрафній «Олімпіка». Вася на 88-й хвилині і цього разу не схибив – впевнено пробив, довівши вивівши цим голом свою команду до перемоги.

Щоб там не говорили, а перемога не забувається, бо вона дає бажані очки. Ясно одне, що краще підготувалися до цього матчу олександрійці. Не все було гаразд в обороні, бо таки 5 м`ячів за таку гру забагато. Помилки були в обох командах. Не забуваємо, що в стартовому складі команди “Олександрія” грали кілька молодих гравців – це Стецьков, Шастал (при відсутності Протасова, Цурікова), які викликали деякі побоювання в тренера. Та час показав, що вони відіграли добре.В загальному плані в “Олександрії”  не було нервів, зривів, хаотичних дій на полі, поспішності, паніки. Перемогу  “Олександрії” приніс раціоналізм В.Б.Шарана, який вірить у  тих гравців, які можуть принести перемогув складний момент матчу.

ФК «Олімпік» (Донецьк) – ФК «Олександрія» – 2:3 (2:1)

Голы: Кольцов,11, Політило, 29 – Шастал, 25, Банада, 73, Грицук, 88, пенальті.

УП. 10-й тур. 29. 09. 18., 14:00., г. Киев, стадион «Динамо» им. В. Лобановского, 1000 зрителей.  +12 С.

Арбітр: А. Абдула (Харків)

«Олімпік»: Махновський, Є. Пасіч, Кравченко (к), Снурніцин, Зубейко, Кольцов (Цимбалюк, 85), Політило (Сондей, 89), Ксьонз (Г. Пасіч, 74), Тейшейра, Балашов, Дегтярьов.

Запасні: Кринський, Немчанінов, Мелінішин, Трояновський.

Гловний тренер: Роман Санжар.

«Олександрія»: Паньків, Бондаренко, Ковалець, Полярус (Сітало, 53), Запорожан (Грицук, 59), Пашаєв, Шастал, Шендрік, Банада, Задерака, Стецьков (Микицей, 78).

Запасні: Леванідов, Бабогло, Довгий, Устименко.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: Зубейко, 72, Снурніцин, 88, – Стецьков, 29, Шастал, 52, Бондаренко, 70.