Місяць: Жовтень 2017

«Заря» -«Александрия» – 2:2 – путь к «возрождению из пепла»

Этот матч стал огромным испытанием  «возрождения из пепла» «Александрии» после неудачного старта в чемпионате. 14-й тур должен был стать переломным для нашей команды. Хозяева с первых минут взяли инициативу в игре, что и привело к быстрому голу в наши ворота.  «Заря» остро  играла, ей удавались атаки, фланговые передачи, динамика игры была за ними. Первый голевой момент,- как результат, мяч в наши ворота.  На 12-й минуте Юри головой отправил мяч мимо  Панькива.  На 31-й минуте Грицук имел 100% возможность сравнять счет в игре, но мощный удар нашего игрока  парировал Лунин.  Но уже на 33-й минуте ошибка Гитченко привела к тому, что Громов  довел счет до 2:0 в пользу «Зари».  При таком счете трудно было что сказать, но где-то теплилась надежда, что нев се еще потеряно. Не такой характер в “Александрии”, чтобы  сдасться без боя…

В.Б.Шаран в конце первого тайма  вынужден был  сделать  замену. На поле вышел Каленчук, а в раздевалку ушел Чеботаев.

Во втором тайме одна из атак «Александрии» увенчалась успехом. Навес Ситало на Пономаря, тот в одно касание головой сбрасывает на свободного Старенького, который  сумел обыграть Гречишкина  и  добить мяч в ворота Лунина – 2:1. (більше…)

Не забудьте перевести стрелку часов на час назад час

29 октября в 4:00 по киевскому времени отменяется действие летнего времени, в связи с чем стрелки часов будут переведены на час назад.

Перевод часов регламентируется постановлением Кабмина от 13.05.96 № 509 о порядке исчисления времени на территории Украины.

“Ввести на территории Украины такой порядок исчисления времени: время второго часового пояса (киевское время) с переводом ежегодно часовой стрелки в последнее воскресенье марта в 3:00 на 1:00 вперед и в последнее воскресенье октября в 4:00 на 1:00 назад”, – отмечается в документе.

Європейський стадіон від “Інгульця”

Олександр Поворознюк в інтерв’ю інформаційно-аналітичній програмі ПФЛ «Україна футбольна» підбив підсумки першого кола та розповів про розвиток інфраструктури і будівництво нового стадіону.

– Приблизно 10-15 листопада обіцяють надати проект на новий стадіон. Проектну документацію  готують у Києві, адже ціна стадіону дуже висока, тому на місцевому рівні не зможемо проходити будь-які узгодження. Можливо, десь трішки втратимо час.  Хочемо будувати стадіон згідно з усіма нормами. У наших планах збудувати футбольну арену за 2 роки. Можливо, що зможемо впоратися за більш короткий термін. Усе залежить від успіхів команди, яка мене надихає і рухає вперед.

ФОТОРЯД-ТЕКСТ (більше…)

Пільгові рейси на дачі відмінено з 30 жовтня

За повідомленням міської ради у зв’язку із завершенням дачного сезону 27 жовтня члени виконкому своїм рішенням  внесли зміни до графіків руху міських автобусів. Одним із них стало  відміна пільгових  автобусних  рейсів по понеділках та додаткові пільгові рейси на автобусах, які курсували до дачних кооперативів. Зміни у графіках почнуть діяти з 30 жовтня.

Депутати поділили доходи бюджету

У п`ятницю відбулася 37-ма сесія Олександрійської міськради VI скликання.
Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 р. Доходи головного кошторису міста виконано на 109,6%.
Депутати збільшили доходи і видатки на суму 3,4 млн. грн., у тому числі: на 1,3 млн. грн. за рахунок надходження медичної субвенції з держбюджету; на 2,1 млн. грн. за рахунок перевиконання міського бюджету.
Медична субвенція піде на виплату зарплати медичним працівникам та забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.
569 тис.грн. виділено для безкоштовного лікування пільгових категорій громадян, 22 тис.грн. на придбання меблів у дитячу лікарню, 65 тис.грн. – на бензин для Міської лікарні №1.448 тис.грн підуть на початок ремонтних робіт у колегіумі; 600 тис.грн. – на сплату за теплопостачання.
203 тис. грн. на житлово-комунальне господарство: енергоаудит освітлення міста, ремонт вуличного освітлення, виготовлення дорожніх знаків тощо.
Також виділено кошти ГО «Червоний хрест» для харчування безпритульних людей, на придбання відеореєстраторів для КП «Муніципальна поліція», проведення інвентаризації земельних ділянок.

Журналісти залишились приємно вражені від почутого і побаченого…

Бути приємно враженими від почутого і побаченого було від чого. Річ у тому, що вже п’яте відбувається обласний фестиваль журналістської творчості «Осінні зерна», що щорічно приурочений меті розширення журналістського кругозору, відкриттю нових сторінок життя області, її людей, роботи підприємств та вивченню історії рідного краю. Цього разу черга дійшла до славнозвісного Олександрійського району  та міста Олександрія. Майже два десятки журналістів з районних центрів області та Кропивницького на чолі з головою обласної організації НСЖУ Петром Мельником разом з місцевими журналістами протягом дводенного туру знайомились з кращим надбанням Олександрійщини. Спершу  голова місцевої організації НСЖУ Ірина Балашова на правах господині озвучила програму туру. Першим пунктом відвідин стало в/ч 2269 НГУ, де журналістам розповіли про історію виникнення військової частини, її бойові традиції. На майданчику можна було побачити сучасну автотехніку, автоматичну зброю та гелікоптери, які сьогодні  стали експонатами, а свого часу були на озброєнні в/ч.

Далі були відвідини фірми «Віра-Сервіс-Інтермаш», підприємства, що чи не єдине на теренах колишніх країнах СНД по виробництву кранів високої вантажності.

Не могли оминути журналісти гордість футбольної Олександрії – футбольний клуб “Олександрія”, де ознайомились з інфраструктурою  футбольного господарства.

Після цього журналісти відправилися до європейського села Головківки, що сьогодні є взірцем високої культури і добробуту, де все поставлено на служіння його мешканцям. Усе, що побачили і почули  журналісти з вуст директора місцевої школи А.Д.Курупа приємно вразило журналістську братію, яка залишилась в захопленні від побаченого і почутого… Сучасна школа, яку відвідують біля 200 учнів, сучасні класи з хімії, фізики, тренажерні зали, музеї побуту та патріотичного виховання стали яскравим прикладом того як дбають про молоде покоління дбайливі господарі на селі.

Голова обласної організації НСЖУ П.Мельник вкотре пересвідчився, що з кожним наступним роком село міцнішає, стає впевнено на ноги сучасної економіки України, яка в змозі забезпечити  гідне життя людей на селі, і не тільки. Сучасне сільгоспвиробництво крокує до Європи. І щоразу, коли очільник журналістів Кіровоградщини відвідує Олександрійщину, щоразу з`являються нові об`єкти, нові надбання, що слугують людям. Він висловив подяку губернатору С.А.Кузьменку, який підтримав ініціативу журналістів відвідати Олександрійщину.

ФОТОРЯД-ТЕКСТ (більше…)

За багаторічну та плідну працю

27 жовтня, напередодні Дня державної служби  охорони  при МВС України, в міському відділ поліції відбулися урочисті збори з цієї нагоди.

Начальник патрульної служби при міському відділі поліції В.Глущенко від імені начальника поліції привітав колишніх працівників державної охорони, а нині сивочолих ветеранів-пенсіонерів з їх професійним  святом, що відзначається 29 жовтня. Побажав присутнім у залі міцного довголіття, щастя в родинах та добробуту, а також  наголосив, що досвід ветеранів сьогодні у нагоді молодому поколінню, яке тільки починає свій шлях в системі охорони та вручив Подяки і вимпели.

Від ветеранської організації, її голова Г.І,Донець відмітив про  наступне, що  у свій час працівники служби охорони несли з честю і гідністю своє призначення охороняти державну власність від посягань злочинців не жалкуючи свого життя.

ФОТОРЯД-ТЕКСТ (більше…)

В.Первак: «Президент клубу подякував гравців за хорошу гру та емоції»

 Не вдалося цього разу «Олександрії» вибити «Динамо» на шляху до ¼ фіналу Кубку України. Досвід та ім`я «Динамо» – це як закономірність для суддів.

Головний час не визначив чвертьфіналіста у суперництві  «Олександрії» зі столичним «Динамо». На гол Кравця на 36-й хв. у першому таймі, Старенький у другій половині матчу на 77-й хв. після навісу Бацули в штрафну суперника Сергій забив красень гол-  у високому стрибку влучно пробив головою, зрівнявши рахунок. Справжня футбольна майстерність роками тільки відточується… Забий Старенький на останніх секунд основного часу, і кияни поїхали б додому ні з чим…

Здавалось, що в олександрійців було більше шансів, щоб в овертаймі дотиснути «Динамо». Цьому яскравий удар Бацули, але голкіпер гостей Бущан дивом відбив м`яч на кутовий. Та на 107-й хв. Кравець майстерно асистував Бєсєдіну, в якого до цього часу гра не виходила. Тому нічого не залишалось, як з метра пробити в пусті ворота. Тут маху дали наші захисники: Басов, Гітченко. На 116-й хв. капітан киян Кравець зробив дубль, коли у високому стрибку переграв  і наш захист, і Паньківа – 1:3 – гості забезпечили собі вихід в ¼. Та вже на 120+5 Можаровський зрозумів  свої хиби стосовно грубих помилок, коли  явно не «помітив» гру рукою Гонсалеса, призначив  пенальті у ворота киян. Грицук скоротив рахунок у матчі, але цього було недостатньо. (більше…)

Маринованые сливы – не просто вкусная закуска

Маринованые  сливы не просто закуска, но и сладости вкуснейшие. Готовим вместе. И так, что надо, чтобы быстро  получились маринованые сливы? 

ИНГРЕДИЕНТЫ

  • Слива – 1 кг.;(венгерка)
  • Чеснок – 2 головки;
  • Сахар – 160 грамм;
  • Соцветие гвоздики – 4 штуки;
  • Душистый перец – 4 штуки;
  • Соль – 1 ч. ложка;
  • Лавровый лист – 2 штуки;
  • Уксус 9% – 50 мл;
  • Вода – 500 мл.

СПОСОБ ПРИГОТОВЛЕНИЯ (більше…)

Капуста скороспелая

Ингредиенты:
– 2 кг белокочанной капусты,
– 1 свежий огурец,
– 2 средние моркови,
– 1 болгарский перец.

Приготовление:
Нашинковать капусту, на крупной терке натереть морковь, мелко порезать огурец и болгарский перец, хорошо все смешать, уложить плотно в 3-х литровую банку и залить кипящим маринадом.?
Маринад для капусты:?
– 1 литр воды,
– 1 ст. ложка соли с горочкой,
– 3 ст. ложки с горочкой сахара,
– 1 ст. ложка 70% уксуса.
1 литра маринада достаточно для 3-х литровой банки с капустой.При подаче на стол заправьте капусту растительным маслом и порежьте свежий лук. Хранить маринованную капусту в холодильнике. Много не готовьте, всегда можно приготовить свежую партию. Скушали и приготовили снова.

Сторінка 1 з 812345...Остання »
Істина від Олександрії © 2017 - 2019