Місяць: Травень 2018

ДЕПУТАТИ ОБРАЛИ НОВИЙ КЕРІВНИЙ СКЛАД РАДИ

На 2-й  сесії  Приютівської селищної ради були обрані керівні
органи  територіальної громади. У ході таємного голосування більшістю голосів,  з 25 голосуючих депутатів, секретарем  Приютівської селищної ради обрано Вікторію Лисенко, яка до цього часу працювала селищним головою смт Приютівка.
Заступником голови селищної ради з гуманітарних питань  буде  Ірина Чемерис, а Вікторія Косяк  буде керуючою справи селищної ради, за яких також віддано більшість голосів з депутатського корпусу.
Як сказав селищний голова А.О.Коломійцев, що залишається  вакантна посада профільного заступника з питань  житлово- комунального  господарства, з кандидатурою якого він остаточно ще не визначився, бо це дуже відповідальна посада на теренах  новоутвореної Приютівської обєднаної територіальної громади.
До виборів нових старост сіл, що увійшли до складу Приютівської ОТГ, їх обов`язки будуть виконувати нині діючі сільські голови.
І.Мельник

26 депутатів і новий селищний голова Приютівської ОТГ прийняли присягу

Сьогодні, 31 травня в приміщенні районного Будинку культури  відбулася перша сесія селищної ради VII  скликання з новим депутатським корпусом та новим селищним головою, – про це повідомляє «Істина від Олександрії» .
Головуючий – В.Титаренко оголосив про результати виборів до новоутвореної Приютівської ОТГ, що відбулися 29 квітня поточного року. На виборах в 26 одномандатних  округах  обрано  усіх 26  депутатів від різних політичних сил та селищного голову.  Після оголошення результатів виборів по кожному з депутатів та прийняття  ними присяги, другим питанням стояло оголошення про обрання  нового чинного селищного голови.  З 3564 виборців найбільшу кількість голосів – довіри від народу отримав  Андрій Олександрович Коломійцев – 2170 людей довірили  йому свої голоси, свої надії та сподівання на краще  в житті новоутвореної Приютівської об`єднаної  територіальної громади.
З вітальними словом до нового органу місцевого територіального управління звернувся губернатор  Кіровоградщини С.А.Кузьменко. Зокрема, очільник області відмітив:    -Сьогодні визначна подія в житті Олександрійщини – створена нова територіальна громада, що стала ще одним кроком на шляху децентралізації державної влади. Що таке децентралізація? Це коли людям дали змогу обрати нову владу на місцях, де будуть кошти для розбудови інфраструктури, де люди будуть самостійно приймати рішення для вирішення нагальних питань. Вірю, що невдовзі в Приютівській ОТГ  відбуватимуться зміни. Це і ремонт доріг, і будівництво спортивних та дитячих майданчиків, і будівництво ще однієї нової амбулаторії і покращення в цілому охорони здоров`я.
Та найголовніше до чого я закликаю новий депутатський корпус – це до об`єднання навколо однієї партії – громади Приютівської ОТГ, яка віддала за кожного з вас свій голос. Віднині ви повинні  працювати єдиною командою однодумців не лише на тих, хто віддав голоси за вас,  а і на тих, хто не голосував за вас. Бажаю взятися за руки і працювати так, щоб ваша громада стала невдовзі однією з найкращих не лише в області, а й в Україні.  Я вірю в досвід і кваліфікованість А.О.Коломійцева, який залишивши державну службу, займаючи відповідальний пост в області, зможе підняти соціальну інфраструктуру нової ОТГ на високий рівень.
Депутати міської ради від фракції “Солідарність” привітали колишнього голову фракції в міській раді А.О.Коломійцева козацькою булавою, щоб він керував громадою як подобає керівнику – міцно тримаючи владу зі швидкими позитивними змінами в ОТГ.    

ФОТОРЯД

 

І.Мельник (більше…)

«Росяні світанки» зачарували глядачів

Народний театр, що діє вже кілька десятиліть при Олександрійському районному Будинку культури 29 травня  поставив нову п`єсу: літературно-музичну композицію «Росяні світанки».

Протягом 30 хвилин на підмостках сцени Будинку культури звучали поетично-прозові монологи артистів, які говорили про кохання, вірність, дружбу, змальовували картини природи в усіх її порах року через призму росяних світанків… Костюми, декламування, танцювальні вставки, освітлення, відеролики, музичні композиції гармонійно впліталися чудовим візерунком розмаїття у виступах артистів сцени. Такий підхід режисерської  постановки  заслуговує на добрі слова подяки за майстерність  народних артистів на сцені. Їх перевтілення в своїх героїв дало можливість вкотре відчути духовні начала кохання, дружби, вірності….

Я сказала автор постановки, режисер народного театру РБК Ольга Косогоренко, що наша літературно-музична композиція – це поєднання віршованих рядків написаних  нашим олександрійським земляком  В.Григорченком,  поетами Є.Гуцалом та П.Бондарчуком. Любов і вірні почуття, духовна сила віри, надії і кохання… Поетичні монологи-діалоги юних  у порівнянні з прожитим життям, слова виказані від серця, дають жагу до життя, буття на землі…

Зал, заповнений вдячними глядачами молодого покоління, з увагою і розумінням відчували талант  артистів, їх вростання в роль, їх думки вголос, що  дійшли до сердець присутніх у залі…

ФОТОРЯД (більше…)

В Олександрії останній дзвоник пролунає 31 травня

Повідомляє офіційний сайт Олександрійської міської ради.
З 08:00 урочисті заходи розпочнуться:
– у НВО “Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв”;
– ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 ім.М.Горького;
– ЗНЗ І-ІІ ступенів №7;
– ЗНЗ І-ІІІ ступенів №10;
– ЗНЗ І-ІІІ ступенів №15;
– ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. №17 – ліцей);
– НВК “ЗНЗ І-ІІІ ст.№19 – ДНЗ “Лісова казка”;
– НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів №12 – ДНЗ” сел.Олександрійського (колишнє Димитрове).
О 8:30  святкові лінійки пройдуть для учнів:
  • ЗНЗ І-ІІІ ступенів №6;
  • ЗНЗ І-ІІ ступенів №8;
  • НВК “ЗНЗ I-III ступенів №9 – спеціалізована школа”;
  • Ліцей інформаційних технологій.
 З 09:00 свято останнього дзвоника розпочнеться для учнів:
Читайте також:  На Кіровоградщині завідуючий лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи вимагав 2 тис грн за довідку
– НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа”;
– СЗНЗ І-ІІ ступенів №4 ім.М.Олефіренка;
– ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16 сел.Пантаївки;
– НВК “Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ”;
– НВК “Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ.

А.Поворознюк: “Зирка”, добро пожаловать в ад!

Поворознюк: Зирка, добро пожаловать в ад

Президент “Ингульца” Александр Поворознюк ожидает от дерби с “Зиркой” в следующем сезоне Первой лиги и безумных эмоци:.
-Мы рады приветствовать в соревнованиях ПФЛ наших земляков – “Зирку”. Конечно, хотелось бы встретиться с этим коллективом в соревнованиях УПЛ течение следующего чемпионата, но у нас не сложилось, поэтому пробовать свои силы в соревнованиях ПФЛ. Мы убеждены, что оба дерби с “Зиркой” вызовут большой интерес среди болельщиков. А мы со своей стороны обещаем достойный бой этому принципиальному для нас оппоненту, легко “Зирке” не будет точно. Одним словом, “Зирка”, добро пожаловать в ад!, – прокомментировал итоги матчей плей офф Александр Поворознюк.
Добавим, что именно нынешний главный тренер “Ингульца” Сергей Лавриненко вывел “Зирку” в УПЛ в 2016-м году, но после этого наставника без объяснения причин уволили на старте сезона в Премьер-Лиге. Команда из Кропивницкого продержалась среди элиты лишь два сезона.

Александр Акименко – лучший игрок сезона-2017/18 в Первой лиге

Александр Акименко - лучший игрок сезона-2017/18 в Первой лиге

Наш премьерный опрос состоялся в 2013 году. Его победителем оказался российский полузащитник Сергей Ткачев. Все отмечали и отмечают высокий потенциал хавбека, однако дорасти до топовых клубов 29-летнему игроку все никак не удается. Как итог – его контракт по-прежнему принадлежит московскому ЦСКА, но выступает он на правах аренды за тульский “Арсенал” в РФПЛ.
Следом лучшим был назван как раз Александр Акименко. Его результативность обратила на себя внимание “родственников” “сталеваров” по ИСД из донецкого “Металлурга”, куда он и перебрался. Но там сделать карьеру не удалось и пришлось возвращаться в пердив. Там форвард примкнул на предложение “Зирки”, с которой вновь пробился в УПЛ, однако опять был вынужден вернуться к истокам. В “Ингулец”, цвета которого он защищает с лета прошлого года.
Бомбардирская слава Станислава Кулиша явно опережала самого игрока. За один сезон он преодолел Первую лигу, отправившись покорять УПЛ в составе “Металлиста”. И как раз по ходу единственного его чемпионата в высшем дивизионе ПФЛ респонденты и назвали его лучшим. К слову, в Харькове у него карьера не заладилась, затем была “Александрия”, а этой весной он выступал за “Верес”.
2016 год стал триумфальным для Артема Фаворова. Он также всего сезон прошел путь от Второй лиги в УПЛ, в течение этих двенадцати месяцев, вытаскивая “Оболонь-Бровар” в верхнюю часть таблицы первого дивизиона. Подписать его было много желающих. Полузащитник остановил свой выбор на “Зирке”, была непродолжительная аренда в датский “Вайле”, а этой зимой он перебрался из Кропивницкого в “Десну”. И, как вы знаете, буквально вчера со своим нынешним клубом он выбил бывший из элиты украинского футбола.
До сегодняшнего дня действующим победителем опроса считался Руслан Степанюк. Многие не очень дружелюбно относились к проекту “Верес”, однако однозначно все отдавали должное игроку, который был кузнецом многих побед ровенчан в Первой лиге. Возможно, в текущем сезоне в УПЛ у него ладилось не все, однако он продолжал оставаться таким же важным звеном в команде, несмотря на постоянную ротацию клубной заявки.
Система голосования остается неизменной. Главным тренерам, которые возглавляли коллективы на момент окончания сезона, и капитанам команд Первой лиги необходимо было назвать тройку на их взгляд лучших игроков текущего сезона, расставив их на первое, второе и третье места. За это присуждались, соответственно, три, два и один балл. Голосовать за одноклубников запрещено.
Голосование главных тренеров команд (більше…)

Поворознюк: Николаев играл на фиксированный результат, а не Ингулец

Поворознюк: Николаев играл на фиксированный результат, а не Ингулец

– Говорят, что мы причастны к договорному матчу против “Николаева”, но это николаевский клуб играл на фиксированный результат, а не мы. Вы рассмотрите матчи и докажите. Узнайте, кто есть, кто принимал участие в договорном матче, – приводит слова Поворознюка Трибуна со ссылкой на программу Профутбол.
Ранее стало известно о том, что Нацполиция провела спецоперацию, в ходе которой было установлено более 320 фигурантов, которые были задействованы в коррупционных схемах и причастны к совершению преступлений более чем в 57 эпизодах.

Обычному садоводу из г. Александрия предъявлены обвинения

Обычному садоводу из г. Александрия предъявлены обвинения в незаконной предпринимательской деятельности: за год он заработал несколько миллионов гривен на продаже овощей со своего участка
По данным правоохранительных органов, 58-летний житель г. Александрия был задержан во время очередной крупной поставки овощей на местный рынок.
Сначала Михаил К (имя изменено) заинтересовал налоговые органы. Без работы и без пенсии гражданин сначала купил дорогую машину, а затем соседний участок. Дело было передано следствию, которое выяснило, что Михаил является основным поставщиком овощей на местном рынке, при этом не имея ни юридического лица, ни соответствующих лицензий.
После проведенных обысков и следственных действий выяснилось, что весь урожай Михаил выращивал на своем участке в 12 соток. На территории участка было обнаружено три строения, используемых как хранилища, в которых было найдено несколько тонн овощей.

(більше…)

ОЛЕКСАНДРІЇ- 272. БАГАТО І ТАК МАЛО…

 Дата 272 – так мало з огляду історичної дати  минувшини  пам`ятників архітектури, що найбільш характеризує обличчя міста. Ми зустрічаємо  по «одязі, вбранні» місто, а проводжаємо по «розуму» – по інтелекту славних городян минулого і сьогодення… Д.Чижевський, М.Григор`єв, В.Шакало, М.Лавренко, В.Осмоловський, ДПоляцький, А. Худякова, Д.Білолапотков, Д.Мержанов, А. Кохан…СПИСОК НЕ ТАКИЙ ВЖЕ І ДОВГИЙ. Але цих людей за їх добрі ссправи будуть пам`ятати вічно…

У се потрібно і танці, і музика, і концерти, і турніри,  і нагороди – відзначення достойних людей… Свято – народження Олександрії кожного року робить Олександрію мудрішою, поважнішою  у віці. А що залишимо нашим нащадкам? Нові піцерії, бутики, салони краси, магазини, ломбарди, ігрові кабінети, безліч аптек, м`ясних павільйонів, базари і базарчики… Все на один манер- пластик, скло, яскравість, що тускне  через рік –два,  що під  час вітру руйнується….

Приїздиш до Кропивницького чи Києва і відразу  поглядом на ті будинки, що вистояли віка, що є окрасою вулиць і міст. У цьому гордість і краса міст, де всі вони оновлені, збережені в первоістотному стані… Чи може Олександрія цим похвалитися. На жаль, ні. Пам`ятки архітектури або занедбані, або знищені вже – фігурально не існують.

«Доживає» свій час колишня будівля «Промінвестбанку» – архітектурна споруда середини XVIII cтоліття, а

 поряд з нею кілька будівель по вул. Першотравневій – доведені до критичного  стану зубожіння. А будівлі  по вул.  6-го Грудня, Святомиколаївській, Шевченка, Діброви, пр.Соборний…

Як не гордитися сьогоднішнім фасадом колишнього театру (на мою думку слід було повернути будівлі хоча б ім`я , – Авт.). Справді чудове місце, де хочеться зупинитися, помилуватися  красою творців минулого.  А далі – відреставрована  одноповерхова будівля біля будівлі СБУ. Ще один маяк відродження неповторної краси  архітектури минувшини.

   ФОТОРЯД (ВІД Ю.КУЗНЄЦОВА)

(більше…)

Без “Зирки” и “Черноморца”. Как так можно!

Вылет Черноморца и Зирки, фаворит в борьбе за Лунина. Главные новости за 27 мая

Ничья- 1:1 в Кропивницком еще вселяла надежду на положительный исход в Чернигове. Но”Десна”  довела, что она  27 мая 2018 года была на четыре головы сильнее “Зирки”. Шансов у наших земляков не было.  4:0 –  в пользу “Десны”, которая впервые будет представлять черниговщину в УПЛ.

Просто в наше время деньги стали главным источником успешности той или иной команды, независимо от лиги в которой выступает команда. Есть деньги – есть игра, результат. Нет –  вниз в Первую, Вторую лиги, или вообще в никуда… Наверное, где-то там, в верхах руководства украинским футболом, неправильно формируют бюджеты команд и свой личный, когда многие клубы вне конкуренции с другими, где можно купить именитых игроков за очень большие сумы. Наверное, надо начинать с финансов ФФУ, УПЛ… А судьи кто?

Что ж, “Зирка” в Первой лиге. И это огромная потеря для нашей области. Будем надеяться, что она через год  она докажет случайность вылета из УПЛ. (більше…)

Сторінка 1 з 1012345...10...Остання »
Істина від Олександрії © 2017 - 2019