Місяць: Липень 2018

Не поспішати робити висновки

Друга поспіль поразка петрівського “Інгульця” дещо спантеличила Першу лігу. Лідер програє і кому… І все ж тут треба бути стриманим в оцінці. Зрозуміло, що тягар лідера минулого чемпіоната лягає каменем на душу усієї команди. А втім – буде все добре.

– В першу чергу хочу вибачитися перед вболівальниками, які прийшли сьогодні нас підтримати, – зауважив у вступному слові Сергій Дмитрович. – Ми дійсно хотіли реабілітуватися за першу поразку. Начебто і налаштовувалися. Настрій був, це відчувалося по хлопцях. Можливо, десь зайва нервозність була, але без неї нікуди. Якби в першій грі домоглися б позитивного результату, напевно, більш впевнено виглядали сьогодні. А так поспішали, багато помилок зробили. Думаю, що вина, швидше за все, більше лежить на мені. Я не зміг знайти потрібні слова.

Допущені помилки… Не так багато команда створює, але ми пропускаємо м’ячі, а свої моменти використати не можемо. Важко зараз знайти пояснення цьому, але знову ж таки, якщо ситуація так розпорядиться, що будемо працювати далі – значить будемо працювати далі. Щоб виправити ті помилки, які є. У мене є претензії до багатьох футболістів. Але не тому, що вони допустили помилки, а саме по бажанню, по самовіддачі. У деяких епізодах було, можливо, помітно, що команда “Прикарпаття” була індивідуально слабкіше, але в командному дусі суперник діяв більш агресивніше, зліше, “кусюче”. Вони дійсно проявили характер. Можливо, що не було максимальної майстерності, але вони сьогодні виграли гру за рахунок характеру.

Перед грою я акцентував увагу на тому, що команди будуть приїжджати сюди битися, “кусатися”. “Інгулець” на сьогоднішній день є для них хорошим подразником. Суперник сьогодні налаштувався, а чому ми так провели гру? Мені зараз дуже складно знайти пояснення. Не намагаюся виправдовуватися, винен тільки я. Подивимося. Життя покаже як воно далі. Треба терпіти і тримати удар.

Здивувала сьогодні кількість браку при передачах. Не залишало відчуття, що навіть проти “Авангарду” “Інгулець” симпатичніше в цьому плані виглядав.
– Напевно, сьогодні і суперник не дав нам зіграти в ту гру, в яку ми хотіли. Так, помилок було багато. Повторюся, дуже багато нервували хлопці. Поспішали, а коли поспіх, відповідно, і браку багато.

Попереду гра з “Колосом”. Як буде команда налаштовуватися?
– Налаштовуватися будемо як і на всі ігри, – максимально. А як складеться гра? На жаль в спорті, і в футболі зокрема, завжди є той, хто виграє і той, хто програє. Не можуть дві команди виграти одночасно. Будемо працювати. Що робити? Сталася така ситуація, і ми її вже змінити не можемо. Потрібно виходити з неї. Чи зможемо перебороти себе, чи зможемо проявити характер – у цієї команди буде майбутнє. Якщо не зможемо, значить тоді гріш ціна нам всім. І футболістам, і тренерам.

Минулий сезон довів, що команда вміє грати і вміє обігравати команди куди більш серйозні ніж “Прикарпаття”. Хотілося б побажати психологічно розкріпачитися і налаштовуватися на наступних суперників.
– Після двох поразок наше стан, звичайно, пригнічений. Але знову ж таки, це наша робота. Постараємося вивести їх на якийсь емоційний фон і фізично спробуємо відновитися, зробити якісь зміни в складі. А далі побачимо.

Нужно быть толерантным ко всем, а не избирательно…

   Уже после сыгранных во втором туре всех матчей, эксперты канала «Футбол-2» ничего лучшего не нашли как, уже поставить «Арсенал- Киев» в «калашный ряд». Всего прошло 2 тура и такое пренебрежительное отношение до дебютанта УПЛ. Ведь впереди еще много матчей и еще неизвестно какая из команд может преподнести главный сюрприз чемпионата. Не нахвалят «Десну», которая «правильно» вошла в УПЛ, вот «Арсеналу не следовало бы с такой игрой в двух предыдущих турах думать об УПЛ. Очень рано давать такие оценки, тем более, что они сказаны  экспертами, а не болельщиками. И это беда этих эекспертов, что часто их прогнозы становятся “мыльным шаром”…

  Думаю, что и «Арсенал», и «Десна», и «Львов», и «Мариуполь», и та же «Ворскла», и все остальные команды в этом сезоне еще не сказали своего главного слова  – не затеряются в УПЛ,  а будут достойно бороться за намеченные цели.
Ясно, что материальная сторона очень влияет на результат поединков. Но надо же и игрокам стараться отрабатывать зарплату.  На них смотрит болельщик. Он несет свои кровные и свое внимание и уважение на стадион не ради так посидеть, а поддержать команду. И это надо ценить футболистам. А слава и материальное вознаграждение будет – только чтобы был результат.  Игрок ждет хорошей зарплаты, а руководство клуба – нужного результата, который бы стал двигателем к повышению материального удовлетворения игроков.

Например, тренер «Александрии» В.Б.Шаран честно признался, что не ожидал, что выиграет сразу две победы подряд на старте.

-Не ожидал, что будет такой старт в чемпионате, потому что на сборе были претензии к игрокам. Но мы преуспели в двух поединках. Сегодня была заслуженная победа. Результат матча с “Карпатами” дал нам вдохновение, потому что победить “Карпаты” на выезде – непросто.

Мы выглядели не хуже “Зари”. Накрывали зоны, хорошо выходили из обороны в атаку, создавали моменты. Мы все очень рады, благодарен президенту и болельщикам за поддержку.

Ключевым в начале сезона является то, что есть неплохая скамейка запасных. Сегодня вместо Бацула решили поставить Цурикова – он более скоростной игрок, и должен был накрывать Караваева. Вышли Грицук, Протасов, Пономарь. Доволен, что физически мы выглядим неплохо.

Во втором тайме ребята увидели, что “Заря” подсела и более агрессивно стали играть. В начале матча ребята волновались, но выход Грицука добавил уверенности. Думал, что игра закончится с нулевым счетом, но слава Богу, что выиграли. Наша задача остается прежней – попасть в первую шестерку, – сказал В.Б.Шаран телеканалу “Футбол 2”.

И. Мельник

Как спасти томаты

При появлении первых плодов с вершинной гнилью провести опрыскивание: кальциевой селитры (половина чайной ложки на ведро воды), расходуя по 0,5 л раствора на 10 кв.м. Это опрыскивание желательно повторить 2–3 раза с интервалом 5–7 дней. Такой же раствор полезно вносить под корень по 1–2 л. после полива. Если у вас нет кальциевой селитры, то, использовать суспензию мела (1 ст. ложка на 1 л воды). Мел не сразу впитается в почву, но при последующих поливах он проникнет к корням.

 

Святкувало Бутівське

Вдруге мешканці  села Бутівське святкували День села – день народження нового села яке заселили  свого часу переселенці з Чорнобильської зони… Вимушене переселення та вже кілька десятків років проживуть на Олександрійщині люди з Житомирщини…

 Минулого року вирішили святкувати День села. Обрали дату  28 липня. Цього року  бутівчани святкували в новій територіальній громаді, що нині утворилася. Виступаючи перед громадою села, що зібралася відсвяткувати другі роковини від дня заснування села, голова Приютівської ОТГ А.О.Коломійцев (до складу якої входить і село Бутівське) в вітальному слові  відмітив:

– Я щиросердно вітаю бутівчан зі святом. У  новій громаді, об`єднанні, вірю, що життя буде зовсім інше – краще в усіх його починаннях.  А роботи багато, і почнемо з ремонту дороги, щоб відстань з центром громади та містом долалася за короткий час. Знаю і впевнений, що соціально відповідальний бізнес на вашій території серйозно надає вам велику допомогу в ваших починаннях.  Відремонтовано школу, спортзал, дитсадок працює… Треба, щоб більше дітей народжувалося на селі, щоб дитячий гамір звучав повсюди. Бажаю, щоб з кожним роком все менше проблем було, щоб завершилася війна, і тоді село багатше заживе.

І голова райради О.Коріненко, і  заступник директора ТОВ  «Колос»  Л.Замкова, і  Т.Шевченко – місцевий фермер,  і  в.о.старости сільської ради О.Клімов бажали бутівчанам добробуту, сімейного щастя, вирішення нагальних проблем, бо тільки разом: влада+ бізнсе на селі можна робити життя на селі кращим.  Без ТОВ «Колос» і фермера С.Шевченка воно не було б таким гарним і багатим… Після урочистих виступів, починаючи від найменшого жителя і до найстаршого  мешканці села отримали подарунки(найменший житель, кращий учень школи, кращий молодий працівник села, поважна людина і т.д.). Все відбувалося на фоні організованого концерту аматорів з Олександрії, що відбувався протягом кількох годин, надовго запам`ятається бутівчанам. Для дітей було організоване дозвілля  з іграми, танцями, конкурсами та стрибками на батуті…Для дорослих уха, каша, шашлики,  пісні, фотозона в якій можна було сфотографуватися  безкоштовно…

Свято відбулося. Свято вдалося, бо до нього долучилися небайдужі бутівчани,  місцева влада, сільгосптоваровиробники, які живуть єдиною та дружною родиною, які мріють про щасливе та багате заможне життя мешканців села.

ФОТОРЯД

І.Мельник

(більше…)

Вторая к ряду победа

И это справедливо, что «Александрия» и во втором туре УПЛ дома добилась положительного для себя результата.  Игра не простая, очень нервная, напряженная психологически, морально и физически с огромным накалом борьбы вокруг футбольного мяча. С первых минут Ю.Вернидуб через своих игроков начал играть первым номером – захватив позиционный контроль по всему полю. Караваев, Громов, Кочергин более всего атаковали ворота Панькива, но Юра очень уверенно отводил все неприятности от своих ворот. Ворота на мощном «замке», который так и не удалось вскрыть за 90+5 минут луганчанам, как они это не пытались сделать.  Первый тайм несомненно, что территориально был за нашим гостем.  Стратегия Вернидуба в первом тайме была умней Шарана. но второй тайм  все изменил. Выигрывает тот, кто видит победу в конце битвы, а не  в ее начале. Главный тренер “Александрии”  умно поставил игру. Сделал точеные верные замены, направил игру в нужное ему русло, что и привело к положительному исходу матча в пользу “аграриев”.
Игра во втором тайме резко изменилась. В какой-то мере повторилась игровая ситуация матча «Карпаты» -«Александрия», когда вторая половина поединка проходила под диктовку уже александрийцев.

 Замены усилили игру на победный итог. Грицук,  Пономарь, Протасов качественно усилили картинку игры. Грицук способен накрутить на любом свободном кусочке поля. Его действия оттягивали на себя двух защитников «Зари», которые в большинстве случаев не успевали за игрой нашего игрока, который свободно “хозяйничал” на разных позициях.  В одном моменте он должен был сам забивать, когда после массированной атаки, боковыми ножницами замыкал полет мяча. Казалось, что гости упустили инициативу, перейдя на контратаки. Вернидуб ошибся, когда по

менял всю свою обойму замены, до момента, когда травму получил Громов и не смог больше дальше играть. Его вынесли на носилках с поля на 80-й минуте. Оставшись на одного игрока меньше, луганчане думали уже только об одном – не пропустить  мяч. Александрийцы сумели технично дожать соперника – на 85-й минуте забили победный гол. Грицук поддержал атаку и очень мастерски выложил фланговую передачу на голову неудержимого скоростью Банады, который и замкнул эту передачу.  Махарадзе в этой ситуации был бессилен, хотя он эту игру отыграл супер-классно.

Свой победный шанс «Александрия» не упустила. Думаю, что очередная победа – это закономерное явление, когда технологии игрового мастерства с теории переносятся в реальную практику победителя. Футбол он не только беги-бей, это когда надо предусмотреть все.  Наш соперник ошибся, когда заранее сделал все 3 замены, наверное была уверенность, что победа будет за «Зарей».

Два тура – сто процентов набора очков. И это при том, что соперники не рядовые команды УПЛ, команды . которые ставят  грандиозные планы на этот чемпионат.  Несомненно, что дальше будет еще труднее, ведь любая из команд УПЛ хочет то чего она хочет – победы. Но победа всегда достается только победителю – ее нельзя поделить надвое…

Вся команда отыграла достойно, веря в себя, веря в болельщиков, которые более 2000 пришли на “Нику”( если на “Карпаты” с 700-тысячным населением пришло менее 7000 тысяч, то на нашу игру с населением менее 80 тысяч – это весомый показатель, – Авт.).

Молодцы! И дальше так держать марку победителя!

 

И.Мельник

ФОТОРЯД   (більше…)

28.07.17.00, КСК”Ника”: “Александрия” “Заря”

Прогнозировать на победу  той или иной команды – не благодарное дело. Надо смотреть реально на статистику, которая лучше всего подтверждает кто на что способен.  Заинтересованные лица у «Зари» будут верить в победу своей команды, у «Александрии» свои взгляды на результат этого непростого матча. «Заря» очень сложная за характером и игрой команда, которая очень напористая, быстрая на поле в своих действиях, заводная, как и сам тренер Ю.Вернидуб, который исповедует  жесткий, грубый футбол, у него все должны бегать и забивать.В.Шаран также очень амбитный в хорошем понимании этого слова тренер, который всегда ставит максимальную задачу перед игроками ан каждый матч. Два неординарных тренера сегодня будут соперничать за то, кто умнее поставит командную игру    

А что до статистики, то она такова: “Александрия” и “Заря” встречались 18 раз. Преимущество на стороне нашей команды: +7 =5 -6, 20:15. В УПЛ команды  встречались  в 10 матчах: +3 =4 -3, счет 9:9. В сезоне 2017/2018 команды сыграли 2 матча. В обеих поединках был зафиксирован ничейный счет.

 Надо отметить, что начало чемпионата были удачны для обоих соперников – они одержали в стартовом первом туре победы. Сегодняшний поединок должен быть очень интересным, захватывающим, хотя бы потому, что обе команды хотят вернуть свои позиции в турнирной таблице. Одни мечтают о бронзе.., другие о Евролиге. Задачи сложные, но выполнимы, если учесть  командный настрой с первых туров. Статистика  вещь неоспорима (лишь в редких случаях  разве что поправима, – Авт.), но тот, кто в первых 5- 8 турах  набирает максимум очков, тот в итоге  имеет все шансы добиться окончательной цели на сезон.
Сегодня мы все увидим, кто лучше всего подготовился к этой игре. Пожелаем «Александрии» хорошей игры и победы!

И.Мельник       

Аптечну мережу перевірять на наявність медикаментів, передбачених програмою “Доступні ліки”

З таким завданням голова облдержадміністрації звернувся до керівника департаменту охорони здоров’я ОДА під час щотижневої апаратної наради.

“Останнім часом фіксується чимало звернень на “Гарячу лінію” стосовно вартості та наявності ліків по державній програмі “Доступні ліки”, – зауважив Сергій Кузьменко.

Він звернувся до керівників територій з вимогою контролювати процес реалізації державної програми.

“Це наше спільне завдання, а не турбота лікарів. Уряд через фінансування з державного бюджету надав можливість забезпечити людей, які мають серцево-судинні захворювання, цукровий діабет і бронхіальну астму, безкоштовними ліками або ліками за нижчою ціною. Тож дзвінки на “Гарячу лінію” говорять про те, або не все гаразд або не всі поінформовані”, – підкреслив керівник області.

Сергій Кузьменко доручив директору департаменту охорони здоров’я ОДА Олегу Рибальченку перевірити аптеки на наявність ліків, що продаються за державною програмою, і поінформувати його про результати моніторингу.

 

У Долинському районі будується одна з найпотужніших в області сонячних фотоелектростанцій

Фотостанція «Сонячна» потужністю 50 МВт будується на території смт Молодіжне.

Проект реалізується ТОВ «НВЦ «ПРОМІНЬ» за рахунок власних та інвестиційних коштів. На даний момент підприємство завершило будівництво першої черги на 5 МВт, загальна вартість якої склала 170 млн. грн.

Як зазначив директор підприємства Сергій Кузнєцов, цього року потужність стації зросте на 15 МВт. Наступного року заплановано ввести в дію ще 30 МВт. Завершити будівництво станції планують через 1,5 роки. На будівництві використовується обладнання світових лідерів з виробництва сонячних панелей. На станції працюють 30 осіб, заробітна плата яких вища, ніж в обласному центрі. Сергій Кузнецов запевнив, що робота станції заміняє 1,7 млн. куб м газу або 60 вагонів вугілля.

Першу чергу будівництва на 5 МВт ввів в експлуатацію голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, перебуваючи з робочим візитом у Долинському районі. Після включення станції перші кіловат-години пішли в загальну енергетичну мережу.

-У Молодіжному був цукровий завод, якого вже десятки років не існує. Відповідно його земля не працює на громаду. Тому ми прийняли рішення передати цю земельну ділянку інвестору для будівництва фотоелектростанції на 50 МВт і сприяли тому, щоб кампанія мала змогу підключитися до мережі «обленерго». Це і нові робочі місця, і енергетична незалежність».

На прикладі цього проекту, голова облдержадміністрації підкреслив, що місцева влада має допомагати і супроводжувати процес реалізації бізнес-ідей.

«Завжди є чим допомагати, я налаштовую посадовців всіх рівнів, щоб вони це робили в рамках чинного законодавства. Якщо ми хочемо, щоб бізнес надалі приходив на Кіровоградщину ми повинні допомагати і підтримувати інвестора», – наголосив Сергій Кузьменко.

(більше…)

У Кропивницькому розпочався чемпіонату Європи з бейсболу

З 23 липня в Кропивницькому, на бейсбольному стадіоні ОСДЮШОР 2, відбулася унікальна для нашої області та України спортивна подія – розпочався кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи з бейсболу (група “С”), який триватиме з 23 по 28 липня.

На турнір прибули бейсбольні збірні команди Грузії, Естонії, Румунії, Угорщини. Разом із збірною України вони виборюватимуть путівку на літні Олімпійські ігри 2020 року, що проходитимуть у м.Токіо.

Під час урочистого відкриття турніру учасників змагань привітали перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, президент федерації бейсболу і софтболу України Андрій Ніколаєнко.

Національна збірна України з бейсболу вперше за свою майже 25-річну історію гратиме відповідальні міжнародні матчі в себе вдома, перед своїми уболівальниками.

У рамках групового турніру з 23 по 27 липня, команди щодня гратимуть по два матчі об 11.00 та о 16.00 за київським часом.

Фінал відбудеться 28 липня о 14.00 год.

ФОТОРЯД

(більше…)

“Дитсадки, що ремонтуються за кошти ДФРР, повинні прийняти дітей цієї осені”, – Сергій Кузьменко

Відповідне доручення озвучив голова облдержадміністрації під час щопонеділкової апаратної наради.

-Ми докладемо максимум зусиль, щоб дитсадки, в яких зараз проводиться капітальний ремонт за кошти ДФРР та місцевих громад, вже восени прийняли дітей, – наголосив Сергій Кузьменко. Це проекти, які реалізуються у с. Лебедине Устинівського району, Новоукраїнській ОТГ та Новій Празі Олександрійського району.

-Буваючи на об’єктах, вкотре пересвідчився, що є всі можливості, щоб восени наші діти зайшли в сучасні і комфортні заклади, – відмітив губернатор Кіровоградщини.

Сергій Кузьменко звернувся до начальника управління капітального будівництва ОДА з дорученням контролювати терміни виконання будівельних робіт, “щоб цієї осені всі проекти були завершені і діти пішли до сучасних дошкільних закладів”.

Сторінка 1 з 41234
Істина від Олександрії © 2017 - 2019