“Інгулець” здобуває чергову перемогу

Радують своїми перемогами наші земляки з “Інгульця”. У 9- му турі в Миколаєві петрівчани перемогли місцевий МФК “Миколаїв” з рахунком 2:1.

У  першому таймі більше увага обох команд була прикута до позиційної  гри – здебільшого йшла боротьба за відбір м`яча. Звісно, що практично не було гольових  моментів. Тому, закономірним був результат першої половини – 0:0.

У другому таймі гра розпочалася з обопільних атак, але більш гостро атакували гості – гравці «Інгульця». В одній із контратак, на 56-й хв., швидка контратака гостей – пас з глибини  поля суперника і Локтіонов (екс- гравець «Олександрії» ) вийшов віч-на-віч з воротарем Важинським, через  якого майстерно перекинув м`яч у ворота.   Другий гол у ворота «корабелів»  на  88-й хв. забив легіонер Елла, коли отримав добротну навісну передачу з правого флангу на дальню стійку від голкіпера, де вправно  один дотик замкнув цю передачу – 2:0 – попереду гості. А вже через хвилину господарі скоротили рахунок. Яворський забиває у ворота  Ганєва та «Інгулець» довів до переможного кінцівку матчу.  Ця перемога дозволила команді О.Лавріненка закріпитись на 3-й сходинці турнірної таблиці першої ліги.

. У  10- му турі  петрівський “Інгулець” зустрінеться з “Колосом”, а миколаївці поїдуть у гості до  харківського “Геліоса”.