Коли старанність приносить результат. “Інгулець” заслужено відібрав перемогу в “Миная”

0
541

Тільки розпочався поєдинок «Минай» -«Інгулець», і перші «гірчичники» арбітра в полі І.Пасхала на адресу петрівчан Сітчінави (10 хв.) та Семенка (20 хв.) свідомо підкреслили, що суддя зробить все аби вигнати з поля одного із гравців  гостей. Гол від Сітчінави суддя відмінив через  офсайд. Хоча є сумніви з цього моменту. Гол господарів  зарахований з точністю до першого голу забитого «Інгульцем» був зарахований чомусь. Нурієв на 39-й хв. відкрив рахунок у матчі.

У другому таймі на 55-й хв. Семенко отримує друге попередження – вилучення. Домігся суперник свого.  Петрівчани залишаються в меншості, але гра  була на боці гостей. Вони більше атакували, більше грали в футбол, якого чекають.  Минайці «стали» – дещо розгубилися – не чекали такого натиску суперника з берегів Інгульця.

73-а хвилина стала фатальною для «Миная». Кинджальна атака гостей завершилася взяттям воріт Поповича. Пас Квасного на дальню стійку воріт господарів завершився тим, що Мішуренко був першим на м`ячі – 1:1. Ось вам  і відповідь на запитання хто сильніший, у кого більше прагнення було грати на результат.  До речі, головний тренер «Інгульця»  С.Лавриненко дуже вдало зробив усі заміни, що принесли в кінцевому результаті  бажане залікове очко. На виїзді – це  плюсовий показник.

І до завершення поєдинку, що проходив у надзвичайно складних погодних умовах, ближчими до перемоги були гості, котрі грали, ще раз повторюсь, у меншості. Злива змусила на 10 хвилин перенести початок матчу. Дренажна система не увібрала на себе всю воду, що заважало гравцям грати.

Фінальний свисток арбітра в полі приніс одним радість і втіху, а іншим – минайцям – розпач від втраченої перемоги, що була такою близькою…

Вітаємо наших земляків з запалом, що приносить бажаний результат.