Подарунковий бенефіс Кирила Ковальця

0
85

За перші 20 хвилин полтавському голкіперу Різнику тричі реально рятувати свої ворота від вірних голів. Уже на першій хвилині зі стандартного Гречишкін відправив м`яч поза стінкою у правий кут воріт воріт суперника, але голкіпер відбив в останню мить. На добиванні  був Банада, але і  удар від нашого  гравця він відбив також. На 7-й хв. знову Банада після подачі  від Лучкевича Євген мав забивати головою, але пробив вище воріт.

Першу атаку ворскляни організували на 25-й хв., коли Артур переграв на виході Паньківа, але влучно пробити по воротах  «Олександрії»  не вдалося. Вчетверте олександрійці мали нагоду відзначитися в воротах «Ворскли».  Атака завершилася тим, що травму отримав Банада, котрий за кілька хвилин попросив заміни. Н поле вийшов тільки-но з лазарету Ковалець, котрий отримав травму ноги у матчі проти «Вольфсбурга».

Після  30-ї хвилини гра дещо впала по темпу і напруженості. А на 41-й хв. чергова атака «аграріїв» ледве не увінчалася голом. Гречишкін з дальньої відстані пробивав по центру воріт. На виході  Різник помиляється – його випередив Бабогло, але у нашого гравця шкіряний звалився з ноги. На 44-й хв. черга гостро атакувати ворота  Різника дійшла і до Безбородька, коли пробивав у правий нижній кут воріт суперника, але кіпер вміло парирував.

Другий тайм це вже зовсім інша гра, інші комбінації, інші атаки господарів, що мали принести результат. Який, як покаже далі час, не забарився. Грубо грає в своїй штрафній Сапай проти  Безбородька – Можаровський  вказує на пенальті, який чітко реалізував капітан команди Запорожан, пробивши в лівий кут воріт Різника- 1:0.

На 75-й хв. шикарний пас п`яткою на набігаючого на хід Ковальця, а той вже добре розпорядився і дальньої відстані неочікувано результативно пробив – 2:0.  А за  10 хвилин потому  вдруге -«дублем» відзначається Ковалець, коли отримав пас  від Гречишкіна  і головою забиває третій м`яч у ворота «Ворскли».

Остання  домашня гра принесла задоволення палким прихильникам олександрійського  футболу. Ми залишилися задоволені від такого поєдинку, від такої організованої та змістовної гри.

Бенефіс Кирила Ковальця –заслужене визнання майстерності гравця забивати, відчуваючи гольову ситуацію. У цих моментах слід відмітити титанічну, невтомну працю на полі вседисущого Валерія  Лучкевича.