Гідний програш лідеру

На фото: Момент голу у виконанні кращого бомбардира “Олександрії” Євгена Банади

Вчора, 11 травня, в Харкові відбувся матч «Шахтар» – «Олександрія», і хоча наші земляки поступилися титулованій команді вітчизняного футболу, враження від особистого споглядання з трибуни НСК  «Металіст» залишилися позитивними. Дякувати підтримці народного депутата А.І.Кузьменка, ми, а це близько 100 вболівальників, мали змогу переглянути такий цікавий поєдинок. Не дивлячись на те, що  господарі дуже швидко забили м`яч у ворота «Олександрії» складалося таке враження, що «аграрії» в змозі відігратися…

Стався прикрий випадок, коли подача кутового з правого флангу, який виконав Патрік, Паньків не зміг, після удару головою Хочолави, втримати шкіряного. Це була всього четверта хвилина поєдинку. Відігратися «Олександрія» змогла ще в першому таймі – на 31-й хвилині вже після подачі кутового з лівого флангу в виконанні Гречишкіна, Банада в високому  стрибку був на голову вищим від усіх інших гравців, що були поруч з ним, потужно головою всадив м`яч у ворота П`ятова, якому довелося лише руками розвести та виймати з сітки шкіряного – 1:1.

До кінця першого тайму велася боротьба: хто кого.  Перша 45 хвилинка не виявила переможця. Футболісти пішли відпочивати при рівному паритеті – 1:1.

У другому таймі обидва тренера внесли корективи в гру своїх підопічних. Перші 15 хвилин другого тайму були під диктовку господарів. Олександрійці дуже рідко відповідали контратаками, які не мали кінцевого успіху. А «гірники» навала за навалою тиснули на ворота «Олександрії». І таки  на 60-й хв. дотиснули. Знову подача кутового – стандартного  у виконанні того ж Патріка – Мораес у високому стрибку пробиває в нижній кут воріт Паньківа, не залишаючи останньому жодних шансів на порятунок своїх воріт від неминучого голу.

Після цього голу шахтарям вдалося довести поєдинок до потрібного їм результату – перемоги. Заміни в стані олександрійців щодо підсилення гри,  коли на поле почергово виходили: 63 хв. – Поляруса змінив Протасов, на 79-й хв. – Пономар – Запорожана, Шастал – Задераку, змогли втримати напір шахтарів, які намагалися збільшити рахунок, та їм цього не вдалося…

Хоча і програли олександрійці, залишилося гарне враження від того, що «Олександрія» змогла за багато турів «розпечатати»  ворота «Шахтаря».

Звісно, що В.Б.Шарану було надто складно виходити на поле, коли основні гравці оборони травмовані. Бухал, Стецьков, Бабогло – доволі молоді гравці, яким довелося дуже важко в оборонній лінії захисту воріт Паньківа.

В «Олександрії» після цього матчу стоїть завдання здобувати перемоги, щоб стати володарами бронзових нагород, а «Шахтарю»  – лише один крок до золота, адже «Динамо» не змогло здолати опір «Зорі».

Не так багато вболівальників цього вечора прийшли аби підтримати “Шахтар”. Більш гучно було чути олександрійські громоголосні слова підтримки на всю арену “Металіста”.

“Шахтар” – “Олександрія”- 2:1

Голи: Давід Хочолава, 4, Жуніор Мораєс, 60 – Євген Банада, 31.

“Шахтар”: Андрій П’ятов – Сергій Болбат (Микола Матвієнко, 46), Давід Хочолава, Сергій Кривцов, Ісмаїлі – Алан Патрік (Тарас Степаненко, 69), Маркос Антоніо – Тете (Манор Соломон, 76), Віктор Коваленко, Тайсон – Жуніор Мораєс.

“Олександрія”: Юрій Паньків – Павло Пашаєв, Гліб Бухал, Владислав Бабогло, Тимур Стецьков – Андрій Запорожан – Дмитро Гречишкін, Андрій Запорожан (Віталій Пономар, 79), Артем Полярус (Євген Протасов, 63), Максим Задерака (Дмитро Шастал, 79) – Артем Сітало.

Попередження: Сергій Болбат, 13, Тарас Степаненко, 87 – Артем Сітало, 46, Тимур Стецьков, 54, Гліб Бухал, 90+1.