Бойова нульова нічия на виїзді

Гра  розпочалася з ініціативи господарів поля – «Карпат». В.Шаран кардинально  змінив  склад гравців  «Олександрії». Травмованого капітана команди А.Запорожана ( травма бедра, – авт.) в центрі поля змінив Банада. Також у складі нашої команди вийшов на поле Леванідов,  Каленчук,  Старенький, Куліш, Пашаєв . Вже на другій хвилині після кутового Леванідов  перевів м`яч на другий  кутовий.    Чорній  після виконання стандарту мав нагоду відкрити рахунок, але м`яч зрикошетив  знову на кутовий. Це був перший реальний шанс відкрити рахунок у цьому поєдинку.
Далі почали диктувати умови «аграрії», які протягом наступних 5- ти хвилин  притиснули господарів поля біля штрафної воріт  підківки.

На 19-й хв. Худобяк небезпечно пробивав, але Леванідов  був на місці. На 24-й хв. розпочався дощ, при температурі повітря  +20С,  що стало у нагоді обом командам – дали можливість пробивати з дальоної відстані.

На 26-й хв. Лобай збиває при атаці Чорнія – штрафний. Банада в нас  і  Підківка у «Карпат»  отримують  по «гірчичнику» за гру рукою нашого гравця і  сперечання  воротаря господарів з суддею Кутаковим.   На 31-й хв. Голодюк отримує жовту  картку. На 33-й хв. Чеботаєв віддав пас на  Старенького, той пробив,  але мимо воріт.  На 35-й хв. Дебелко забіг до штрафної Леванідова, але удар останнього був не точним.

А паралельно  наші земляки з Кропивницького грали з «Зорею». І виграли перший тайм  у «Зорі» з рахунком  2:1. Голи забивали:  на 20-й хв. новачок «Зорі» Громов забив у пусті ворота «Зірки», а за хвилину новачок  «Зірки» Хамдауі  зрівняв рахунок у  матчі, пробивши з кута штрафного майданчика гостей – 1:1. А  в же  на 30-й хв. Прядун поборовся з Приймою від якого м`яч і залетів у ворота луганчан – 2:1 на користь кропивничан. До завершення поєдинку «Зірка» втримала рахунок, чим забезпечила собі 9- те місце в турнірній таблиці.

А у нас на перерву команди пішли при нулях.

У другому таймі з перших хвилин  відмічалися активні дії з боку обох команд. На 52-й хв. Дебелко  потривожив захист «Олександрії».  Наші  відповіли через кілька хвилин штрафним, але Банада не зумів зупинити шкіряного, щоб завершити атаку гостей. На 59-й хв.Чорнія змінив на полі атакуючий Цуріков, який вміє загострити  гру на своєму фланзі, до того ж  сам не втратить можливість пробити. За хвилину Дебелка змінив новачок «Карпат»  Мемешев.  На 63-й хв. Чачуа отримав жовту картку за удар ліктем в обличчя Банади.

Друга середина тайму пройшла на рівних умовах:  обидві команди  не поступались у фізиці та динаміці гри. Були швидкості, була жорстка гра, яка позначилась на 5-ти жовтих картках  на адресу «Карпта» при одній з боку  «Олександрії».  Більше атакували гості, але завершального гольового удару  не змогли довести до логічного завершення.  Тому говорити, що команди не боролися за перемогу – не можна. Очко зі Львова підопічні В.Шарана записали в  актив.