Два різних тайми

Вперше після відпочинку минулого чемпіонату «Олександрія» зібралася на свій перший тренувальний збір. І вже 22 червня  зіграла з молодіжним складом дублерів. Два різних тайми, що по грі, що по забитих м`ячах, що по різних стилях гри футболістів.

У першому таймі на поле вийшли ті, хто вже 22 липня будуть відстоювати своє право на перемогу в першому турі проти львівських «Карпат» у Львові.

«Олександрія»: Паньків, Бондаренко, Шендрик, Микицей, Бацула, Пашаєв,  Задерака, Запорожан, Грицук, Протасов, Сітало.

2-й тайм: Леванідов, Микицей, Довгий, Пашаєв,  Банада, Бабогло, Полярус, Клименчук (екс-гравець «Авангарду»), Семенов, Шастал, Стецьков

Олександрія –U-21″. І тайм. Дмитро Рудик, Тимур Стецьков, Кирило Прокопчук (К), Іван Гура, Дмитро Семенов, Вадим Вітенчук, Єгор Клименчук, Сергій Русьян, Вадим Гранчар, Орест Ткачук, Євгеній Верхоланцев.

У другому таймі на заміну виходили: Богдан Литвяк, Владислав Шкіндер, Павло Пастухов, Назар Хрієнко, Олександр Сапелкін та чотири потенційних новачки.

Матч завершився з рахунком 4:1. У першому таймі – 3:1 на користь  «біло-зелених». Голи забивали: Задерака (4), Микицей (15), Пономар (84) у другому таймі довів до 4:1. У «жовтих» у першому на 37-й хв. таймі відзначився Гранчар.

За «жовтих» грав ще на позиції захисника Семенов з «Дніпра», Ковалець (екс- гравець «Чорноморця»)займався індивідуально з тренером С.Лактіоновим фізичними вправами.