П.Д.Фесюк: «Не тільки успішна праця, а й спорт у пошані»

 У кінці січня в групі компаній «УкрАгроКом» стартувала щорічна традиційна спартакіада – вже  VIII по рахунку.  Комерційний директор  компанії Павло Дмитрович Фесюк, коментуючи хід спортивних змагань, відмітив:

-2018 року спартакіада серед сільгосппідприємств групи компаній  ТОВ «УКрАгроКом» розпочалася з відбіркових змагань з міні-футболу, волейболу та стріт-болу (баскетболу).  Визначилися  фіналісти VIII спартакіади з цих видів спорту.  Серед них  команди головківського та шарівського  елеваторів,  команда центрального  офісу, які  11- го лютого в фіналі і будуть виборювати перші три місця. Цікавий нюанс цієї спартакіади: вперше в ній  приймають участь відразу  3 волейбольні жіночі команди.  Наступної неділі  в Палаці спорту  ДЮСШ №2 побачимо гру цих команд. Як бачимо, ми за гендерну політику не лише в праці, а й в спорті. Ми чекаємо уболівальників 11- го лютого в ДЮСШ №2 з 9. 00 години, де пройдуть фінальні поєдинки з волейболу,  міні-футболу, стріт- болу, естафети, арм-реслінгу та в перетягуванні канату. До речі, переможця команди жінок-волейболістів чекає річний безкоштовний абонемент на відвідування  фітнес-клубу.  Приходьте, буде спортивний азарт,  буде  цікаво, весело і радісно. Ми не тільки успішно розвиваємо сільськогосподарське виробництво в компанії, а й активно розвиваємо спорт серед її працівників.

 

ФОТОРЯД 

У неділю,  3- го лютого, відбулися відбіркові змагання зі стріт- болу. У запеклій спортивній боротьбі з 9-ти команд у фінал вийшли сильніші: команда головківського (керівник О.О.Йонік) шарівського (керівник В.І.Кузьменко) елеваторів та команда центрального  офісу «УкрАгроКому» (капітан команди П.Д.Фесюк).

За змаганням слідкував  І.Мельник   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Істина від Олександрії © 2017 - 2019