Місяць: Листопад 2019

Мешканці з Братської №75 чекають на ремонт під`іїздів

У рамках підготовки до зими КП «Житлогосп» продовжує ремонтні роботи у багатоповерхівках. Протягом минулого тижня завершено ремонт під’їздів будинків по вул. Г.Сокальського, №35 (ІІ під’їзд) та вул.В.Сухомлинського, №12 (ІІ під’їзд).
Відповідні роботи продовжуються в 11 багатоповерхівках за адресами: вул.Григорія Усика, №40 (ІІІ під’їзд); вул.Перспективна, №8А (IV під’їзд); вул.Святомиколаївська,№43 (ІІІ під’їзд); вул.Шевченка, №63 (ІІІ під’їзд); вул.Братська, №30 (І під’їзд); вул.Перспективна, №8 (V під’їзд); вул.Братська, №69 (ІІІ під’їзд); вул.Перспективна, №17 (IV під’їзд); вул.Ярмаркова, №67; вул.Героїв Сталінграду, №29 (ІІ під’їзд) та вул.Героїв Сталінграду, №21 (ІІІ під’їзд).
Виконано поточний ремонт рулонної покрівлі будинків по вул.Братській, №63 та вул.Сидоренка, №8. Роботи тривають по вул.Героїв Сталінграду, №35, вул.Трудових Резервів, №1, також здійснюється ремонт водостоків будинку на пр.Соборному, №4.
Також підрядна організація ремонтує контейнери для збору сміття та склить вікна на сходових клітинах.

Голова облдержадміністрації про пріоритети та ключові завдання

Президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Балоня головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Сьогодні Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив новопризначеного голову ОДА громаді області.

Андрій Балонь подякував Главі держави та його команді за довіру.

“Хочу запевнити вас, що в повній мірі розумію, які виклики стоять переді мною та моєю командою задля того, щоб Кіровоградщина звучала по-інакшому, звучала по-новому, як того вимагає час. Розумію і те, що самому мені не впоратися, тому я готовий до широкої публічної комунікації з вами, щоб ми могли давати додану вартість цьому регіону”, – наголосив голова облдержадміністрації.

Андрій Балонь підкреслив, що разом із командою продовжуватиме в регіоні вкрай важливі реформи, розпочаті Президентом і Урядом у всіх сферах суспільного життя. Керівник облдержадміністрації також повідомив, що особливу увагу приділятиме створенню нових робочих місць, більш якісному адмініструванню податків, створенню інвестиційної привабливості регіону та підвищенню рівня заробітної плати в області.

“Усі ці кроки важливі лише в єдності. Хочу згадати слова класика: “в єдності – сила народу”. Закликаю вас не повторювати трагічних сторінок в історії України, які призводять до руїни та інших трагічних наслідків, – наголосив Андрій Балонь. – Особливі слова подяки хочу сказати нашим воїнам, які зараз на передовій захищають нас і нашу Україну, і тим, які віддали своє життя або здоров’я задля того, щоб ми жили в незалежній процвітаючій європейській державі”.

А.Балонь про свою роботу: “Повною мірою розумію, які виклики стоять переді мною та моєю командою задля того, щоб Кіровоградщина звучала по-інакшому, звучала по-новому, як того вимагає час”

Указ про призначення Андрія Балоня Президент України Володимир Зеленський підписав 8 листопада.

А.Балонь подякував Главі держави та його команді за довіру.

-Хочу запевнити вас, що повною мірою розумію, які виклики стоять переді мною та моєю командою задля того, щоб Кіровоградщина звучала по-інакшому, звучала по-новому, як того вимагає час. Розумію й те, що самому мені не впоратися, тому я готовий до широкої публічної комунікації з вами», – наголосив очільник облдержадміністрації.

Андрій Балонь підкреслив, що разом з командою продовжуватиме в регіоні важливі реформи, які розпочали Президент і уряд в усіх сферах суспільного життя. Керівник облдержадміністрації також повідомив, що особливу увагу приділятиме створенню нових робочих місць, поліпшенню інвестиційної привабливості регіону та підвищенню рівня заробітної плати в області.

Довідка

Андрій Балонь народився 1982 року.

У 2003-му закінчив Національний університет внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство», у 2017 році – Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси і кредит». Кандидат юридичних наук.

У 2003-2015 рр. працював на різних посадах у структурі Міністерства внутрішніх справ України.

З 2017 до 2019 року був заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації. Займався підприємницькою діяльністю.

Подивимося яку команду сформує новий очільник області, котрий приступив до обов`язків голови КОДА,  і якими будуть його перші кроки…  

Сергій Трофімов: “Кіровоградщину очолив ефективний фахівець”

Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представивгромаді Кіровоградщини новопризначеного голову обласної держаної адміністрації Андрія Балоня. У представленні взяли участь народні депутати України, керівництво та депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України в області, голови РДА та райрад, міські голови міст обласного значення, голови ОТГ, керівники підприємств, представники громадськості.

Характеризуючи нового керівника області, Сергій Трофімов відзначив, що Президент довірив область ефективному та досвідченому фахівцю з вольовим характером.

Сергій Трофімов вручив голові Кіровоградської облдержадміністрації Указ Президента з посвідченням і побажав успіхів на новій посаді.

Він закликав громаду і депутатський корпус області підтримати Андрія Балоня, продемонструвавши у подальшому злагоджену командну роботу на благо Кіровоградщини.

-Знаю, що Кіровоградщина – це край великих можливостей з ресурсами та людським потенціалом для її розвитку, – підкреслив перший заступник голови Офісу Президента.

Насамкінець Сергій Трофімов наголосив, що в області сформувалась професійна команда, яка ефективно вирішуватиме проблемні питання регіону.

 

Можливий дощ

11 листопада, на Кіровоградщині місцями невеликий дощ.

Про це повідомили на сторінці Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології у Facebook. Вітер змінить свій напрям на північно-західний – помірний. Очікується зниження температури повітря вночі до 7-12°, вдень до 12-17°С.

12-13 листопада на Кіровоградщині обіцяють суху та холодну погоду з температурою вночі 4-9°, вдень 11-16°С .

В Олександрії з початку року легалізовано 139 працівників

Із 4 по 10 листопада робочою групою щодо організації та координації роботи з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення обстежено 25 суб’єктів господарювання.
Виявлено 2 неоформлені особи в 2 підприємців.
З початку 2019 року в місті легалізовано 139 найманих працівників; 9 підприємців зареєструвалися як ФОП.

Вилучення Паньківа та  В.Б.Шарана не дало змоги перемоги «Олімпіку»

Якби хтось сказав, що так драматично складеться початок гри між «Олімпіком» та «Олександрією», не повірив би ні за що. Не та команда, що треба було з ризиком гадати про результат поєдинку. Він десь підсвідомо підказував про те, що він буде на користь гостей- “Олександрії. Останні матчі свідчення того, що клас гри «Олександрії» відточується стає більш кваліфікованим…

Драма наступила вже на 4-й хв., коли досвідчений Юрій Паньків на виході з рамки воріт у підкаті збив з ніг Шахаба, котрий лежав, корчившись від удаваного болю до тих пір, поки не побачив, що Бойко показав червону картку нашому кіперу, миттєво підвівся.

І Білику довелося дебютувати. М.Задерака поступився місцем юному голкіперу, який прийшов до «Олександрії з друголіговської «Скали» (м.Стрий, Львівська область). І як покаже час –у нас росте надійна зміна. Відстояв на відмінно!

Звичайно, що який може бути настрій у головного тренера «Олександрії»  В.Б Шарана, коли і в подальшому він бачив грубі помилки судді в полі Бойка, який ще  4 рази показав «гірчичники» нашим гравцям та тричі – господарям. Нерви не залізні, вони інколи підводять – емоції В.Б. Шарана, коли він ударив по шкіряному – відразу гірчичник. А вдруге незаслужено було показ другої картки, так як тренер звертався до свого гравця, даючи тому пораду. Суддя помилився і вилучив з тренерської лави…

 І все ж олександрійці добре впоралися в меншості не дали можливості супернику перемогти. Були цікаві моменти, дуже гострі, що могли принести перемогу «Олександрії». Наша команда виглядала напрочуд колективно, організовано, обдумано діяли всі гравці..

 10.11.19, 19. 30, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського (м.Київ).

«Олімпік» — «Олександрія» 0:0 (0:0)

Суддя в полі: С. Бойко (Київська обл.).

Асистенти арбітра: І.Альохін (Хмельницький) та  О. Жуков  (Харків).

4-й арбітр: Д.Бондаренко (Одеса).

Спостерігач арбітражу: О. Задіран (Дніпро).

«Олімпік»: Володимир Кринський, Павло Ксьонз, Дмитро Гришко (к), Іван Зотько, Роман Вантух, Драман (Фабіньо,55), Андрій Кравчук, Сергій Політило, Євген Пасіч (Віталій Балашов,64), Тейшейра, Шахаб (Джеффрі, 85).

Запасні: Герман Пеньков, Іван Трубочкін, Тарас Завійський, Ігор Снурніцин.

Головний тренер: Вісенте Гомес.

«Олександрія»: Юрій Паньків (к), Владислав Бабогло, Кирило Ковалець (Євген Банада, 77), Олексій Довгий, Денис Безбородько (Павло Пашаєв,54’), Максим Третьяков, Денис Мірошніченко, Валерій Лучкевич, Дмитро Гречишкін, Каспарс Дубра, Максим Задерака (Олег Білик, 7).

Запасні: Тимур Стецьков, Кирило Дришлюк, Василь Грицук, Дмитро Шастал

Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: Зотько, 28, Гришко, 84, Фабіньо, 90+3, – Ковалець, 55, Бабогло, 58, Довгий, 66, Білик, 90+2.

Вилучення: Паньків, 4.

14-й тур на руку «Олександрії?

Вчорашні матчі, що стали початком 14- го туру, стали на руку «Олександрії», з огляду на  результати поєдинків  «Десна» -СК «Дніпро»» – 1:1, «Маріуполь» – «Карпати» – 2:2, та упевнена перемога «Львова»  над полтавською  «Ворсклою»  – 2:0, що рветься по всіх швах.

Чернігівчани втратили 2 очка, маріупольці – лише на один пункт приблизилися до «аграріїв». І все ж центральними матчами 14-го туру є поєдинки: «Зоря» -«Колос», «Шахтар» -«Динамо» та «Олімпік»-«Олександрія».

Чи зможе луганська «Зоря» здобути перемогу над ковалівським «Колосом», щоб принаймні обійти чернігівську «Десну», а якщо ні – то в разі перемоги «Олександрії» над донецьким «Олімпіком» , котра зможе повернути собі на часі четверте місце в турнірній таблиці.  А відносно матчу  «Шахтар» -«Динамо», то він повинен дати відповідь на питання: чи в змозі кияни скоротити відставання від лідера чемпіонату до 10 очок у разі перемоги над «Шахтарем».

Недільний вечір 10 листопада буде надзвичайно цікавим та інтригуючим.

 Ми ж з нетерпінням очікуємо матч «Олімпік» – «Олександрія», який розсудить бригада арбітрів у складі головного судді в полі Сергія Бойка, котрому будуть допомагати Ігор Альохін (Хмельницький) та Олександр Жуков  (Харків), четвертий арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса), спостерігач арбітражу – Сергій Задіран (Дніпро).

 Поєдинок 14-го туру Чемпіонату Favbet Ліги 2019/2020 «Олімпік» — «Олександрія» відбудеться в Києві на стадіоні «Динамо» ім. В.В. Лобановського, початок матчу о 19.30.

У першому колі «аграрії»  вдома здобули перемогу над «Олімпіком» -2:1. До речі, в останніх п`яти очних  протистояннях «Олександрія» тричі перемогала і в 2-х матчах була зафіксована нічия. Сьогодні Вісенте Гомесу – тренеру “Олімпіка ” до снаги буде дати бій одному із лідерів Чемпіонату.

І.Мельник

Олександрійці вимагають зберегти апарат для лікування онкохворих

На зустрічі були присутні атовці, родичі загиблих військових, чорнобильці, афганці, онкохворі з міста та району, місцева преса та кореспонденти каналу «1+1». Говорилося про заміну елемента живлення апарату променевої терапії, термін використання якого закінчується.

 Лікар-променевий терапевт Ю.Сербіна розповіла, що пристрій знаходиться на балансі Кіровоградської облради. З 1981 року апарат належно працює від джерела «Кобальт-60»,  що потрібно терміново замінити — перезарядити (бо потужність апарату низька, знижує ефективність лікування). Вартість джерела заряду 7 млн. грн. на період роботи 10 років. Є загроза утилізації апарату та закриття відділення променевої терапії.

-Хворі не мають як фізичної, так і фінансової змоги їздити кудись на лікування… Якщо пристрою променевої терапії не буде — їм просто доведеться помирати в муках,– додає лікар.

Нині апаратом користуються – лікуються онкохворі з Кременчука, Онуфріївки й Онуфріївського району, м.Петрового і Петрівського району,  м.Олександрія та Олександрійського району.

Лікарі онкодиспансеру звертались до обласної та міської ради, але віз і нині там. Вирішили – дати розголос даній проблемі, щоб влада почулаі вирішила позитивно заради життя людини.

Сторінка 1 з 41234
Істина від Олександрії © 2017 - 2019