Місяць: Вересень 2017

В.Шаран: «У мене великі претензії до гравців лінії атаки»

Чи не вперше головний тренер ФК «Олександрія» В.Б.Шаран на після матчевій прес-конференції озвучив прізвища гравців лінії атаки, які не змогли дати бажаний результат у матчі «Олександрія» -«Зірка». Поєдинок завершився бойовою нульовою нічиєю.

Гра носила характер боротьби в центрі поля з рідкими контрвипадами гравців обох команд. Не було тої гостроти, тих швидкостей, комбінаційної, злагодженої дії всіх позицій гравців, коли є атака, коли є удари по воротах. Першими, на жаль,  могли відкрити рахунок  наші гості з Кропивницького. Під завершення перших 45хвилин спершу Прядун перевірив надійність у воротах Паньківа, а потім і Качараба.  У олександрійців був лише один момент…

У другій 45-ти хвилинці господарі дещо активізувалися в наступальних діях, але характеру бійця, як кажуть, до останнього «патрона і рукопашного»  вболівальник так і не побачив  в діях «аграріїв».  Один момент мав би визначити переможця цього непоступливого поєдинку команд, якби Бондаренко пробив більш прицільно – не вціливши в стійку воріт.

Запам`яталися останні  20 хвилин  матчу, коли «Олександрія»  все частіше почала  хвилювати  не лише захист «Зірки», а й голкіпера суперника. Не один раз Пасту доводилося рятувати свої ворота від можливості  пропустити. Реальний  шанс втратив під кінець поєдинку Старенький, коли повинен  був замкнути подачу на дальній кут воріт суперника, але не дотягнувся до м`яча, який пролетів поряд зі стійкою воріт. Вдаватися до глибокого аналізу  поєдинку було б дещо  недоречно з точки зору  футбольної етики, але з боку глядачів – то вони залишали «Ніку» незадоволеними, бо вони не побачили  «вогника» в очах олександрійських футболістів. (більше…)

“Рух” не реализовал 2 пенальти

Это был матч полный эмоций и адреналина, когда  петровчанам довелось дважды спасать свои ворота от пенальти. А как же винниковский «Рух»  «должен» был дома победить любым способом. И этот способ нашли – два пенальти в течение  трех минут были назначены в ворота Ганева. И дважды вратарь «Ингульца» сумел отразить удары Баранца  и Хомченко, автора гола, который  спас «Рух» от поражения.  Бог все видел свысока. Поэтому  и пенальти не прошли в ворота  наших земляков. Божья справедливость восторжествовала. Первый в истории матч «Ингульца»  с «Рухом».

Натянутые пенальти в пользу «Руха».Гости повели в счете на 55-й минуте после гола Клименка, но хозяевам удалось отыграться на  67-й минуте. Мяч на свой счет записал  Хомченко. Он же не сумел и забить  пенальти.  «Ингулец» на 5-ом месте, следущий матч проведет с “Горняком-Спортом”.

Очень жаль, что сегодня есть еще клубы, которые любой ценой готовы “улучшить” положение своих команд в турнирной таблице. На своей памяти не помню, чтобы в украинском чемпионате за 2 игровые минуты судья назначил 2 пенальти и притом в одни ворота. Парадокс или закономерность для “Руха”.   (більше…)

«Олександрія» -«Зірка» -двобій непоступливих

Завтра «Олександрія» в 11- му турі буде приймати вдома сусіда-земляка кропивницьку «Зірку».

Напередодні матчу обидві команди ділять 8-та 9 сходинку турнірної таблиці, маючи однакову кількість очок. Різниця в «Олександрії» краща, тому 8-ме місце.Скажу відверто,що це буде матч –двобій –дербі за 6 очок. Земляки земляками, а футбол є футбол. Кожна з команд буде прагнути перемоги, бо далі  нікуди відступати  обом командам. Адже перше коло вже завершується… (більше…)

Славне вчителя ім`я

29 вересня, напередодні Дня вчителя, вихованці  обласного НВК гімназія-інтернат- школа мистецтв в м.Олександрія привітали своїх вчителів та вихователів з їх професійним святом. Неординарно підійшли гімназисти до свята. Вони «перевтілились»  у вчителів і вихователів, а педагогів «перевели»  в розряд гімназистів. Вийшло дуже цікаво і весело. “Гімназисти –вчителі”  просили  своїх “учнів- вчителів” бути більш поступливими до учнів, прощати їм недоліки в навчанні,… Цікавинки, шаради, смішинки, порівняння  і  переніс  це все на віршовані рядки віршів та пісень з використанням відео справді розкрило суть навчально- виховного процесу в розумінні перевтілених учнів у вчителів. (більше…)

Переможці 1-го відбіркового етапу інноваційних технологій

28 вересня в Будинку дитячої та юнацької творчості м.Олександрія відбувся 1-й  відбірковий етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України.  У даному заході прийняло участь 28  юних науковців учасників-захисників проектів.

Один із організаторів конкурсу інноваційних проектів  О.Андрєєва наголосила, що даний захід ставить за мету відбір кращих робіт юних науковців, що в подальшому будуть представлені в листопаді  поточного року в Києві. Протягом  кількох годин юні манівці захищали свої винаходи. Серед них найбільш перспективні стали переможцями. Так, з поміж інших  14  авторських наукових робіт були представлені гімназистами обласного комплексу гімназія-інтернат- школа мистецтв, учнями 10-х та 11-х класів під керівництвом наукового керівника, викладача фізики та математики Олександра Мірошніченка. Наприклад, учні 10- го класу  Артем Артеменко та Дмитро Благий  захищали свій науковий проект  «Вібрація як джерело електричного струму».  В основі наукового дослідження лежить використання двох пластин мідної та цинкової, які під час вібрації будуть створювати різницю потенціалів, тобто, створювати електричний струм. Б.Середа представив увазі вчених роботу «Робот-хірург», що дасть  можливість лікарю управляти роботом в середині  тіла людини під час операції. (більше…)

Сергій Кузьменко: “Дороги треба не тільки будувати, а й берегти”

-Дороги треба не лише будувати, а й належно берегти, -відмітив губернатор С.А.Кузьменко під час інспекційної перевірки ремонтних робіт на дорогах Кіровоградщини. Зокрема губернатор відвідав м.Світловодськ, де оглянув стан дорожнього покриття дамби філії “Кременчуцька ГЕС”, ремонт якої вимагає виділення 2 млн.грн. Очільник області проінспектував стан робіт автошляху по вул.Єгорова. Кошти на ремонт вулиці виділено з облбюджету та Державного фонду регіонального розвитку. У даному випадку для міцності дамби будуть укладати бетонні плити,що призначені для будівництва злітно-посадкових смуг.

На Олександрійщині С.А.Кузьменко побував на відновленні покриття на 2-х ділянках  автошляху М-04 “Знам’янка-Луганськ- Ізварине”. На першій ділянці  (45-51 км) триває поточний середній ремонт. На відрізку довжиною у 6 кілометрів працює підрядна організація “Росдорстрой”. Роботи з регенерації дорожнього покриття уже виконані. Шляховики вкладають нижній шар асфальтобетону. Роботи завершаться за тиждень. Далі – вкладання верхнього шару дорожнього покриття. За оцінками фахівців виконання робіт на даному об’єкті становить 45%. (більше…)

С.А.Кузьменко про відродження історико-архітектурної спадщини

У рамках робочої поїздки по області губернатор С.А.Кузьменко ознайомився з ходом капітального ремонту фасаду Олександрійського міського Палацу культури.

– Ми знайшли можливість через Державний фонд регіонального розвитку підтримати Олександрію, яка, на жаль, не мала у своєму бюджеті коштів на ремонт театру. Було виділено кошти на реалізацію цього гарного проекту, – відмітив очільник Кіровоградщини.  – На сьогодні є кошти для завершення зовнішніх ремонтних робіт. Зовні ця будівля уже цього року матиме дуже гарний вигляд. Наступного року будемо вивчати як фінансові можливості міста Олександрії, так і можливості різних фондів, щоб завершити цей проект.   (більше…)

Олександрійські лауреати премії ім.В.Сухомлинського

В Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди «Дня працівників освіти». Педагоги області, а їх понад 100 осіб отримали відзнаки МОН, області, але найбільш почесна – премія ім. В. Сухомлинського.

Цього року її лауреатами стали 5 учителів області. Серед них і наші земляки з Олександрії.

– Твердо переконаний у тому, що з такими фахівцями як ви, ми побудуємо потужну державу, оскільки маємо для цього можливості, – відмітив голова КОДА Сергій Кузьменко. – Держава впродовж останніх років чимало зробила для того, щоб підняти престижність професії вчителя. Ми цю роботу будемо продовжувати і в настпуному році. Ваші заробітні плати будуть і надалі зростати, а умови, в яких  навчаєте дітей, покращуватимуться. Вітаю вас зі святом і щиро дякую за ваш вклад у розбудову нашої держави.

Голова облдержадміністрації разом з головою облради вручив обласну педагогічну премією імені В.О. Сухомлинського цьогорічним лауреатам – Олені Балубі (вчителю іспанської мови навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа», м.Олександрія), Ірині Гарасюті (викладачу спеціальних дисциплін державного вищого навчального закладу «Олександрійський політехнічний коледж»), Олександру Дрєєву (науковому керівнику секції «Інформатика» та «Технології програмування» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), м.Кропивницький, Ганні Дудіч (вчителю англійської мови НВО «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – гімназія ім.Тараса Шевченка – Центр позашкільного виховання «Контакт», м.Кропивницький та Валентині Плецькій (директору Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, м.Новоукраїнка. (більше…)

В.Шаран ждет праздника

Главный тренер ФК “Александрия” Владимир Шаран прокомментировал результаты жеребьевки 1/8 финала Кубка Украины, в котором его подопечные встретятся с киевским “Динамо”:

– Мы другого варианта и не ожидали. Последние годы нам по жребию выпадает “Динамо” или “Шахтер”. Главное, что матч состоится в Александрии. Не нужно никуда ехать, тратить на переезды силы, которые команде необходимы для решения наших задач. Болельщики получат еще один футбольный праздник, а мы со своей стороны постараемся сделать все возможное, чтобы они получили удовольствие от футбола, – сказал В.Шаран.

И снова испытание на зрелость

Как всегда «Александрии» «везет» в розыграше Кубка Украины. Что не говори, то «Шахтер», то «Динамо» попеременно попадают в финальной части Кубка Украины на протяжении  уже нескольких лет подряд. Такая уж футбольная судьба выпадает на плечи «Александрии». Доходим до ¼, до ½ …С одной стороны – это позитивно – набираются «аграрии» опыта на грандах украинского футбола, а с  другой – незавидная жеребьевка не пускает нас дойти до финальной части… Говорят, что опыт великое дело. Можно тут поспорить. Как не вспомнит  2016 год, когда в ¼  «Александрия»  в Киеве сыграла вничью – 1:1, а дома  выиграла со счетом 1:0, дойдя до полуфинала, но «Шахтер» не смогли пройти… (більше…)

Сторінка 1 з 512345
Істина від Олександрії © 2017 - 2019