“Олександрія” здобула путівку до 1/4 фіналу Кубка України

Як і передбачав, «Олександрії» до снаги бути серед чверть фіналістів Кубка України. Вчора підопічні ротаційним складом довели свою перевагу в протистоянні з луганською «Зорею», котра також виставила на поле, за словами тренера В.Скрипника – ротаційний склад гравців, котрим він дав можливість проявити себе на полі.

Гра велася на протиставленні – на зустрічних курсах. Як такої тотальної переваги господарів поля не було, але відчувалося, що ближчими до загострення є «Олександрія. А ось перший гол забили гості.  На 29-й хв. Лєднєв зі стандартного – штрафного поза стінкою влучив у ворота нашого Білика.

Господарям вдалося відігратися  на 78-й хв. Завдячуючи голу Іванісеня.

Овертайм не виявив переможця, хоча ближчими були до голу знову таки олександрійці. Жваво увійшли в гру Сітало, Задерака, Довгий. Сітало отримав ушкодження коліна,  і був відправлений до лікарні.

Переможця виявили лише пенальті. Біль влучними були олександрійці, хоча понервували після того, як Мірошниченко запустив шкіряного вище воріт, але далі своє слово сказав Білик, парирувавши відповідальний удар суперника. Як результат  – 5:4 – перемога «ОлександріЇ», і вона в ¼ фіналу Кубка України. З чим і вітаємо керівництво клубу , президента клубу С.А.Кузьменка, спонсорів команди за достойну гру на всіх рівнях осінньої частини футбольного року.

30.10.2019. КСК «Ніка», Олександрія, 1060 глядачів, +5 С

1/8 Кубка України

«Олександрія» -«Зоря» – 1:1 (0:1, 1:0, 5:4 – пенальті)

Суддяв полі: Пасхал І. (Херсон).

Асистенти: Холодинський О. (Харківська обл.), Куцев В. (Київ), Резервний арбітр: Кутаков Д.(Київська обл.).

Спостерігач арбітражу: Березка С. (Київська обл.).

Делегат УАФ: Безсмертний В.(Кропивницький).

«Олександрія»: О.Білик, В.Бабогло, Т.Стецьков, К.Ковалець, Д.Безбородько, Д. Мірошниченко, Г.Бухал, К.Дришлюк (О. Довгий,72), Д. Шастал (А.Сітало, 46’, Д.Гречишкін, 100), Є. Банада (К),  А.Тейшейра (М.Задерака, 62).

Запасні: Д.Рудик, Б. Литвяк, К.Дубра.

Головний тренер: Володимир Шаран.ю

«Зоря»: З.Махарадзе, О.Тимчик, В.Вернидуб (К), Є. Чеберко,  Б.Міхайліченко, Д.Іванісеня, В. Кочергін, Д.Хомченовський (В.Юрченко,113), Б.Лєднєв, А.Громов (В.Кабаєв, 91), П.Бутківський.

Запасні: Н.Васіль, М.Каменюка, Й. Ханна, М.Луньов, Н.Русин.

Головний тренер: Віктор Скрипник.

Попередження: Ковалець, 20,  Бабогло, 88, Безбородько, 117,-Міхайличенко, 26, Тимчик, 32, Іванісеня, 110.

Вилучення: Бабогло (друге попередження, після матчу)