Місяць: Березень 2019

Вибори розпочалися

Чекали довго цього дня активні виборці України, кому не байдужа доля завтра своєї країни. Голосуючи на своїй виборчій дільниці П.Порошенко відмітив, що добре було підготовлено вибори, далі будуть рухатися  реформи, народ визначиться правильно – не зійде з європейського шляху.

  • Ми зробимо все можливе, щоб Україна була могутньою і квітучою, – наголосив П.Порошенко.

  • А що ж в Олександрії?

 Слід відмітити, що ці вибори з огляду на активність людей пенсійного віку (кому далеко за 70) мають тенденцію росту в порівнянні на цей час  на минулих виборах 2014 року. Скажу, що  на 11 годину  на трьох дільницях, що знаходяться в центрі міста,  проголосували понад 25% (по країні 16%). У розмові з членами дільниць, люди йдуть  активно ( родинами) робити свій  особистий вибір. Порушень не було. Організація виборів дуже дисциплінована ( а ось  поліціянтами по країні вже зафіксовано майже 300 порушень  на 12 годину).  В Олександрії, гадаю, що наші виборці дуже свідомі, виховані і порядні.  На дільницях панує мир і злагода, незалежно від представників  різних  політичних сил.

  Гадаю, що люди зроблять обдумано правильний вибір.

ФОТОРЯД

(більше…)

В.Шаран: “Не могу сказать, что против “Шахтера” сыграем первым номером”

Главный тренер “Александрии” Владимир Шаран поделился ожиданиями от домашней встречи с чемпионом Украины.

– Я только что сказал игрокам, что они будут оштрафованы, если, не дай бог, кто-то заболеет до матча с “Шахтёром”. Они думают, что уже весна пришла. Но ветер-то холодный, а у нас тренировки больше статического характера, имею в виду упражнения. Поэтому следует носить головной убор.

Я бы хотел уже увидеть на футбольном поле Кулача, но Владислав не имеет права играть против “Шахтёра”. А так парень действительно хочет, но что поделаешь, если он получил травму на тренировке.

Не могу сказать, что мы сможем сыграть против “Шахтёра” первым номером. Мы не с многими командами можем так играть. Это если соперники отдают нам инициативу, как в случае с тем же “Черноморцем”, – объяснил В.Шаран в интервью телеканалу “Футбол 1”.

ФОТОРЯД (більше…)

Не забудьте перевести стрілки годинника на 1 годину вперед

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.96 №509 на території України визначено такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки:

 в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед

Отже, цієї весни переведення годинників відбудеться в ніч з суботи на неділю 31 березня.

Лікарі та вчені, які займаються дослідженнями фізіологічного та психологічного стану людини, виробили ряд простих рекомендацій, як більш гармонійно адаптуватися до нових часових умов і відчувати себе більш комфортно.

 

“Вільне Слово” відзначає 100-літній ювілей! Зі святом!

Одне з найстарших за віком  газетне видання Кіровоградщини сьогодні святкує свій 100-річний ювілей! Насправді солідна дата, що увібрала в себе епоху початку XX та XXI століть. Історія газети нерозривно пов`язана з життям олександрійців протягом 1919-2019 років. Спочатку «Серп і Молот», «До перемоги», «Колективіст Олександрійщини». Далі – «Більшовицька правда» і «Ленінський прапор», а сьогодні – «Вільне слово».

Різні роки довелося пережити газеті, її трудовому колективу…. Але й сьогодні для вдячних читачів, які не зраджують газеті десятиліттями (від прадідів до правнуків)   – вона є порадником і другом, інформує про головні події сьогодення в Олександрії.

Зі світлин святкового номера перед нами постають люди- журналісти, творці написаного за попередні роки. Ті, хто  вів життєпис олександрійців, хто залишив назавжди у пам`яті світлі образи наших земляків…

Щиро зичу колективу нових читачів, творчих здобутків, нових вражень і щасливого сьогодення на довгі-довгі роки. Вірю, що новий колектив редакції в змозі розбудувати шпальти газети таким чином, щоб вона стала ще більш привабливішою, змістовною на злободенні теми, що турбують читачів саме «Вільного Слова». Нехай ніколи не затупиться перо журналіста газети, який здатний «розбудити» нові теми, бесіди, інтерв`ю, репортажі, діалоги з цікавими людьми.

Міцного довголіття усім, хто причетний  до «Вільного Слова»!

З повагою, І.Мельник, у минулому журналіст «Вільного Слова»      

С.А.Кузьменко: “Маємо можливості збудувати ще 14 сучасних лікарських амбулаторій”

– На Кіровоградщині Президентський проект будівництва сільських лікарських амбулаторій «Доступна медицина» виконано на 100%. Сьогодні ми на вісімнадцятій амбулаторії, що успішно побудована і укомплектована. Ми сьогодні маємо молодих лікарів, які готові працювати в амбулаторіях. Є автомобіль, яким лікар надасть допомогу», – сказав голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко під час відкриття амбулаторії і спілкування з мешканцями Новосілки.

Цього ж дня голова обласної державної адміністрації оглянув, як працює Червоненська амбулаторія у Гайворонському і Йосипівська амбулаторія у Благовіщенському районі. Червоненська амбулаторія обслуговуватиме мешканців сіл Червоного, Вікниного та Берестягів. Наразі в амбулаторії працює лікар за сумісництвом, який прийняв майже 400 відвідувачів. Вже у липні нинішнього року після закінчення інтернатури в амбулаторії працюватиме молодий лікар.

«Доступна медицина» – це унікальний проект. Тепер мешканці сіл, які обслуговуватимуться в амбулаторіях і які проживають у сільській місцевості отримуватимуть і вже отримують медичну допомогу європейського рівня», – наголошує Сергій Кузьменко. За його словами це стало можливим завдяки «бюджетним можливостям, що Президент і Уряд нам надали для реалізації цього проекту». – Ми не повинні забувати також про ту роботу, яку зробив і Глава держави і Кабінет Міністрів щоб ці кошти з’явилися у державному бюджеті, – зауважив він.

В Йосипівській амбулаторії, яка обслуговуватиме також більше двох тисяч мешканців Йосипівки та Мечиславки вже працює лікар на постійній основі.

Голова обласної державної адміністрації поділився планами на майбутнє стосовно розвитку сільської медицини Кіровоградщини. «При наявності додаткового фінансування, а Уряд такі плани має, ми можемо продовжити цей проект. Маємо можливості збудувати іще чотирнадцять сучасних лікарських амбулаторій», – підсумував Сергій Кузьменко.

У місті триває поточний ремонт доріг

 В Олександрії продовжується ямковий ремонт доріг.
Днями відповідні роботи виконано по вул.Перспективній, Ю.Осмоловського та Діброви.
Сьогодні здійснюється фрезерування дороги по вул. Гагаріна, після чого буде заасфальтовано проблемні ділянки дороги.

Звернення Олександрійського міського голови Цапюка Степана Кириловича до виборців

Шановні олександрійці!

Ми з вами стоїмо на порозі виборів – 31 березня обиратимемо Президента України на наступні 5 років.
Вибори – справа загальнонародна. Тому прошу Вас виважено і відповідально підійти до виборів, обов’язково прийти на виборчі дільниці і віддати свій голос за обраного кандидата.
Я розумію, що сьогодні багато хто зневірився у політиків, але прошу Вас взяти участь у виборах, аби ніхто не скористався Вашим голосом, і проголосувати за себе, свої родини, майбутнє рідної держави.
Адже від того, кого ми оберемо у найближчу неділю, буде залежати наше життя протягом наступних років.
Особливо відповідальними вибори є сьогодні, коли ми потребуємо миру і єдності.
Тому, користуючись нагодою, закликаю кожну політичну силу дотримуватися гідності, прикласти максимум зусиль, аби не допустити фальсифікації і зробити вибори чесними та прозорими.

В.Шевчук: “Можливо потрібно змінити формат УПЛ, щоб одна команда з нижньої шістки потрапляла в зону єврокубків”

Шевчук: Можливо потрібно змінити формат УПЛ, щоб одна команда з нижньої шістки потрапляла в зону єврокубків

– Коли ви приходили в “Олімпік”, ви обговорювали з президентом Владиславом Гельзіним стратегію розвитку клубу?

– Так звісно. Зараз у клубу складний етап, тому що вже п’ятий рік ми знаходимося далеко від рідного краю. Там був і стадіон, і база. Тут все це потрібно шукати, орендувати. В майбутньому президент хоче будувати свою базу. Звичайно ж, клуб хоче розвиватися. Є завдання, яке ставиться перед командою – потрапити до першої шістки. На жаль, нам цього не вдалося. Зараз нас чекає боротьба в нижній шістці.

– Як ви оціните нинішній формат розіграшу УПЛ? За що клубам, зокрема “Олімпіку”, грати в другій шістці?

– Щось потрібно видозмінити. Може, щоб одна команда з нижньої шістки потрапляла в зону єврокубків. Не знаю, але потрібно якось мотивувати команди. Всі бачили, яка жорстка боротьба йшла за потрапляння в топ-6? Упевнений, що всі команди від третьої до 12 приблизно рівні за рівнем гри.

Не безпомилковий суддя…

Итоги 19 тура УПЛ. "Заря” и "Ворскла” на грани катастрофы, а Львов опять без еврокубков?

Матч 23- го туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» – ФК «Шахтар»  відбудеться 3 квітня  на КСК «Ніка». Розпочнеться гра о 17 годині.

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив головного суддю та офіційних осіб:

Арбітр у полі: Денис Шурман (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Євген Данильченко (м.Луганськ), Олександр Холодинський (Харківська обл.).

4-й арбітр:  Дмитро Бондаренко (Одеса).

Спостерігач арбітражу: Володимир Петров (Харків).

Досьє на суддю: Денис Шурман, народився  6 листопада 1986 року в м. Вишневому (Київська область ). Ріст: 187 см, вага: 80 кг.

Арбітр Другої ліги з 2011 року, Першої –  з 2013 року, Прем`єр-ліги з  2017 року.  Вперше знайомство з цим суддею відбулося  31 березня 2018 року на виїзному матчі «Зірка»- «Олександрія». Тоді поєдинок завершився бойовою нульовою нічиєю. У тому матчі Д.Шурман оказав 2 жовті картки господарям і одну – олександрійському гравцю  на 63-й хв. О.Довгому.

Всього ним було відсужено 15 матчів  в УПЛ. Господарям при цьому він показав 43 картки попередження, гостям – 38 та  3 – червоні картки. 

В Лзі Европи «Сан-Жуліиа» (Андорра) – «Гзіра Юнайтед» (Мальта) Д.Шурман поставив 2 пенальті, по одному в ворота кожної з команд. Та реалізували 11-метровий тільки мальтійці.

І.Мельник    

Сторінка 1 з 1512345...10...Остання »
Істина від Олександрії © 2017 - 2019