“Олександрія” лідер другої групи УПЛ

Вся перша половина матчу була за підопічними В.Б.Шарана. Кілька випадів господарів особливого клопоту Леванідову не спричиняли при захисті власних воріт.  “Олександрії” вдавалося не тільки контролювати гру на половині поля суперника, а й створити кілька гольових моментів. Спочатку, на 15-й хв. Чеботаєв  небезпечно для голікіпера “Сталі”  пробивав.  А далі  вже на  19-й хв. знову Чеботаєв мав забивати, але не поцілив у пусті ворота, коли Пеньков їх залишив.  І третій момент міг принести успіх, коли від рикошету м`яч летів за комірець воротаря  господарів поля. Пеньков приклав зусилля, аби  відвести загрозу від своїх воріт.  І в подальшому до завершення  першого тайму гостро атакували «городяни». Дуже гостро і впевнено відіграв перший тайм Чеботаєв. Як покаже і друга половина матчу Чеботаєв був одним із кращих гравців цього протистояння разом з  усією командною грою.

До кінця першого тайму переконливо господарювали на половині поля гості – олександріійці.  Десь там в глибині душі була надія на те, що в другому таймі м`ячі будуть забиті, і саме авторами яких будуть “аграрії”.

І другі  45 хвилин гри довели, що «Олександрія» своє сьоме місце займає заслужено. Вже на 54-й хв. перший сигнал господарі отримали після того, як Грицук  віддав пас на Пономаря, той переграє Пенькова – шкіряний летить у пусті ворота, але Грачову вдається з лінії воріт вибити м`яч. На 75-й хв. Грицук помітив, що з лівого флангу висунувся Бацула і Василь вдало виклав на ногу  нашому гравцю. Останній  вже з гострого кута  так пробив, що Пеньков був безпомічний врятувати ворота від неминучого голу. 1:0 – гості попереду.  Не встигли оговтатись як слід «сталевари», як вже Старенький, який вийшов у другому таймі на 65-й хв., змінивши Протасова, також влучно прострілив з правого флангу на набігаючого Цурікова, якому нічого не залишалось як з-під ніг Пенькова влучно пробити, довівши рахунок до  2:0 на користь «городян».

Після такого « душу Шарко»  суперник розбалансував свої дії на полі. Для гостей з`явилося дуже багато вільних зон для організації атак.  Добре відіграли  олександрійці до 82-ї хвилини поєдинку. На 82-й хв. знову Чеботаєв прицільно пробивав, але майстерно зіграв воротар суперника. На 87-й хв. навіс справа Стареньким на Шастала міг увінчатися взяттям воріт останнім, якби трохи точніше пробив би наш нападник. Мали можливість кілька разів ще збільшити рахунок у матчі наші земляки, але сквитали один м`яч таки господарі, коли в одній із атак на виході помилився Леванідов, і суддя в полі Абдула  призначив пенальті в ворота «Олександрії». На 90+1хв. Мисик скоротив рахунок. Та це тільки додало наснаги гравцям “Олександрії”, які на 90+3 хв. мали можливість знову зібльшити рахунок. Навіс Грицука замикав Сітало, який також вийшов у другому таймі на гру, але наш гравець пробиває поряд зі стійкою воріт.

Достойна гра переможця, переможця другої групи. «Олександрія» забезпечила собі достроково до завершального32- го туру почесне 7 місце!