«Кубок престижу» в «Олександрії»

Матч останнього 32-го туру 28 чемпіонату УПЛ завершився перемогою «Олександрії» в домашній зустрічі з «Олімпіком» – 2:0.  Підопічні В.Б.Шарана зуміли довести, що сьогодні їм рівних у другій підгрупі УПЛ не існує. З 45 набраних очок за сезон, з низ 22 – в другому колі, тому яскраве свідчення. В 5 матчах-  перемоги та 7 – нічиїх. Гарний показник.  Вийшовши на поле, в завершальному протистоянні, була принципова позиція для олександрійців – зрівняти статистику ліку перемог над суперником, який до цього поєдинку мав на 1 гру більше перемог. Цей матч встановив статус-кво  – по 4 перемоги в очних зустрічах.
А гра проходила на рівних у першому таймі з деякою перевагою  господарів – «городян».  В.Б.Шаран виставив на поле досвід (Старенький, Шендрик, Запорожан, Грицук, Пашаєв) і молодь (Рудик, Бабогло, Стецьків, Протасов, а в другому таймі Гранчар, Шастал), яка вже сказала своє слово. Такий сплав гравців зумів у першому таймі показати гарну гру з моментами, але без забитого голу. Скажу відверто, ще слід зігратися такому складу, щоб мати  забиті м`ячі. Головне, що гравці  грали у свій футбол: комбінували,  грали на атаку, на результат.  Десь ще не було отого останнього пасу і удару, який би приніс результат ще в першому таймі, але перша половина гри стала хорошою преамбулою до позитивної розв`язки в другому таймі, коли «аграрії» двічі поставили свій «автограф забитих голів» у ворота «Олімпіка».

На початку  другого тайму грубо грають проти Грицука, який сам і виконав пенальті – 1:0 – господарі повели в рахунку. Але ще було бажання  забити «трудовий» м`яч з гри. І він був забитий молодим гравцем Тарасом Стецьковим за допомогою того ж Грицука, який віддав гольову передачу на гравця, який і переграв  досвідченого Кичака – 2:0.  Могли і ще забивати, але і  цього було достатньо, щоб побачити гру молодих гравців, що дає можливість В.Б.Шарану зробити певні висновки –з ким йому розпочинати новий чемпіонат  сезону 2018/2019.  Глядачі, які цього вечора прийшли на «Ніку»,  отримали хороші хвилини відпочинку та підтримки «Олександрії».

«Кубок  престижу» – результат роботи «Олександрії» в сезоні 2017/2018, який запам`ятався нам яскравими виступами не лише в чемпіонаті, а й в Лізі Європи…