Хто буде новим наступним суперником «Олександрії» в новому сезоні  УПЛ?

0
809

Кому з шістки першолігівців посміхнеться щаслива футбольна доля бути в трійці лідерів: «Інгульцю», «Минаю», «Агробізнесу», «Волині», «Руху», «Металісту 1925», хто з них поповнить когорту 14 найсильніших команд УПЛ. Три найсильніші команди стануть поповненням УПЛ. Після наступного 27-го та 28-го турів буде відомо про трьох потенційних дебютантів УПЛ, якщо вони здобудуть перемоги. Найкращі перспективи в петрівського «Інгульця» з Кіровоградщини (зіграє з «Оболонню», «Кременем», «Рухом»  і «Балканами»),  «Минаю» («Гірник-Спорт», «Рух», «Авангард», «Волинь»)  – з села Минай Закарпатського району, «Агробізнесу» (МФК «Прикарпаття», «Гірник-Спорт», «Чорноморець». «Облонь-Бровари»)  – з Волочиська (Хмельнищина). Не слід скидати з рахунку луцьку «Волинь» (ГФК «Металург», «Черкащина», «Гірник-Спорт» і «Минай»), котра може «відчубучити» неочікуване…

Найважчі матчі  в «Миная», в «Агробізнеса». Скажу, що горішньоплавневці не подарунок 3-х очок  нинішньої весни, більше відбирач цих очок у лідерів.  Для команди  хорошим екзаменом  стануть  матчі на фініші ПФЛ з «Минаєм», «Волинню» та «Агробізнесом».

Дочекаємося матчів…

На даний час, завершується перший тайм,  «Металіст 1925»  програючи в Миколаєві місцевим футболістам з рахунком 0:1, по ходу матчу в кінці першого тайму зрівняв рахунок…, але краще грають господарі.

“Інгулець” завтра  буде протистояти на виїзді “Оболонь-Броварам”…