Бойова нічия з присмаком невдоволення

Сьогоднішній матч засвідчив просту істину – треба грати до свистка арбітра – не розслаблятися ні на мить, бо це може призвести до поганого наслідку. Як результат – 86 хвилин хорошої, змістовної гри обох команд,  доброго настрою в уболівальників і 87- хвилина –повне розчарування відвтраченої перемоги, що майже була на боці «Олександрії». Що тут можна сказати, як охарактеризувати такий промах у захисті, коли колишній одноклубник Гітченко зумів вирвати для «Десни» бажане очко за яким вони приїхали до Олександрії. Голу повірте, що не було б якби на полі не з`явився Хльобас, Безбородько та Старенький, які почали грати не там, де вони повинні були грати – з`явився натиск на ворота Паньківа – моменти, що в кінці – кінців і призвели до голу в наші ворота. Контратака гостей, наші три захисники пропустили  цю атаку, і Гітченко реабілітував себе, – переграв досвідченого Паньківа, встановивши нічийний результат у цьому нелегкому для обох команд протистоянні – 1:1.

Для чернігівчан вивезти з «Олександрії» очко, коли команда-господар претендує, в випадку перемог та невдач “Динамао”, вийти на  друге місце, то повірте, що для «Олександрії»  – це свого роду мікропоразка. Не заслужила вона в цій грі заробити лише одне очко. І все ж, це футбол, його величність несподіванка, неочікуваність, амбітність, гоноровитість та краса від голів…

Забитий гол з пенальті на 52-й хв. після гри рукою того ж Гітченка, коли Запорожана не схибив і вивів нашу команду вперед. По ходу матчу здавалося, що будуть ще забитті м`ячі у ворота «Десни». Атаки за атаками, але удари наших номінальних бомбардирів Ковальця, Пономаря, Поляруса, Банади, Шастала були мимо цілі.

Не дуже вдало зіграв цього дня Шастал, якого майже не було видно на полі.  Полярусу не вдавалося зіграти гостро, бо в більшості випадків, коли він був на вістрі атак, його ніхто не підтримував з гравців. Пономар багато  рухався по полю, боровся за позиції в лінії атаки, але знову таки  мало на нього грали його члени по команді.  Цуріков, Ковалець дуже високо грали. Атакували та м`яч не знаходив свого місця в воротах  «Десни». Банада та Запорожан більше опікувалися питанням оборони в центрі поля. Рідко до атак підключалися Бондаренко, Микицей, Шендрік – особливо при стандартах.  Вміло на другому поверсі грав Гітченко. І все ж гра була побудована на перемогу, але часто трапляється так, що перемога тебе залишає через одну  єдину помилку, що вартує втрати двох очок. Гра була цікавою, змістовною, бойовою. Гравці не відсиджувалися в обороні. “Десна” – це та команда, що здатна відібрати очки в будь- якої команди УПЛ.  Якщо в протистоянні з “Шахтарем” вона була близька до нічиєї, то в Олександрії вона втілила свій план – здобути очко.  О.Рябоконь вгадав з замінами, які значно  підсилили гру “Десни”  в другому таймі, незважаючи, що “Олександрія” домінувала на полі по всіх футбольних канонах…

З присмаком невдоволення залишали уболівальники затишну чашу КСК «Ніка».

“Олександрія” залишається на своєму вже звичному третьому місці з  27 очками, відстаючи від “Динамо” на 2 пункти,  але їй швидким темпом  на ступні наступає полтавська “Ворскла” (яка після першого тайму вигравала у “Львова” з рахунком  2:0, – Авт.).

Попереду в “Олександрії” аутсайдер УПЛ  київський “Арсенал-Київ”, який  “грізно” зустріне  одного з лідерів Прем`єр – ліги.

2018-19, Чемпіонат України. 2 коло . 14-й тур.

“Олександрія” – “Десна” – 1:1 (0:0)

Голи: Запорожан, 53 (пенальті) (1:0); Гітченко, 87 (1:1).

“Олександрія”: Паньків; Банада; Бондаренко; Микицей; Шендрік; Запорожан (Довгий,  75); Ковалець (Гречишкін, 80); Полярус; Цуріков; Шастал (Протасов, 56); Пономар.

Головний тренер:В.Шаран.

“Десна”: Паст; Фаворов Д.; Гітченко; Імереков; Слинкін; Волков А. (Старенький, 79); Огіря; Коберідзе (Безбородько, 65); Картушов; Фаворов А.; Филиппов (Хльобас, 46).

Попередження: Банада, 30; Запорожан, 65; Шендрік, 67; Пономар, 70; Довгий, 79 – Коберідзе, 50; Фаворов,71.

Головний тренер: О.Рябоконь.