Головна Суспільство С.А.Кузьменко вклав понад 5 млн. грн. у боротьбу проти коронавірусу. Гідний приклад...

С.А.Кузьменко вклав понад 5 млн. грн. у боротьбу проти коронавірусу. Гідний приклад для бізнесменів Кіровоградщини

0
9595

Де Райкович, Березкін, Воронько, депутати від “Слуги народу” та 70 офіційних мільйонерів Кіровоградщини? Де ваше піклування про мешканців області на яких ви заробили свої мільйони. Вам гідний приклад для наслідування  при будь-яких  випадках завжди надавав С.А.Кузьменко… Ось і зараз, коли не фірмові магазини треба відкривати в Олександрії (час прийде ще), а краще вкласти кошти в боротьбу проти смертельної чуми  XXI століття.

    ФК «Олександрія» та компанія «Агровіста» отримали рахунки і оплатили обладнання для 3-х медзакладів Кіровоградщини для боротьби проти коронавірусу. Гідний приклад для наслідування іншими бізнесменами Кіровоградщини.

Обласна, дитяча обласна та Олександрійська міськлікарні отримають апарати штучної вентиляції легень – саме вони критично важливі в лікуванні людей із COVID-19, оскільки у хворих ускладнюється стан дихальної системи і вони потребують госпіталізації. Крім того, медичним закладам передадуть апаратуру, необхідність у якій підказали самі лікарі.

-Нам оперативно вдалося відшукати надійних постачальників і придбати насамперед для дитячої обласної лікарні такий необхідний апарат штучної вентиляції легень. Його вже встановили. Це головний медичний заклад, де лікують дітей із усієї Кіровоградщини. Відтак додаткове обладнання завжди актуальне, – зазначив президент ФК «Олександрія» Сергій Кузьменко.Термін надходження апаратів штучної вентиляції в обласну та Олександрійську міську лікарні залежатиме від оперативності постачальників.

-Зараз час підтримувати один одного. І приємно, що ініціатива футбольного клубу отримала відгук у компанії «Агровіста», яка знайшла можливість виділити понад 5 мільйонів гривень, і допомогла її реалізувати. Безпека і спокій – це ті речі, які нам необхідні сьогодні. Будьте здорові і бережіть себе!, – додав Сергій Кузьменко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я