Чергова перемога лідера

У четвертому турі «Олександрія» здобуває  чергову, вже четверту перемогу поспіль.  4 матчі – чотири перемоги.  Перша над «Карпатами», друга – над «Зорею»,  третя – над «Десною» і сьогодні – над «Арсенал-Київ». Нехай вона і з  мінімальним рахунком. Але гра була цікавою, змістовною, динамічною, насиченою  гострими моментами з боку «Олександрії». Особливо це стосується першого тайму, коли моменти щоразу виникали біля «арсеналівських» воріт Сітало. Доволі впевнено грав воротаря суперника. І на виході, і на  верху, і  в рамці воріт. У нас активно діяли Грицук, Полярус, Цуріков, сподобалася гра Задераки-«живчика». У центры добре відіграв Довгий.  Створено безліч моментів, але вирішального прицільного результативного удару ми не побачили в першому таймі. Забий Полярус на 6-й, а далі на 23-й хвилинах поєдинку і все… По ходу матчу було видно, що «Олександрія»в другому таймі таки дотисне суперника. Бо це було видно з тих моментів, що виникали біля воріт» Арсеналу» в першому таймі.

Дослухалися до порад свого керманича гравці під час перерви, на якій В.Б.Шаран вніс певні корективи в гру гравців. Звісно, що тренер сам добре бачив, що в другому таймі можна буде забивати в ворота гостей.

З  другого тайму «Олександрія» методично почала награвати на перемогу. Діяли обережно,  конструктивно будуючи свої атаки.  Чим і славиться «Олександрія» так це тим, що майстерно реалізує стандартні положення ( чи то кутовий, чи штрафний, чи вільний удари…).

На 58-й  вкотре штрафний у бік воріт суперника.  Виконувати стандарт  вирішив Грицук, який побачив на дальній стійці  Шендріка, який  постійно чатує в таких випадках, та вистрілив у тому напрямку.  Шендрік  в свою чергу  під ногу Цурікову  скидає далі, а останньому лише довелося протиснути шкіряного в ворота  Сітало.  1:0 – «Олександрія» повела в рахунку. Підсилення в ролі Ковальця і Пономаря стали в нагоді господарям, які мали моменти забивати ще. Той же Ковалець мав реальний шанс забити другий м`яч і Пономар був на вістрі атак, і Протасов почав мотати захист супепрника зі свого флангу…

Чергова перемога, що дозволила «Олександрії»  знову зайняти перше місце в турнірній таблиці чемпіонату УПЛ.