«Олександрія» виграла в «червоної спеки»

0
71

О 16.00 на стадіоні TBC, Белік, Туреччина.

Другий запланований на цей день матч «аграріїв» проти казахської «червоної спеки « Кизил – жар» розпочався о 16.00.

Перші 10 хв. були за рівної гри обох команд. У наступні 10 хв. ініціативою володіли «гості». «Олександрія» відбивалася та грала на контратаках. На 19-й хв. реально “гості”  могли забити гол у наші ворота, коли несподівано було перехоплено м`яч та віддано на вихід на ударну позицію гравця «Кизил –жару», але темношкірий гравець не зміг завершити удар взяттям воріт олександрійців.  На 22-й хв. олександрійці відповіли гострою контратакою, що повинна була завершитися голом, але удар головою нашим гравцем №77 – Мишенком був вище воріт.

Далі гра перейшла до боротьби за володіння шкіряним без ударів по воротах. Силова гра,  з втратою розвитку перспективних атак з боку обох команд продовжувалася до завершення першого тайму.

По перерві перші 10 хв. відмітилися обопільними атаками.  Далі олександрійці більше намагалися влаштувати пресинг. Інколи це було вдало – розвивалася атака. «Гості» на 62-й хв. зробили відразу 4 заміни.

На 63-й хв. атака олександрійців таки увінчалаося голом. Мишенко –Сітало розпочали, а завершував прострільну передачу набігаючий  Третьяков – 1:0. Добре розіграна комбінація гравцями, які повинні забивати. На 67-й хв. потужний удар від Третьякова прийшовся на ліву хрестовину воріт суперника.  На 70-й хв. чергова атака олександрійців завершилася голом у ворота «червоної спеки»- 2:0. Майстерно зіграв Мишенко (відчув гольовий момент та скористався ним). Отримав пас, переклав з ноги на ногу, а далі з-під гравця влучно пробив у лівий кут воріт «гостей».

В.Б.Шаран сьогодні вивів на поле практично два склади  «Олександрії». Награти 22 гравця, щоб не було проблем у чемпіонаті – не інакше, а саме таку мету ставить наш тренер на другий збір.

У команді – суперниці грає 30-річний черкащанин Максим Драченко відомий за виступи за кропивницьку “Зірку”.

Наступні поєдинки відбудуться 12 лютого в 15.00  гра з «Динамо» (Тбілісі) та о 18. 30 з СК «Дніпро-1».