Ну не може «Зоря» переграти «Олександрію». Це реально і істина

0
1095

Здається, що говорити про хід цього поєдинку без жалю гіркоти, коли Задерака міг принести перемогу гостям…Усе починалося дуже гарно для «Олександрії». Гравці-гості першими відкрили рахунок у 29- му турі УПЛ. Олександрійці першими відшукали шпаринку в захисних редутах господарів поля, котрі  пресенгували, а пропустили швидку контрататку розпочату Безбородьком і закінчену взяттям воріт Лучкевичем. Це відбулося на 19-й хв. Швидкий гол приніс упевненість у діях гостей. Здавалося, що розвиток подій буде ще більш успішним, і були моменти, коли наші гравці мали забивати, але щастя було на боці «гравців «Зорі». І треба ж було до перерви – 45-ої хвилини олександрійцям пропустити шкірний у ворота Паньківа. Хомченовський з вигідної позиції пробив захист олександрійців і голкіпера Паньківа. Наш кіпер не бачив  політ м`яча, але рахунок став рівним.

У другому таймі наш суперник вийшов уперед після помилки Вантуха, котрий завалив Хомченовського в своїй штрафній. VAR показав, що треба ставити пенальті. Монзуль  вказала на відмутку, і Юрченко перехитрив нашого Паньківа – 2:1 – луганчани вже попереду. Жаль, ой як жаль, що так відбулося. Але за помилки треба відповідати. А це все відбувається знаєте коли: коли не вистачає майстерності гравцю, і тоді відбувається порушення правил, що і приводить до плачевних наслідків.

Але не були б олександрійці олександрійцями, якби не змогли зрівняти рахунок по ходу поєдинку. На 77-й хв. черга прийшла помилятися в своїй штрафній господарям. Як результат – К.Монзуль вказала на пенальті. Третьяков  пробив по центру, а голкіпер подався в правий кут- 2:2. Легше стало. Справедливість встановлена, хоча експерти після матчу почали «кусати» Катерину Монзуль, договорилися до того, що вона не 3, а 5 хвилин дивилися VAR, а це вже брехня. Три, а не 5. Чому таким експертам можна  принижувати гідність судді в полі. Я вже казав: хто-хто, а Монзуль безпристрасна суддя. Їй не важливо гранд чи середняк на полі грає. Ретельно переглядала, і не вона одна приймала відповідні рішення. Група суддів, котрі розуміються на суддійстві-це не “вирок” експертів, колишніх футболістів, котрі свої симпатії ніколи не віддавали «Олександрії», і в суддійстві трохи більше розуміються від мене.

Підставили Громова, котрий розкритикував смисл цього чемпіонату. А що Громов бачив цей момент? Ні, не бачив! Бачили судді поза межами поля. суддя в полі  можливо і не помітила цього моменту. Тому звернулася до відеоповтору. Громов перекрутив слова судді. А якби виграла «Олександрія», щоб говорили. І.Циганик «накачаний» проти «Олександрії», бо його «Карпати» биті були «Олександрією» нещадно… Ось звідки і риторика експертів у студії була відповідна після закінчення матчу «Зоря» – «Олександрія» – 2:2. До жалю гіркота спустошлива після такого аналізу цього поєдинку. Ну не може «Зоря» переграти «Олександрію». Це реально і істина. Забий Задерака в кінці поєдинку, коли шкіряний потрапив у стійку воріт, то питань би не було.