Кубок VIII  спартакіади «УкрАгроКому» в команди Центрального офісу кампанії

11 лютого на базі ДЮСШ №2 фінішувала  VIII  спартакіада, що була присвячена 18 річниці з дня заснування ТОВ «УкрАгроКом». У спортивних змаганнях, що відбувалися протягом  20 січня по 11 лютого в змаганнях прийняло участь  9 команд: ПАТ «Шарівське»,  Михайлівка, відділок №5 (чоловіча та жіноча команди), ТОВ «Олександрійський цукровий завод» (чоловіча команда), Елеватор  ТОВ «УкрАгроКом»( чоловіча та жіноча команди),  Центральний офіс  ТОВ «УкрАгроКом» (чоловіча та жіноча команди),  ТОВ «АФ МТС Техагропром»,  ТОВ «Агроальянс ЛТД» ТОВ «Гриф-П» (чоловіча команда),   чоловіча команда  Новоукраїнського району, та ТОВ «Гермес-Трейдінг»( чоловіча команда).

Вкотре  працівники компанії ТОВ «УкрАгроКом», які добиваються високих показників  не лише в сільському господарстві, паралельно активно долучаються до занять фізичної культури в колективах групи компаній, довели на спортивних майданчиках, що вони вправні спортсмени.

Нагадаємо, що 20 січня відбулися змагання з міні-футболу, переможцями якого стала команда  Елеватору  ТОВ «УкрАгроКом»,  27 січня – відбулися баталії з волейболу серед чоловіків та фінал з міні-футболу, 3 лютого  – змагання з баскетболу серед чоловіків та змагання з волейболу серед жінок.

На початку фіналу спартакіади виступив комерційний директор групи кампаній ТОВ «УкрАгроКому» П.Д.Фесюк, котрий у вітальному слові побажав учасникам  VIII  спартакіади вдалих стартів та фінішів, перемог, хорошого  та бадьорого настрою,  щоб і надалі, з кожним роком число учасників збільшувалося, щоб зі 120 цьорічних спортсменів наступного року їх було вдвічі більше.

-Керівництво кампанії завжди ставить за пріоритет розвиток фізичної культури і спорту, що додає фізичного гарту, більш єднає трудові колективу в спільних інтересах не лише в праці, а й в спорті. Ми раді вітати учасників змагань, а сьогоднішній переможець отримає Кубок спартакіади. Жінки команди будуть відзначені  безкоштовним відвідуванням фітнес-клубу протягом року, – відмітив  Павло Дмитрович.

ФОТОРЯД

11 лютого у фінальних  змаганнях з волейболу серед жінок перше місце здобула команда Центрального офісу, друге за Елеватор ТОВ «УкрАгроКом», третє в відділку №5 Михайлівки.

З баскетболу рівних не було також команді Центрального офісу, друге за –«елеваторівцями», третє – за ПАТ «Шарівське».

В естафеті, що була представлена чотирма вправами( біг в ластах, біг через кільця, стрибки на кулі та перечення члена команди) рівних не було команді відділку № 5 Михайлівки, друге місце з різницею в долі секунд  здобули спортсмен7и  ТОВ «АФ МТС Техагропром», третє місце за елеватором ТОВ «УкрАгроКом».

В армспорті рівних не бушло команді  відділку №5 Михайлівки, які втретє стають переможцями в цьому виді спорту.  Серед жінок В.Вейкай, а серед чоловіків, зокрема, В.Главан – триразовий чемпіон останніх  трьох спартакіад. Друге місце за «силачами» Центрально офісу кампанії, і третє – за ТОВ «АФ МТС Техагропром».

У перетягуванні канату найсильнішими виявилася чоловіча команда Центрального офісу, друге – в спортсменів відділку №5 Михайлівки і третю сходинку турнірної таблиці зайняла команда «Олександрійського цукрового заводу».

Також, родзинкою змагань стали змагання серед жінок з боротьби сумо. Переможницею змагань  стала І.Метка – елеватор ТОВ «УкрАгроКом».

За підсумками змагань  I  місце та Кубок  VIII   спартакіади дістався команді Центрального офісу групи  кампаній ТОВ «УкрАгроКом» ( керівник , комерційний директор П.Фесюк), другу сходинку п’єдесталу пошани здобули віце-чемпіони  VIII  спартакіади – команда елеватору «УкрАгроКом»( керівник О.Йоник), і третє місце виборола неординарна, самобутня, вольова команда  відділку №5 Михайлівки ( керівник В.Славінський).

По завершенні спартакіади перед учасниками спартакіади виступив відомий український гурт  «Мандри», який очолює наш земляк з Косівки Сергій Фоменко (Фома).

Не тільки відмінна праця, спортивний відпочинок, а й культурне дозвілля притаманне керівництву групи кампаній ТВО «УкрАгроКом»в організації та проведенні  подібних міроприємств.