Не фортуна

Сьгоднішній поєдинок  можна занести як в пасив так і актив  «Олександрії» з огляду на те, що доводиться  переживати підопічним В.Шарана після програшу  «БАТЕ», коли 20 хвилин поєдинку вирішили долю подальшої ходи в єврокубкових змаганнях.  І все ж матч  «Олександрія» –  «Ворскла» став, якщо вірно висловитись днем  не фортуни для нашої команди. Не дивлячись на програні перші 45 хвилин першого тайму, в другому таймі  олександрійці  змогли переламати хід гри – взяти ініціативу в свої руки  – атакувати ворота суперника.  Виникають гострі моменти голу. Грицук, Цуріков, Каленчук мали забивати, але то м`яч в останню мить виносять з пустих воріт ворскляни, то поперечина і м`яч на лінії воріт вибивається з рамки воріт, то промах Цурікова…  Все було: і бажання відігратись, і  прагнення здобути перемогу. Але фортуна цього дня була на боці «Ворскли».  Що можна сказати на втіху В.Шарану? Лише одне:  принагідно поспівчувати, бо була близька жадана перемога, але… І все ж уболівальник тішить себе світлою надією і вірою в те, що «Олександрія» попри  все зуміє вирівняти гру, спіймати свою гру- вловити кураж, проявити  силу волі, витримку і  здолати відчуття психології переможеного.

Ми свято віримо  в команду, бо вона здатна перевершити себе заради великого футболу, заради палких прихильників «Олександрії», яких чисельність після єврокубкових матчів  збільшилась по всій землі.

Прес- конференція

Василь Сачко, гол. тр. «Ворскли»:

-Для нас «Олександрія» завжди є незручним суперником протягом останніх років. Та й  для грандів нашого футболу.  Ми грали з хорошою командою. Ми вболівали за вашу  гру з «БАТЕ»… А щодо самої гри, то 1-й тайм мені сподобався. Реалізували момент. У 2- му таймі картинка матчу кардинально змінилася. Порушилась лінії оборони з заміною Чижова.  Ми старалися і витримали натиск «Олександрії». Грали вже на збереження рахунку.  У нас багато проблем: треба зміцнювати ще 2-3 позиції, щоб думати за місце в турнірній таблиці, а сьогодні наше завдання: виходи на кожен матч і вигравати. А вже взимку будемо думати за місце в турнірній таблиці. Зі свого боку, поважаючи свого колегу, який створив хорошу команду, хочу побажати В.Шарану успіхів, щоб він якнайскоріше  вибирався з ями. Ми  були в такому становищі минулого року. Повірте – це від щирого серця, бо «Олександрія» займає не те місце яке вона повинна займати сьогодні.  Успіхів вашій команді.

Володимир Шаран. Гол. тр. «Олександрії»:

– Були два різні тайми. Перший тайм  був провальний для нас. важко були розбігатись гравцям, хоча з ранку ми провели розминку. У другому таймі, коли на полі з`явився справжній лідер команди, її капітан А.Запорожан, який не дивлячись на мікротравму  вийшов на поле і повів команду на ворота суперника.  Ми переграли «Ворсклу», і повинні були сьогодні перемагати з огляду на  ті моменти, які створили біля воріт “Ворскли”.