Рахунок є, але зарано радіти…

0
684

30 серпня на КСК «Ніка» відбувся контрольний матч «Олександрії»  з відродженим ФК «Кривбас» (Кривий Ріг). Перемогу святкували “аграрії” –  4:2.

Двояке ставлення до цього поєдинку. З одного боку  перемога, а з іншого – судячи з того як коментував деякі моменти гри головний тренер В.Б.Шаран, то гра йому особисто не сподобалася.Багато було технічного браку, повільна розпасовка, вихід в атаку дуже затягувався, активність гравців була посередньою. Тому керманич часто “підганяв” гравців діяти та думати більш швидше на полі. Зрозуміло, що поява на полі відразу трьох нових імен: Самар, Кобеляш (обидва -захисники “дублюючого” складу “Олександрії”, -Авт.), Янчак внесло в дії загальнокомандної гри певні корективи, але ж кістяк команди був основний, та першими, як не дивно, але  забили гості. На  15-й хв. відзначився Яровий.

У другому таймі, коли на полі вже грала основа “Олександрії”, гра дещо перейшла більше під контроль господарів. На 54-й хв. Банада зрівняв рахунок. Далі помилка і вже гості знову попереду – пенальті реалізував Бука. На 72-й хв. Банада оформив “дубль”.

На 78-й хв. Безбородько забиває третій м`яч у ворота суперника – 3:2. А вже на 86-й хв. Ковалець збільшує рахунок до 4:2.

Розбір матчу буде. Будуть вказані помилки, зроблені висновки…

Головний тренер гостей Геннадій Приходько (колишній ексгравець “Олександрії” , – Авт.) привіз до “Олександрії” відроджено-злитий з  друголігівським “Гірником” –  “Кривбас”, котрому поставлено завдання за 2 роки пройти шлях від другої ліги до УПЛ. Тим паче, що патронатство над командою взяв особисто Президент України… За рік реконструювати арену…,і вийти в еліту українського футболу.

Попереду, 5 вересня, запланована гра проти луганської “Зорі”, котра сьогодні перемогла петрівський “Інгулець” з рахунком 3:1.

«Олександрія»: 1-й тайм: Дмитро Рудик, Валерій Самар, Олександр Кобеляш, Тимур Стецьков, Вадим Янчак, Олексій Довгий (к), Максим Задерака, Максим Третьяков, Василь Грицук, Денис Устименко, Артем Сітало.

2-й тайм: Юрій Паньків (к), Артем Гордієнко, Валерій Лучкевич, Олександр Мельник, Іван Петренко, Дмитро Гречишкін, Павло Пашаєв, Богдан Мишенко, Євген Банада, Кирило Ковалець, Денис Безбородько.

Головний тренер: Володимир Шаран.

«Гірник»: Новачок, Сокол, Заїменко, Рябов, Коцюмака, Григорик (К), Яровой, Пятов, Горват, Берко, Маліновський.

Запасні: Черниш, Злотар, Попчук, Гвоздевич, Черній, Бука, Кателін, Шмат, 6 новачків.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

Голи: Є.Банада, 54, 72, Д.Безбородько, 78, К.Ковалець, 86  —  Яровой, 15, Бука, 56-пенальті.