Місяць: Червень 2019

Кабінет Міністрів підтримав запропоновані Президентом кандидатури голів восьми обласних державних адміністрацій

Інавгураційна промова Президента України Володимира Зеленського 26 червня Кабінет Міністрів України на своєму засіданні підтримав призначення восьми голів обласних державних адміністрацій, чиї кандидатури запропонував Президент Володимир Зеленський. Ідеться про керівників ОДА у Київській, Донецькій, Закарпатській, Херсонській, Черкаській, Луганській, Одеській та Львівській областях.

Так, головою Київської обласної державної адміністрації став Михайло Бно-Айріян, Донецької ОДА – Павло Кириленко, Закарпатської ОДА – Ігор Бондаренко, Херсонської ОДА – Юрій Гусєв, Черкаської ОДА – Ігор Шевченко, Луганської ОДА – Віталій Комарницький, Одеської ОДА – Андрій Андрейчиков, Львівської ОДА – Маркіян Мальський.

«Переконаний, що ці області отримали гідних керівників. Ці люди пройшли жорсткий відбір та довели свою здатність вирішувати завдання, що їх ставить Президент. Насамперед – забезпечити очищення місцевої влади та економічне зростання. Вони мають небагато часу, щоб підтвердити свою професійність і компетентність конкретними результатами. Якщо результату не буде – швидко знайдемо нових керівників цих регіонів. Недоторканності у нас не буде у будь-якому вигляді та на будь-якому рівні», – зазначив перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов.

Довідка.

Київська область. Михайло Каренович Бно-Айріян. 35 років. Закінчив КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Фахівець з міжнародних відносин, економіст-міжнародник, перекладач з арабської мови (диплом магістра з відзнакою). Працював заступником директора з комунікацій та міжнародного співробітництва ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго». У 2015-2016 рр. – директор департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Також обіймав посаду відповідального секретаря Ради експортерів при МЗС України.

Донецька область. Павло Олександрович Кириленко. 33 роки. Підполковник юстиції, військовий прокурор Ужгородського гарнізону Західного регіону (з вересня 2017 року). У 2008-му закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. Працював у прокуратурах Донецької області, АР Крим та Генпрокуратурі.

Закарпатська область. Ігор Самійлович Бондаренко. 54 роки. Починав кар’єру військовослужбовцем, після звільнення внаслідок скорочення ЗСУ на початку 1990-х став приватним підприємцем, на початку 2000-х почав державну службу, де пройшов шлях від заступника глави райдержадміністрації до директора Адміністративного департаменту Міністерства юстиції України.

Херсонська область. Юрій Веніамінович Гусєв. 39 років. Консультант і радник фінансових організацій (IFC, EBRD, ПриватБанк). Найкращий GR-фахівець 2018 року за версією Української асоціації лобізму та GR. У 2014-2016 рр. працював у Міністерстві оборони України на посадах керівника департаменту економічної активності, заступника Міністра оборони та голови Ради реформ Міністерства оборони. Освіта: Херсонський державний технічний університет, Київський національний економічний університет. Закінчив дві програми в Harvard Kennedy School у 2011 та 2017 роках.

Черкаська область. Ігор Юрійович Шевченко. 46 років. Закінчив Національний університет «Одеська юридична академія», спеціальність «Правознавство». Тривалий час працював приватним підприємцем у сфері вантажних перевезень.

Луганська область. Віталій Мар’янович Комарницький. 55 років. Доктор юридичних наук, професор, доцент, ректор Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. Дідоренка. Раніше працював у цьому ж закладі на посадах начальника центру післядипломної освіти, проректора з економічних питань та ресурсного забезпечення тощо.

Одеська область. Андрій Олександрович Андрейчиков. 41 рік. Директор ТзОВ «Балкер», м. Одеса. Закінчив Одеський державний університет, юрист. Починав трудову діяльність слюсарем, після здобуття вищої освіти працював начальником юридичного відділу та директором кількох приватних підприємств.

Львівська область. Маркіян Маркіянович Мальський. 34 роки. Керівник Західноукраїнського відділення об’єднання «Арцінгер». Докторант Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка. Має освіту економіста-міжнародника та юриста. Починав кар’єру помічником адвоката, був юристом на кількох приватних підприємствах, асистентом кафедри теорії та філософії права Національного університету «Львівська політехніка».

В УКРАИНЕ ЕДИНСТВЕННАЯ ШКОЛЬНИЦА ПОЛУЧИЛА НАИВЫСШИЕ БАЛЛЫ ПО ВНО ПО ВСЕМ ПРЕДМЕТАМ

Девушка живет в Харькове.

В Украинском центре оценивания качества образования подсчитали, где лучше всего в этом году написали ВНО. Больше всего тех, кто набрал максимально возможные 200 баллов – в Киеве, Львовской, Харьковской и Днепропетровской областях, передает корреспондент ТСН.

Самые высокие баллы по всем предметам набрала лишь одна девушка из Харькова – афишировать свое имя на всю Украину она не хочет. Аутсайдером по ВНО стала Кировоградская область – там только один абитуриент получил 200 баллов, и только по одному предмету – биологии.

В целом распределение наилучших результатов по всем дисциплинам по Украине имеет такой вид:

Эти данные могут несколько измениться, поскольку УЦОКО начал рассмотрение апелляций на результаты оценивания.

Напомним, 15% выпускников завалили ВНО по украинскому и 17% – по математике
в этом году обязательное ВНО по украинскому языку провалил каждый шестой абитуриент (15,8%), который сдавал тестирование. ВНО по математике не сдали 18,17%. Больше читайте здесь: https://ru.tsn.ua/ukrayina/v-ukraine-edinstvennaya-shkolnica-poluchila-naivysshie-bally-po-vno-po-vsem-predmetam-1368189.html

Увага! Попередження!

Увага! Штормове попередження

За інформацією Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології з 26 по 28 червня по території області переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, що може призвести до загорянь посохлої трави, що може завдати шкоди раннім культурам зернових, що достигають  на полях…

  • Нажмите, для открытия изображения!

Головне, щоб інфляція після такого введення не стрибнула вверх 

З 25 жовтня 2019 р.  НБУ вводить в обіг нову банкноту номіналом 1000 грн. Якою вона є?

Купюра буде блакитного кольору, на її лицьовій стороні зобразять портрет Володимира Вернадського, а на інший – будинок Національної академії наук України.

Банкноти такого номіналу стануть обов’язковими для прийняття в якості платіжного засобу та стануть найбільш платоспроможними в Україні.

Головне, щоб інфляція після такого введення не стрибнула вверх.

Запиши себе до Реєстру громади, щоб не бігати містом за довідками!

Свого часу велася розмова, що прийде час, коли до мінімуму буде зведена “біготня”  людей при оформленні різноманітних документів. Сьогодні таке явище вже стало звичайним.  Створено ЦНАП – центр по наданню адміністративних послуг при якому діє нова послуга із включення жителів до Реєстру громади м. Олександрії.  Це для того, щоб  наші жителі не  “бігали ” містом за довідками про склад сім’ї для отримання субсидії та оформлення соціальних виплат.
Сьогодні до єдиної електронної бази даних підключені три надавачі послуг: ЦНАП, КП «Житлогосп» та управління праці і соціального захисту населення. Це дозволяє застосовувати електронний обмін даних, щоб спростити отримання громадянами ряду соціальних та адміністративних послуг.
На даний час до Реєстру громади включена інформація про тих осіб, що зверталися до ЦНАПу. Аби Реєстр був повний, олександрійцям потрібно звернутися до ЦНАПу з оригіналом паспорта, замовивши онлайн послугу на сайті cnap.olexrada.gov.ua (код послуги 14-11) за посиланням https://cnap.olexrada.gov.ua/poslugi/posluga/189.
Громадяни, які будуть включені да Реєстру, не матимуть потреби звертатися за довідками у відповідні служби.

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ…

22 червня в Україні відзначається День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні,  що став трагічним в історії  українського народу. 78 років тому на українську землю вторглися  фашистські загарбники, розпочалася найжорстокіша в історії людства війна.
За 4 роки, за різними даними, окупанти винищили 3,9 мільйонів мирних жителів, близько 1,4 мільйонів військовополонених; 2,4 мільйони молодих найбільш працездатних українців вивезли на примусові роботи, багато з них не повернулися в рідні домівки. На руїни перетворилися 714 міст і селищ, понад 28 тисяч сіл. Пекло війни забрало життя кожного п’ятого нашого співвітчизника.
21 червня вшанувати день скорботи по загиблих…до Братської могили прийшли ветерани, мер С.К.Цапюк, його заступники, депутати, представники міської ради, керівники підприємств і установ, жителі міста.
Присутні вшанували пам’ять загиблих і померлих визволителів та на знак глибокої поваги поклали квіти до меморіального комплексу.

Міністр юстиції подякував С. Цапюку за розвиток інфраструктури в Олександрії

Міністр юстиції України П.Петренко назвав Олександрію прикладом для наслідування.
Свої враження від міста він висловив на офіційному відкритті центру з надання послуг у сфері ДРАЦС, який працюватиме у форматі «Open Space» в Олександрії.
Перевага «Open Space» полягає в тому, що жителі або гості Олександрії відтепер зможуть в комфортних умовах, без черг і оперативно отримати найбільш популярні послуги у сфері реєстрації актів цивільного стану, серед яких – реєстрація народження дитини, подання документів для реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу чи зміна імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян чи копій документів.
Це 3-й такий сучасний офіс на Кіровоградщині та 31-й в Україні.
Міністр юстиції П.Петренко зазначив, що офіс «Open Space» в Олександрії працюватиме у форматі «єдиного вікна» з використанням електронної черги.
Першим клієнтом на отримання документу став міський голова С.Цапюк, який замовив копію свідоцтва про народження. Під час очікування послуги, яка тривала 13 хвилин, Павло Петренко наголосив, що отримав позитивні враження від нашого міста. Він зазначив, що Олександрія яскраво відрізняється від інших аналогічних міст розвиненою інфраструктурою, сучасними технологіями, гарними дорогами і подякував С.Цапюку за розвиток Олександрії.
Однією з тем візиту на Кіровоградщину, за словами міністра, є зависокі ціни на газ для населення по регіонах. З цього приводу передбачається серйозна розмова з керівництвом м. Кропивницького. Олександрія, як зазначив П.Петренко, є позитивним винятком у даному питанні.

В Олександрії пройшов Всеукраїнський ретрозліт історичної техніки

22-23 червня в Олександрії пройшов 4-й Всеукраїнський фестиваль історичної техніки «Ретрозліт «Олександрія-2019».
Захід організовано ретроклубом «Олександрія» за підтримки міського голови С.Цапюка та міської ради. Фестиваль проходив під егідою Автомобільної федерації України (FAU).
Міський голова С.Цапюк та організатор фестивалю І.Широкун урочисто відкрити ретрозліт, побажали жителям і гостям Олександрії цікавого знайомства з історичною технікою та гарного настрою.
З кожним роком географія ретрозльоту розширюється. Цього разу на фестивалі було представлено близько 150 одиниць унікальних автомобілів, мотоциклів, бойової техніки з Києва, Запоріжжя, Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Полтави, Кременчука, Львова, Нікополя, Маріуполя, Черкас, Олександрії та інших міст.
Крім представлення техніки, на гостей чекали класичне ралі на ретроавтомобілях, конкурс стилю для власників ретротехніки, конкурс-вікторина з історії автомобілів, дитячі змагання на педальних автомобілях, концертна програма за участю художніх колективів та ярмарок виробів від народних умільців.
Гості з захопленням і цікавістю оглядали ретротехніку та фотографувалися на згадку з унікальними експонатами.

“Александрия” подписала В.Лучкевича

Главный тренер “Александрии” В. Б. Шаран сообщил весьма приятную новость для александрийских болельщиков.

– “Александрии” , президенту клуба С.А.Кузьменко,  удалось договориться с бельгийским “Стандардом” касательно трансфера 23-летнего хавбека Валерия Лучкевича. Доволен, что Валерий остается в “Александрии”. Мы вели довольно энергичные переговоры с бельгийским “Стандардом”, которые завершились положительно – Валерий продолжит карьеру в нашем клубе как постоянный игрок. Мы подписываем с ним соглашение на 2 года, – подитожил тренер “горожан”.

Напомним, ранее Владимир Богданович считал, что на Кировоградщине могут рассчитывать лишь на аренду В.Лучкевича:

-Мы действительно угадали с этим игроком. Хотелось бы, чтобы он остался в нашей команде. И он хочет выступать за “Александрию”. Но это уже зависит не от нас. Надеюсь, что в течение месяца мы найдем компромисс со “Стандардом”, чтобы продлить арендное соглашение, потому что выкупить контракт Лучкевича – это очень и очень дорого”.

В.Шаран: “Реабилитация В.Грицука займет 3-4 месяца”

 Полузащитник Василий Грицук, который пропустил вторую часть сезона из-за рецидива старой травмы, продолжает восстановление.

Несмотря на то, что срок действия его контракта с “Александрией” подошёл к концу, бронзовый призёр УПЛ оказывает 31-летнему футболисту всю необходимую помощь.

– Хочу поблагодарить нашего президента Сергея Кузьменко за заботу об игроках команды. Если говорить о подписании и пролонгации контрактов, то президент обеспечил все условия, о которых говорили футболисты, – сказал Шаран в интервью клубной пресс-службе. – Также Сергей Анатольевич помог лечению Василия Грицука, любимца наших болельщиков.

Как вы знаете, Василий практически с начала года проходил консультации и лечение в Украине и за рубежом. И вот, наконец, решение как побороть недуг нашли итальянские медики. Василий перенес операцию в Риме. Несмотря на окончание контракта Василия Грицука, Сергей Анатольевич взял на себя финансовые расходы на лечение. Теперь Василий должен пройти курс реабилитации, который продлится 3-4 месяца. В дальнейшем все будет зависеть от состояния здоровья Василия Грицука. Надеюсь, что все будет хорошо и мы подпишем контракт. Но, если не говорить о юридической стороне, то фактически наш александриец Василий – в команде.

Сторінка 1 з 912345...Остання »
Істина від Олександрії © 2017 - 2019