Г.Бірча: « З таким відношенням до олександрійців «Олександрія» повинна грати в лізі Європи»

0
133

Моя розмова з відомим українським актором гумористичного жанру та сценаристом відбулася в перерві, коли на сцені співала Руслана, а  Гарік готувався  до наступного виходу на сцену.

-Знаєте мене більше знають, напевно, як Вітальку. Народився я на Кіровоградщині 15 вересня  1974 року в м. Долинська. Батько родом з сусіднього села Лаврівка. Свого часу познайомився з моєю мамою Цезаною, яка працювала в поліклініці.  Коли мені виповнилося 3 роки батьки переїхали  до Кривого  Рогу  (Саксаганський район). Ще зі шкільних років мене тягло до гумору. Тому, звісно, і почала вибудовуватися моя лінія життя як артиста та автора  розважально-гумористичних телепередач. Свого часу здобув освіту  вчителя історії і права в Кіровоградському педінституті. То були найщасливіші роки студентського життя. Участь в студентському клубі «Скіф» …  В подальшому  – в  телепроекті «Comedy Club Ukraine»,  в  Вищій Українській лізі  КВК і Московської Вищої ліги КВК у складі Київського клубу «Аляска» (2002—2007). Сьогодні працюю самостійно, Пишу нові сценарії, режисую, продукую, знімаюсь у серіалах.

Ігоре -Гарік – Віталька , ти вперше в Олександрії?

Приємно вражений атмосферою, що пов`язана з футбольним клубом «Олександрія».  Оглянув інфраструктуру ФК «Олександрія». Справді, такий клуб повинен успішно грати в Лізі Європи, бо ті умови і сучасність клубу – тому яскраве підтвердження. Олександрійці люблять і шанують свою команду. Це я побачив  під час концерту. З яким запальним азартом вони підтримують все, що пов`язане з «Олександрією». Мені за честь сьогодні працювати в ім`я  перемоги «Олександрії». Нехай палкі прихильники вашого клубу завжди будуть надихати «Олександрію» на перемоги. Чистосердечно бажаю успіхів олександрійцям в житті і спорті,  Щоб побільше було таких радісних і веселих годин, які  дарують олександрійцям керівники футбольного клубу, вкладаючи свою енергію і кошти заради олександрійських шанувальників “Олександрії”. Вам є чим пишатись, адже «Олександрію» сьогодні знають не лише в Україні,  а й Європі. А це – престиж нашої держави її гордість, це ваша спільна гордість  і слава.

  • Темперамент, артистизм, гумор і радісний настрій  Гаріка дарував олександрійцям  відмінний настрій на  вечір  футбольної Європи. І нульова нічия підтвердження тому, що “Олександрія” зробила ще один крок вперед у єврокубкових змаганнях, прославляючи нашу Україну.      
  • І.Мельник      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я