«Олександрія» не мала програвати – мала вигравати – гра була і бажання перемогти

0
1052

Як би там не говорили про хід цього поєдинку, його початок, середину і кінець – важливо відверто сказати, що «Олександрія» сьогодні не мала права програти – мала вигравати.  Все складалася на  користь «Олександрії». Уже на 23-й хв. грубо зіграли проти нашого центрфорварда  – Сітало, і В.Романов вказав без відеоповтору на «точку». М.Третьяков чітко переграв Бойка.

«Динамо» спромоглося за 20 хвилин атакувальних в другому таймі дій забити два м`ячі в ворота Паньківа  завдяки «джокеру» Вербічу, котрий вийшов на заміну на 60-й хв., відправивши на відпочинок Русина в якого не пішла гра.  На 63-й хв. в одній із найгостріших атак  наших гостей  випав з гри Паньків, котрий повинен був виходити в гущу подій і боротися за шкіряного. А він спостерігав поки Вербіч не підібрав та не пробив влучно з 8- ми метрів. Навіть головний тренер В.Б.Шаран пожурив нашого кіпера за такий промах.  На 75-й хв. знову Вербіч був на гольовій точці, коли після удару Караваєва м`яч відлетів прямісінько в ноги суперника, котрий і оформив «дубль». І вже кияни попереду.  І після цього запал гри у киян спав, вони втихомирилися- гадаючи. Що виграш  уже їм гарантований, а олександрійці навпаки – почали шукати шляхи підступу до воріт киян. Намагання були яскраво швидкісними, наполегливими і скрометно обдуманими. Добре діяли на полі Задерака, Ковалець, Грицук, Шастал, котрі так «накрутили»  біля воріт Бойка, що здригнувся захист «Динамо» – дав промаху, досвідчений Шабанов, в буквальному слові сказаного, заваливши Шастала  в своїй штрафній. А це тоді, коли не вистачає майстерності  в захисника.  І знову Романов вказує на 11- ву відмітку. Без відеоповтору. І вдруге на 89-й хв. Третьяков змушує Бойка виймати м`яч зі своїх воріт – 2:2.

Не знаю, що сказав по закінчені матчу головний тренер О.Михайличенко, котрий підійшов до воротаря, але з його жестів можна було зрозуміти, що він був незадоволеним. Думаю подібне сказав в роздягальні  головний тренер» Олександрії» В.Б.Шаран і Ю.Паньківу за перший пропущений гол.

Матч був цікавим, напруженим. Знаходячись одинаком на трибуні було враження спокою і впевненості в тому, що «Олександрія» мала вигравати, судячи з першого тайму. Та й в другому кияни зіграли всього 20 хвилин, показавши справжню гру, що притаманна киянам, завдяки  Буяльському, Вербічу, Циганкову та Шепелєву, котрі вийшли на заміну. А так трішечки більше везіння “аграріям” і киянам було б неперелевки… Нічия для киян рівносильна поразці, адже команда бореться за срібло чемпіонату,  а тут така  підніжка.  Явно, що столична команда їхала за перемогою, а тут такого облизня отримали. Відкладається до останнього  доля срібних нагород. Чи «Зоря», чи «Динамо».  Психологічна гострота неймовірна шалена. Хто краще з нею впорається – не схибить, тому і усміхнеться доля срібла.  Та й  «Десна» ще не сказала свого останнього слова у гонитві за срібло та бронзу. Футбол від свого роду не розгаданий до цих пір повністю – готовий піднести щоразу неочікуваний  сюрприз… За що і вважають найбільш популярним видом спорту в світі. Важко спрогнозувати, що буде завтра…

«Олександрія» дограє чемпіонат на своєму 5-му місці, але хоче в останніх  матчах показати добротний, кваліфікований футбол, котрий потрібен олександрійському глядачу, котрий приносить насолоду і впевненість, що все буде гаразд, дочекатися свого суперника в плей-оффі за вихід у Євролігу. Дочекаємося, а зараз треба награвати молодих гравців…