Перемоги «Олександрії» попереду.Чекаймо, бо команда здатна показати гру на яку чекають завжди!

0
50

Такого початку матчу ніхто навіть не міг собі уявити, щоб олександрійці поступалися в гостях ковалівському «Колосу» двома забитими м`ячами. «Дубль» від Лисенка – результат контратак ковалівців. В обох моментах вини Паньківа великої немає. У першому моменті, що виник на 20-й хв., як і в другому – на 29-й гольовому, захист гостей проявив слабкість у зупинці нападників господарів.

Спека пішла на користь супернику олександрійців. Бажання в першому таймі відігратися найбільше було притаманно Ковальцю, який кілька разів пробив влучно, але дякуючи голкіперу суперників  вдалося залишити рахунок першого тайму незмінним – 2:0 на користь суперника «Олександрії».

У першому таймі відбулася заміна Мірошниченка змінив Вантух. Непомітним майже увесь перший тайм був Сітало. Задерака намагався діяти на атаку, добре  відіграв Пашаєв ( в одному із моментів зумів захистити ворота «Олександрії» від можливого голу.

У другому таймі підопічні В.Б.Шарана «накрутили» на один швидкий гол на початку другої половини гри.  На 47-й хв. невтомний Ковалець узяв  всю гру на себе. Атакуючи з правого флангу,  майстерно пройшов в центр поля – поближче до воріт суперника і  влучно пробив під стійку – 2:1.

Після цього голу гості пішли вперед: постійно атакуючи ворота «Колосу». Що ж господарі, то вони могли реально збільшити рахунок  до трьох від того ж таки Лисенка, коли той вийшов наодинці з Паньківим, але наші кіпер виявся мудрішим – парирував удар.

Старалися з усіх сил наші гравці. Не вистачило цього спекотного вечора футбольного фарту «Олександрії». Важкі часи для усіх. І це об`єктивно. Попри все «Олександрія» довела українському футболу, що з нею треба рахуватися. Позаду неї «Ворскла», «Карпати», «Маріуполь»…

Теоретично ще є шанси залишитися в зоні Євроліги, але для цього треба вигравати в «Зорі», «Шахтаря», «Динамо» і «Десни».

Не будемо ганьбити команду. Вона зробила все, що змогла цього суботнього вечора. Олександрійський уболівальник вміє зважувати, вірити в кращі часи «Олександрії».

Футбол тим і цікавий, що він неочікуваний. Сьогодні ти в фаворі, а завтра фарт у того на кого б не можна було серйозно і розраховувати.

У кінці гри завалили Лучкевича, але Бондаренко вказав на кутовий, а там, здається, що було б ставити «точку» – пенальті.

Перемоги «Олександрії» попереду. Чекаймо, бо команда здатна показати гру на яку чекають завжди!