Місяць: Липень 2018

В.Б.Шаран: ” Все-таки для наших игроков 26 дней отпуска – многовато”

Главный тренер “Александрии” Владимир Шаран оценил работу своих игроков на летних сборах.

– Все-таки для наших игроков 26 дней отпуска – многовато. Отдыхать – это хорошо. Однако мы были вынуждены подтягивать физические кондиции перед отъездом в Болгарию и в течение всего сбора. Также было видно, что некоторые тактические моменты были забыты. Я не могу сказать, что полностью доволен игрой команды. Впрочем, в целом, в последних поединках ребята действовали неплохо. Но было очень много технического брака, – сказал специалист.

Напомним, что сезон 18/19 “Александрия” начнет матчем против “Карпат”. Матч состоится 22-го июля.

“Александрия” заявила Бухала

Александрия заявила Бухала

На официальном сайте УПЛ в заявке “Александрии” на сезон 2018/2019 появился 22-летний центральный защитник Глеб Бухал.

Напомним, что Бухал уже выступал в “Александрии” на правах аренды во второй половине сезона 2017/2018, а подготовку к стартующему сезону он начинал в составе ФК “Львов”, которому принадлежал его контракт.

По ходу предсезонной подготовки Бухал присоединился к “Александрии” на сборе в Болгарии.

В.Шаран:” Усі здорові, всі рвуться в бій”

19.07.2018 17:49

Перед початком 28 Чемпіонату УПЛ головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран поспілкувався з прес-службою клубу.

Про підготовку до нового сезону

Правильно сплановані і реалізовані навчально-тренувальні збори є запорукою вдалих виступів команди протягом всього сезону. Уперше ми проводили літню підготовку в Болгарії на гірськолижному курорті Банско.

Я дуже задоволений збором і з точки зору організації, і з точки зору відношення як футболістів, так і всіх служб до роботи.

Спаринг з ПФК «Черно море» (Варна, Болгарія). 29 червня, Банско.

У Банско ми тренувалися і проводили контрольні матчі на хороших полях. Гарні умови були і для відновлення.

Ми мали доволі сильних спаринг-партнерів, хіба що за винятком «Динамо» (Вране, Сербія), які тільки-но пробилися до вищого ешелону своєї країни.

Запам’ятався спаринг з болгарським клубом «Левськи», що проходив на їхньому домашньому стадіоні в Софії в присутності вдячних вболівальників. Лише один запланований спаринг з пловдивським «Локомотивом» не відбувся через несприятливі погодні умови – сильна злива зіпсувала ігрове футбольне поле.

(більше…)

Сайт Олександрійської міської ради повідомляє

 31 липня  відбудеться  48 сесія міськради. На порядок денний 48-ої сесії винесено 15 питань, серед яких:

  • питання про програму забезпечення молоді житлом на 2018-2022 р.р.;

  • питання про внесення змін до міського бюджету на 2018 р.;

  • питання про затвердження детального плану території в районі пр. Соборного, пл. Соборної та вул. Григорія Усика в м. Олександрія;

  • питання про створення реєстру майна та земель комунальної власності м.Олександрії;

  • питання про відведення земельних ділянок громадянам у межах норм безоплатної приватизації та інші.

На підтримку улюбленої команди

До Львова  сьогодні о 20. 00 вирушає команда палких прихильників  «Олександрії» в кількості 80 чоловік, аби 22 липня  о 17. 00  на львівській футбольній арені «Україна» підтримати свою команду в стартовому поєдинку чергового чемпіонату з футболу в УПЛ.

Завдячуючи народному депутату України А.І.Кузьменку, фонд якого надає таку можливість протягом останніх 4-х років з дня набуття статусу народного обранця від Олександрійського виборчого округу, уболівальники мають постійну змогу насолоджуватися виїзними матчами за участю «Олександрії» .  І цього разу 80 уболівальників очно будуть вболівати за гру підопічних В.Б.Шарана, бажаючи лише перемоги.

Уболівальникам надана можливість не лише відвідати  матч першого туру УПЛ «Карпати» -«Олександрія», а й протягом дня  відвідати найбільш визначні місця «старого лева» – Львова.

А щодо самого матчу, то  він буде дуже цікавим, бойовим, безкомпромісним, амбіційним з боку, перш за все, «Карпат», яким вже протягом кількох років поспіль не вдається здолати нашу команду. До цього поєдинку команда Бойчишина підійшла в досить посиленому складі іноземних гравців- легіонерів. Подивимося: хто цього вечора буде сильнішим? Практика показує, що перемагає той, хто віддається на полі сповна. Хто готовий на це ми і побачимо 22 липня в даному протистоянні неординарних за змістом і тактикою гри команд-суперниць Бойчишина – Шарана.

Наступний виїзд уболівальників планується на  4 серпня до історичного Чернігова, в якому зустрінуться дебютант УПЛ  «Десна» -«Олександрія».

ФОТОРЯД з власного архіву  (більше…)

Невтішні показники статистики

Станом за перші 6 місяців поточного року Олександрійським міжрайонним відділом РАЦС було зареєстровано 426 актів про народження ( минулого року на цей період було більше – 450). З кожним роком народжуваність зменшується, а смертність зростає 1054 людини померли, а минулого року померлих було 1012 осіб. Основні причини смертей захворюваність на серцево-судинні та онко хвороби. Збільшилась кількість від нещасних випадків.  Як завжди, більше народжується дівчаток –  217 проти 209 хлопчаків.  Найбільш популярні імена: Егор, Максим, Артем, Матвій, Тимофій, Анастасія, Марія, Софія, Злата, Поліна. Рідкі імена: Яніс,  Забар, Луїза, Ігнат, Асія, Ренат.

Цього року 20 громадян змінили своє ім’я. Наприклад , один олександрієць змінив  своє ім`я з Олександра на Річарда.

Побралися за перші  6 місяців 267 шлюбів( у минулому році – 264), в той же час розірвали шлюбні стосунки  61 пара (в минулому році їх було 66). Наймолодша пара 18- річний юнак та  17- річна дівчина, а найстарша пара, що побралася: чоловіку 73 роки, а дружині – 69.

16 шлюбів  були зареєстровані з громадянамиінших країн: Туреччина, Німеччина, США, Азербайджан, Росія та Казахстан.  

І.Мельник

Олександрійські аграрії завершують збір ранніх зернових

Погодні умови таки внесли свої корективи в врожайність ранніх зернових (не беручи до уваги і посіви пшениці та ячменю). Скільки  б не вкладали  аграрії в землю, а погодні умови завжди відіграють свою остаточну роль. Аграрії Олександрійщини завершують збір ранніх зернових (озима пшениця, ячмінь, ріпак, весняні посіви зернових). Звісно, що надії були на врожай були іншими, але в цілому він задовольняє працю аграіїв, якщо зважити, що ще 10 років тому такі показники були рекордними. Аграрії

йдуть вперед з новітніми технологіями і сьогоднішній врожай дещо зінвелював їх важку роботу в полі….

Начальник Олександрійського районного управління агропромислового розвитку Олександр Ткаченко підсумував  роботу аграіїв в зборі ранніх зернових:

-Той земельний клин, що був засіяний восени та навесні ранніми культурами підходить до  їх завершального етапу збору.  Погодні умови внесли свої  певні корективи, як на врожайність так і на його збір.  А стосовно що маємо в центнерах, то зібрано  озимий ріпак, що  дав по 17, 6 ц/га, озимий ячмінь – 21, 5 ц/га, горох – 15,6  ц/га, озима пшениця – 38 ц/га, ярий ячмінь – 24, 3 ц/га. На сьогоднішній день зібрано вже понад 130 тис. т., що  становить десяту частину від  загального врожаю Кіровоградщини на сьогоднішній день. Область намолотила свій перший мільйон, і вклад аграріїв нашого району – це вагомий  вклад до загального обласного короваю врожаю. Є господарства, де озима пшениця дала і більше 55 ц/га, і ріпак далеко за 20ц/га, і  ячмінь по 40 і більше центнерів з гектара, озимий ячмінь за 40 ц/га. Кілька днів без дощових днів потрібно аграріям, щоб завершити жнива ранніх зернових.

ФОТОРЯД з ТОВ “Колос”

І.Мельник

И.Широкун: “Надо душой любить автотехнику…”

Третий Всеукраинский фестиваль исторической техники состоялся в Александрии, как точнее обозначили его место организаторы – в самом центре Украины.  Два дня –  14-15 июля вниманию александрийцев и гостей были организованы ралли на ретроавтомобилях, гонки на педальных автомобилях с розыгрышем призов (викторины)- на пл. Соборной.

 А уже 15 июля на площадке ФК «Александрия» состоялась выставка ретроавтомобилей и мотоциклов, викторины с призами, музыка, конкурс стиля, общепит…

Только сейчас осмысливаешь какой же титанический труд, какие усилия воли и физических сил, моральных качеств надо было накопить, чтобы провести на высочайшем организованном уровне во второй раз в нашей маленькой Александрии ретрослет автомоблилей. Заметьте: не в Киеве, не в Одессе, не в Львове, в Днепре, не Харькове, а именно в нашей Александрии.

Организаторы Игорь Широкун и его сын Константин приложили все свои организаторские способности, любовь к ретротехнике, глубокие знания из истории зарождения автомобилизма в мире, в Украине. Поверьте, что собрать более сотни автомототехники со всех уголков нашей Украины, не так уж и просто в силу сегодняшней ситуации в стране…

– Игорь, наверное, уже сил нет… Удалась выставка, фестиваль, ретрослет старой техники?

– Надо душой любить автотехнику любого возраста. Думаю, что все, что планировали нам удалось воплотить в жизнь, но судить людям. Я благодарен, прежде всего сыну Константину, который взял на себя огромную часть работы по проведению фестиваля.

ФОТОРЯД

И. Мельник         

(більше…)

«Александрия» – еще один экзамен перед стартом

15 июля состоялся последний контрольный  матч  «Александрии» против  второлиговского кременчугского «Кременя». Все 3 гола были забиты в первом тайме.

“Александрия” – “Кремень” 2:1

Голы: Банада, 38, Ситало,45+2, – Сидоренко, 34.

“Александрия” (первый тайм): Панькив, Бондаренко, Довгий, Цуриков, Запорожан, Ситало, Пашаев, Грицук, Шендрик, Банада, Задерака

(второй тайм): Панькив (Рудик, 76), Бацула, Бухал, Бондаренко (Бабогло, 61), Пашаев (Шастал, 61), Довгий (Микицей, 71), Ковалец, Цуриков, Протасов, Полярус, Пономарь.

“Кремень” (первый тайм): Олейник, Бычков, Энтин, Чембай, Курелег, Пискун, Астахов, Гребенюк, Сидоренко, Степанчук, Белоусов

(второй тайм): Котляров, потенциальный новичок, Энтин (Чембай, 76), Богданов, Куц, Белоусов (Казимиров, 75), Вовкодав, Астахов, Янаков, Чорний, Резесидзе.

Надо сказать, что наши гости в первом тайме показали таки достойное противостояние «Александрии» и как результат первыми  открыли счет в игре. На 34-й минуте острая контратака гостей завершилась классным проходом Сидоренко, который и забил мяч в ворота Панькива, который неудачно вышел со своих ворот.

Наши игроки отыгрались на 38-й минуте, когда отменную трехразпасовку проделали  в одно касание мяча возле ворот кременчужан: Грицук-Ситало-Банада – 1:1. Победный же мяч в ворота «Кременя» на 45+2 минуте первого тайма забил Ситало.

ФОТОРЯД

И.Мельник Сегодня их было  на КСК “Ника”больше 500 человек.

(більше…)

Нові гравці «Олександрії»

16 липня відбулося представлення олександрійським уболівальникам новобранців команди, які прийшли в міжсезонні до оновленого клубу.  В.Б.Шаран щиросередно подякував уболівальникам за велику підтримку в ході чеміпонату, надіється,що вона буде ще кращою внинішньому сезоні, висловив надію  та впевненість, що поставлене завдання президентом клубу С.А.Кузьменком  буде виконано. Наголосив, що болгарський  навчально- тренувальний збір пройшов у потрібному руслі та вимогах, що ставив перед гравцями щоденно тренерський склад.Тепер слово за гравцями…

 До команди прийшли нові гравці. Серед них доволі відомі по іграх в УПЛ: Кирило Ковалець («Чорноморець») та Максим Задерака – наш земляк  («Сталь»). Цих гравців раніше вже було представлено на Істині від Олександрії .

 Також до «Олександрії» приєднався перспективний молодий гравець захисної лінії Олександр Семенов  (04.11. 1999 р.н.,  м.Дніпро. Захисник, зіграв за «Дніпро»  53 матчі в яких забив  3 голи). На момент представлення О.Семенов перебував в збірній Україні U-19.  Також з молодіжного складу

залучені Бабогло, Протасов, Шастал). Повернувся досвідчений Станіслав Микицей після більш як річного покарання за вживання допінгу. Дещо раніше став до лав після довготривалої травми Станіслав Шендрік. А так склад команди залишився незмінним.

Чи замінять гідно нові гравці досвідчених гравців які цього року залишили команду (Гітченко, Старенький, Чеботаєв), покаже вже скоро нинішній старт чемпіонату, що стартує 22 липня протистоянням “Олександрії” на виїзді  з львівськими “Карпатами”.

І.Мельник

Сторінка 1 з 212
Істина від Олександрії © 2017 - 2018