Коли гравці не грають та суддя помиляється з призначенням пенальті…

0
32

Неоднозначний матч, котрий ще довго будуть обговорювати в футбольних колах. Не  вдалося нашим землякам переграти ковалівський  «Колос». Саме переграти, бо в першому таймі як такої гри з боку «Олександрії» не відчувалося». Не відчувалося, що гравці заряджені на бажану результативну гру. Чим запам`ятався перший тайм? Нічим, бо не було створено жодного моменту, який би міг змінити рахунок. Загралися всередині поля, а фланги взагалі не грали. Увесь перший тайм (стояв за кілька метрів від В.Б.Шарана,  – Авт.) тільки й чути було з його вуст: «Третьяков пропонуй себе», «Вася грай, накривай», «Банада йди вперед»… Не відгукнулися гравці в першому таймі на заклики тренера, на його бажання грати в футбол якого чекають уболівальники. Але футболу е було! А що ж гості? А вони вивчили гру нашої команди, чекаючи пресингу, жорсткої гри. Не побачивши цього частенько «гуляли» на полі господарів.

Безумовно, що за такої гри була серйозна розмова в перерві після першого тайму.

Не встигли тренери та запасні гравці зайняти місця на лавках, як дебютант ковалівців 21-річний Смирний, орендований в «Динамо», відкриває рахунок на 46-й хв. гри., влучно пробивши низом за 20 метрів від воріт Паньківа, наш кіпер політ шкіряного вгадав, але не зміг парирувати.  Здається, що ніхто ні на трибунах, ні самі гравці обох команд не відразу зрозуміли, що відбулося. Такий прокол у захисті змусив нашого тренера провести заміну  відразу двох гравців: Бабогла змінив Бухал, а Задераку ( який на мою думку найбільше рухався полем – набігався, Авт.)- Протасов. З виходом цих гравців активізувала ся в певній мірі гра «аграріїв», котрі змогли індивідуальним ігровим якостям Сітало зрівняти рахунок на 62-й хв. поєдинку. Не побоявся гравець піти на загострення, обіграв не лише воротаря Волинця, а й  колишнього екс-гравця «Олександрії» Гавриша, зрівнявши таким чином рахунок у матч- 1:1. З`явилася надія та впевненість, що зараз наші гравці підуть на ворота суперника, дотиснуть і вирвуть перемогу. Так були моменти. В двох перспективних  моментах то ногою, то головою невдало пробивав Довгий. Він був найближче до взяття воріт суперника.

А «Колос» грав до останньої хвилини поєдинку, чим і заслужив перемогу. І знову відзначився Смирний. Перехоплення м`яча Кожушком, його точний пас на гольову позицію на якій був Смирний – 2:1. Ось і все. Перша домашня поразка після 15 грудня минулого року.

Гравці «Олександрії» не зіграли як повинно було бути – вдома треба вигравати. Та й суддя, здається, що помилився, коли не призначив пенальті в ворота гостей, коли захисник зіграв рукою.

23  лютого. Олександрія. Стадіон “Ніка”, 14:00, 6С

“Олександрія” – “Колос” – 1:2

Голи: Сітало, 61, – Смирний, 46, 90+2.

“Олександрія”: Паньків – Банада, Бабогло (Бухал, 52), Дубра, Шендрик – Гречишкін, Довгий (Устименко, 78) – Задерака (Протасов, 52), Грицук, Третьяков – Сітало.